Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

25k37sz.jpg

 

Czemu nie chce mi się pobrać ta aktualizacja? i co zrobić żeby się pobrała  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem PAtiii ale też mam problem..... wysiadł mi dźwięk na laptopie i ch.... wie co jest tego powodem :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pido-66.blogspot.com/2010/08/usuwanie-plikow-aktualizacji-windows.html Patrycja ^^ usuń pliki z aktualizacjami tak jak to jest pokazane w linku, później wyszukaj ponownie aktualizacje. 

 

 

 

nie wiem PAtiii ale też mam problem..... wysiadł mi dźwięk na laptopie i ch.... wie co jest tego powodem :<

 

A ty zgłoś się do mnie na pw, albo coś lub nowy temat załóż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo musisz sprawdzic jakie to aktualizacje po 2 niektore aktualizacje gryza sie z innymi.Najlepiej wpisac nr bledu w googlach moze ktos mial taki problem.Polecam tez program fix naprawia bledy przy probie aktualizacji.Lio to ja odezwe sie co wymyslisz przy sp3 oraz latki do outlocka czemu nie moge zaaktualizowac od ponad 7 miechow

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pomoże sposób @Lio to przywróć ustawienia. Miałem ten sam problem tylko że na win 8 w laptopie i pomogło. Normalnie te same aktualizacje pobrały się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sposób Lio i Pełnoprawnego jest dobry. w Windowsach czasem jedne aktualki gryzą się z innymi, dlatego są takiego typu problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...