Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

b198449e0d7ef3f6e17beaec79dbedc1d88b1dcd

 

Na oficjalnej stronie Titan pojawiła się właśnie dość zaskakująca informacja o zmianie w składzie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Z zespołem tym pożegnał się Mathieu "Maniac" Quiquerez. Zawodnik ten reprezentował barwy Titan przez ponad rok. Bardziej zaskakujące od tego, kto odszedł z drużyny jest to, kto do niej dołączył. A jest to dotychczasowy zawodnik G2.Kinguin - Adil "ScreaM" Benrlitom.

Maniac skomentował rozstanie z Titan. Przyznał, że nie do końca odnajdywał się w odświeżonym składzie drużyny. Zapowiedział, że nie zamierza kończyć swojej e-sportowej kariery i podobno mamy o nim ponownie usłyszeć już niebawem.

O transferze wypowiedział się również ScreaM. Adil Benrlitom stwierdził, iż zdecydowanie lepiej czuje się we francuskich drużynach, niż w ekipach złożonych z graczy z wielu różnych krajów, a w których musiałby posługiwać się językiem angielskim. Niemniej jednak, patrząc na ostatnie wyniki G2.Kinguin jest to dość zaskakująca decyzja.

Aktualny skład Titan:

  • Cédric "RpK" Guipouy
  • Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
  • Kévin "Ex6TenZ" Droolans
  • Richard "shox" Papillon
  • Adil "ScreaM" Benrlitom

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ciekawa zmiana, Titani możliwe, że po tej zmianie będą się utrzymywać na topce, w końcu ScreaM słynie z świetnych pestek :D.  Ciekawi mnie również, gdzie dołączy Maniac, a propo Kinguin, kto tam dołaczy za ScreaMa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy transfer przyznac trzeba.a za Maniaca hmm moze ktos z polskich graczy dolaczy kto wie

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Nie wiem czy dobrze Cię @Makarov zrozumiałem, ale za Maniaca wszedł przecież ScreaM :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mu się :D pewnie chodziło o ScreaM-a xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Makarov mogę się założyć że w 100% nie przeczytałeś to co jest umieszczone w temacie, reszty zdania nie skomentuje, bez sensowna Twoja wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem na myśli kto za Screama.Pelnoprawny wiesz co te twoje greckie madrosci moglbys juz darowac czytanie forum i odpisywanie na telefonie  i pisanie na 4 calowym ekranie nie nalezy do najprzyjemniejszych jednak wiec mogllbys wziasc to na poprawke.Szkoda że keymoon od razu skumal że pomylilo mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że małe zgrzyty na forum...

Duże zmiany w e-sporcie...

A ja się pytam!

Gdzie są ludzie z HE w tym wszystkim.

Dlaczego nikt nie piastuje dobrego stanowiska w którymś z zespołów walczących o duże pieniądze?!!!

Co prawda duże pieniądze to można w Dota wygrać, ale w CS GO też troche by wpadło.

Kończąc moją ripostę jak i ten temat który nadaje się do zamknięcia powiem tylko tyle!

Weźcie się do pracy i róbcie tak aby to o Was pisano i mówiono.

Aby to wasze ksywy były na językach przeciętnych zjadaczy chleba, a nie sprzeczacie się o jakąś pierdolę.

No już już!!!

Ciap ciap!!!

Nabijamy Fragi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak paintball byłby w cs go i w esporcie to może bym coś zdziałał ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...