Skocz do zawartości
Gość CLIPPO

Konwój w ETS 2 :D.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CLIPPO

Jak się każdy wypowie kiedy mogą, to się ustali trasę :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja do piątku wieczorem to właściwie chyba mogę zaryzykować stwierdzenie że będę dostępny o każdej porze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej pn-pt wieczorami jestem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiś ts ? Najlepiej aby każdy napisał gdzie znajduje się jego ciężarówka, wtedy będziemy mogli wyznaczyć drogę wyjazdu wszystkich 


Ja mogę pt,sob 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi dla mnie to nie ma znaczenia skąd bo w ciągu 5 minut mogę być prawie w dowolnym miejscu, tak się składa że mam chyba już ponad 70 garaży więc to jest moment skoczyć do tego czy tamtego miasta :) Ja się dostosuję do Was, co do kontaktu, możemy skorzystać z tsa zrobionego specjalnie zrobionego serwera MP ETS tam jest o ile pamiętam wstęp wolny i od razu ma się registerkę chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge jak patryk miedzy pn-pt wieczorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany to kiedy robimy konwój? dzisiaj macie ochotę? powiedzmy godzina 21? czy może wcześniej później? podajcie swoje aktualne pozycje(miasta) w których jesteście, bo tak jak mówiłem dla mnie to bez różnicy bo mam prawie wszędzie garaże, a jak nie to bardzo szybko dotrę w odpowiednie miejsce. Ale wiem, że większość z nas tutaj ma może 1-2 garaże więc jest duże utrudnienie dla nich, więc tak jak pisałem poproszę o Wasze aktualne miejsca postojowe i zadecydujemy gdzie byśmy się spotkali tak żeby w miarę szybko i żeby nie było sytuacji, że ktoś będzie musiał jechać np. z Anglii do Polski, Niemiec no chyba, że będzie tylko jeden taki kierowca a reszta będzie na tym obszarze no to niestety prwdopodobnie będzie musiał podjechać. Resztę szczegółów gdzie i jak jedziemy to się zrobi już w czasie gry. Jak nie dzisiaj to może jutro, a jak nie no to dopiero przyszły tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

O ile internet będzie działał już sprawnie, to mogę codziennie być do dyspozycji, obecnie o ile pamiętam jest w Jonkoping, w Skandynawii, mogę dotrzeć przez szybką podróż do Poznania bądź Łodzi, w razie czego mogę dojechać do odpowiedniego miasta :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Warszawie, ale po dzisiejszym wf mam skręconą kostkę, a temu towarzyszy ból, wiec nie wiem czy będę w stanie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Kaller ( jakoś tak w środkowych Niemczech ) ale muszę zacząć całą grę od k*rwa początku bo po formacie kompa, myślałem że savy zapisują się na steamie, a tu się ku*wa zdziwiłem że savy do steama można tak po prostu sobie wklejać. No i dupa zimna, PO PROSU nie wierzę

A o 21.. wolałbym np. 19:30 albo 20  mogę jeżeli można MP grać bez prywatnej ciężarówki

Tak ale czy ten TS nie będzie taki ogólny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ts (jeśli chodzi o teamspeak ) nie jest ogólny. Zakłada się własny pokój a na niego hasło. Wtedy nikt ci nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keyomon ja to doskonale wiem, ale wariatowi chodziło o TS specjalnie stworzony w MP ETS2 więc stąd moje pyatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest specjlnie stworzony ts do MP ETS2, fakt tam są otwarte pokoje każdy może wejść, ale są też pokoje o ile dobrze pamiętam z ograniczoną liczbą osób w nich, tylko nie pamiętam jak dużo tych osób, dzisiaj wieczorem sprawdzę bo gdzieś mam zapisany adres tego, ale chyba max. 4-5. Ewentualnie chyba, że pojawiłby się pokój na batonowym tsie, ale to trzeba by pogadać z paroma osobami itd. Hmmm to ile by nas w końcu było i kiedy organizujemy konwój? bo ja w tym tygodniu też będę miał parę wyjazdów więc z dostępnością może być gorzej. Dzisiaj jutro bankowo mogę. Django zaraz sprawdzę czy jest możliwość jazdy bez własnej ciężarówki. Dobrze by było jakby się dało. Czyli tak jak narazie na konwój piszą się: ja, @ @@Django @@kris1-1983 @@Patryk ^^ @@Rodrigez . @@Pełnoprawny Obywatel też mógłby kupić i się dołączyć :D Co do godziny faktycznie może jakoś wcześniej godzina 19-20 co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ja mogę codziennie i pewnie o każdej porze, to zależy od Was :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 19-20 spoko jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to dzisiaj godzina 19:30? Jest nas bankowo 4 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Poczekaj jeszcze na wypowiedzi Django i krisa, jak się zgłosili, to trzeba się liczyć z każdym, a nie olewać kogoś :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ nikt nie mówił, że mamy poprzestać na jednym konwoju :) oczywiście że czekamy na odpowiedzi chłopaków, zobaczymy czy się odezwą ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje jutro być o godzinie 20 na ts'ie Home-Edition kanał Rodrigez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

A jak ja nie używam mikra i nie mam ts'a, to też muszę być na ts'ie  ? :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięcie tsa to 5 minut roboty, a tak zawsze będzie można coś pogadać itd, zresztą to będzie dużo wygodniejsze niż pisanie bo będzie w razie czego dało radę szybko reagować :P więc tak jutro spotykamy się o 20 uzgadniamy kto skąd jedzie gdzie się umawiamy i jak jedziemy no i chyba w drogę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge dzisiaj koło 20 godzinki

jade z lille do luxemburga jak by co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz z nami jeździć to dawaj na ts'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...