Skocz do zawartości
batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienione, grafikę zmienię jak się dogadam z naszym Grafikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek nie powinien być zielony w miejscu adresu strony? Mamy na to 4 certyfikaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam ten sam problem co @MIRAS, jak sie loguje to pokazuje że wystąpił błąd.

I jeszcze mam tak że jak klikam na logo home - edition gdy chce do strony głównej wrócić to nie mam ani sbx ani privow. Jak klikam odśwież to normalnie wszystko, ale jak na logo to jakbym był wylogowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie shotbox ładuje ciągle nawet jak sie strona przeładowała 5 razy

:trollface:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na laptopie i ja mam często problemy z forum. Po próbie zalogowania sie często pokazuje mi błąd albo przenosi mnie do formularza kontaktowego a u góry już widzę normalnie swój awatar. Dopiero po  automatycznym przekwierowaniu mnie tam mogę normalnie wejść na stronę główną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2019-02-27-16-44-11-802_com.opera.browser.thumb.png.75a90b58dbcbf68cc544d6b589f01aca.png

By Mirass,

No to jednak ryzyko zaakceptowałeś skoro tu piszesz xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

@Nai. jak poszedłem do babci i odpalilem u niej kompa aby rozpisać demko to pokazało mi ze to moje ip jest niebezpieczne i ze zostało zablokowane xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shitbox nie działa od wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka nie dziala sbx probujac sie przywitac wysyla i nie wysle tak jakby byla blokada na pisanie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Nie działa SBX to raz. Na niektórych postach wyskakują mi jakieś dziwne błędy i nie mogę zobaczyć treści.. Ktoś coś wie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg.dbdf96b515a07306c88ee00e5c8b2cf5.jpg

Panowie, ja wiem, że tam ciężko pracujecie, ale SBX nie działa, z postami problem, znikające tematy, brak info, kiedy post napisano... Dajcie jakieś info, kiedy będzie naprawione 😛 @batonik @Honor @Złoty @Sevral Bo to tak od wczoraj cisza, jakby starzy po wywiadówce wrócili... 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko dokonałem aktualizacji do nowej wersji skryptu forum -> styl sie rozjechał -> zakupiłem aktualizacje stylu -> zakupiłem aktualizacje niektorych aplikacji. A od piątku nie mam swojego kompa więc trudniej mi o dostęp do neta i troszkę może potrwać 😄 Głównie chodzi o to, że wydali nową aktualizację skryptu forum, natomiast dodatki/aplikację nie zostały jeszcze zaktualizowane i stąd brakujące stylistycznie dodatki 😄

Już powinno być git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik

A gdzie się podziały takie ładne znaczniki <spoiler> </spoiler> ? Czasem mi ich brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@batonik jest problem z łączeniem konta ze steam. Nowi użytkownicy nie mają nawet tej opcji, a ja chcę połączyć konto forum z nowym steamem i nic to nie daje. Co bym nie robił ciągle do starego steama wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.04.2019 o 17:16, Lio napisał:

@batonik

A gdzie się podziały takie ładne znaczniki <spoiler> </spoiler> ? Czasem mi ich brakuje. 

[spoiler]DD[/spoiler]

DD

W dniu 23.04.2019 o 17:25, Tayquil napisał:

@batonik jest problem z łączeniem konta ze steam. Nowi użytkownicy nie mają nawet tej opcji, a ja chcę połączyć konto forum z nowym steamem i nic to nie daje. Co bym nie robił ciągle do starego steama wraca.

Mamy nową wersję skryptu forum, nowa aplikacja od integracji steam to koszt 35$ <żyd> 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki o błąd :d1966238531_Beztytuu.thumb.png.feb4b9465c1f9681478a9f84f8903098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.aa175cb5e9451dc1fceecbc5b738e5b1.png 

Nie tylko ty to masz !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na #2 Można już chyba wywalić hom.thumb.png.774ba8bfdc7b359d7f19d4620eaf601b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechwytywanie.PNG.bc87f5d118f84748c39b5aa74c302c87.PNG

Po kliknięciu tego nie wyświetlają się użytkownicy odpowiedzialni za te stanowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kugell007 nie oznaczaj mnie, bo nie ja jestem za to odpowiedzialny tylko @batonik jego oznaczaj 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę dodać nic do swojego statusu na profilowym?

I pojawiła się jakaś ikonka zamkniętego oka jak patrze na swój profil...

image.thumb.png.6f7785823c0cf0b3eff1c5694ff07876.png

@Sevral nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na telefonie tekst  przy dłuższych postach znika za czarnym tłem (ucina, widać tylko czarne, ale jak się zaznaczy to ukryte można kopiować) 

Screenshot_2019-12-02-19-14-06-170_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Halo @Atypowy @batonikproblem podany wyżej dalej występuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ponawiam po raz trzeci. Problem dalej jest, a nie ma odpowiedzi czy będzie coś działane czy jednak nie (jedynie atypowy pisał coś wcześniej powyżej, ale usunięty post) :v. Wygląda to tak samo jak wyżej na filmiku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...