Skocz do zawartości
batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

Rekomendowane odpowiedzi

Ucina mi logo gdy mam na pół ekranu... Nawet gdy mam na film ekran mam ucięte logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisioj żech wlozł na forum i oboczył zmiane :P No, no może się podobać:D

 

Mia San Mia !NRsFumz.gif

t2kmRRQ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kolor opiekunow dac na złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe odświeżenie tematu. Wprowadziłem delikatną poprawkę w css'ach. Będzie ona widoczna tylko adminom oraz modkom na forum. Chodzi o dodawanie notatek do postów. Do tej pory wprowadzany tekst zlewał się z polem. Nie wiem tylko, które elementy forum korzystały z tego css'a, więc jakbyście coś zauważyli to proszę o informację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linja wprowadzania wiadomosci w SB zlewa sie z tekstem ktory chcemy wyslac

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest dobrze możliwe że coś źle mi wczytało i dlatego tak miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Będzie na forum jakiś klimat świąteczny robiony ? :p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie na forum jakiś klimat świąteczny robiony ? :P.

 

Wydaje mi się, że aktualnie nie ma dla kogo takiego klimatu robić. Po prostu jest zbyt mało aktywnych użytkowników na forum, wiec nie ma co zawracać sobie głowy moim zdaniem :P

 

Aczkolwiek może baton ma w planach coś dodać, tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę, zaraz zobacze co mają dla nas twórcy skryptów dla ipb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się coś pozmieniało.. ale w tematak użytkownicy mają kolor nicku "biały" na głównej stronie Czarny.. zlewa się to z forum.. tak samo informacjie odnośnie działów też mam na czarno na głównej.

 

 

http://www33.zippyshare.com/v/0WMV8ljn/file.html 

 

 

 

Edit.. wróciło wszystko do normy, nie zauważyłem ze Proxy mi się odpaliło na przeglądarce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu 

Wnoszę o usunięcie możliwości dodawania muzyki do swoich profilów poprzez upload. Czemu? Otóż forum działa jak działa, a dodatkowe zapychanie serwera plikami jest niepotrzebne, a wręcz szkodliwe. Mam nadzieję, że więcej osób mnie poprze. Nasze forum to nie jest jakiś fejs i uważam tą funkcję za zbędną. 

Jeśli utwory z podanych linków są przenoszone na nasz serwer, również domagam się wyłączenia tej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Złoty napisał:

Nawiązując do tematu 

Wnoszę o usunięcie możliwości dodawania muzyki do swoich profilów poprzez upload. Czemu? Otóż forum działa jak działa, a dodatkowe zapychanie serwera plikami jest niepotrzebne, a wręcz szkodliwe. Mam nadzieję, że więcej osób mnie poprze. Nasze forum to nie jest jakiś fejs i uważam tą funkcję za zbędną. 

Jeśli utwory z podanych linków są przenoszone na nasz serwer, również domagam się wyłączenia tej funkcji.

Jesli mialo by to pomóc z problemem 503 to jestem za 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nazwie użytkownika proponowałbym coś dodać np @ lub na jakiś inny wzorek obok profilu kiedy chcemy kogoś odznaczyć w danym poście zamiast wpisywać member i nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Złoty napisał:

Nawiązując do tematu 

Wnoszę o usunięcie możliwości dodawania muzyki do swoich profilów poprzez upload. Czemu? Otóż forum działa jak działa, a dodatkowe zapychanie serwera plikami jest niepotrzebne, a wręcz szkodliwe. Mam nadzieję, że więcej osób mnie poprze. Nasze forum to nie jest jakiś fejs i uważam tą funkcję za zbędną. 

Jeśli utwory z podanych linków są przenoszone na nasz serwer, również domagam się wyłączenia tej funkcji.

Dokładnie jestem też za tym. Można jak się chce dodać do "statusu" link do danej muzyki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT POST http://www94.zippyshare.com/v/c2AVTaZC/file.html

takie coś mi się pojawia, czasem muszę 3-4 odświeżać stronę by...
http://www94.zippyshare.com/v/dwGTUi27/file.html

Czat długo się wczytuje też
http://www94.zippyshare.com/v/bdvUC54k/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty tak masz @Pełnoprawny Obywatel. Dzisiaj to się działo cały dzień. Niedługo, jeśli tylko @batonik się zgodzi, wywalę wszystkie konta użytkowników, którzy nie logowali się od powiedzmy pół roku i nie mają żadnych postów. Trzeba trochę bazę uszczuplić. Forum przez lata się mocno rozrosło, było przenoszone z jednego systemu na drugi itd. Tam jest teraz niezły śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Złoty Odnośnie użytkowników oki - jest  10tys wiec sądzę że spokojnie odpadnie z 7. Uważam ze można by było pousuwać wiele tematów np. stare podania na admina co zostały pozamykane już dawno. Jakieś stare śmieci z przed 3-4lat. Lecz coś z tym stylem jest nie tak. na Starym nie było tyle tych problemów. Z muzyką oki jestem w stanie się zgodzić - chodź uważałem to za fajną możliwość. (i moje 40mb dodawane chyba nie zatruwało całego forum) @batonik za pewne masz możliwość stworzenia kopii zapasowej danych z obecnego forum - pousuwać zbędne tematy, w razie co będziesz miał na kopii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość tematów, użytkowników jakby nie było jest wyznacznikiem wielkości danej sieci serwerów. Każdy użytkownik, temat ma swoją historię i milo jest do nich wracać, raz już  była sytuacja, gdzie użytkowników po prostu usunięto. Nie jestem tego samego zdania co @Złoty i raczej się nie zgodzę na taki zabieg. Problem, który poruszył @Pełnoprawny Obywatel pojawił mi się w sobotę, a jak było wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że jak piszę wiadomości do kogoś to za każdym razem gdy wchodzę by do tej osoby napisać pojawia mi się jakby kopia. Kopia tego co napisałem w poprzedniej wiadomości do tej osoby. I za każdym razem muszę klikać "wyczyść edytor"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co się dzieje z tym forum wczoraj co chwile mi wyskakiwało 503 juz mnie wnerwia laguje sie wczoraj komętowałem post i 3 razy mi dodało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie wgl nie chce forum śmigać bo cały czas wyskakuje 503 a sb się ładuje ale  nie chce się załadować to już jest trochę uciążliwe i wnerwia ludzi. Coś trzeba z tym zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, CZK napisał:

Ja jeszcze dodam, że jak piszę wiadomości do kogoś to za każdym razem gdy wchodzę by do tej osoby napisać pojawia mi się jakby kopia. Kopia tego co napisałem w poprzedniej wiadomości do tej osoby. I za każdym razem muszę klikać "wyczyść edytor"

U mnie też występuje ten sam problem... Momentami jest to denerwujące ;/ 

 

Apropo ładowania się strony... Też często pojawia mi się problem, nazwijmy go "503". Nie mówię, że występuje cały czas, ale są godziny gdy forum wgl nie ładuje się albo ładuje się bardzo długo.  A gdy się już załaduje po kilku minutach, to czat w dalszym ciągu nie chce działać...

20 godzin temu, Złoty napisał:

Nawiązując do tematu 

Wnoszę o usunięcie możliwości dodawania muzyki do swoich profilów poprzez upload. Czemu? Otóż forum działa jak działa, a dodatkowe zapychanie serwera plikami jest niepotrzebne, a wręcz szkodliwe. Mam nadzieję, że więcej osób mnie poprze. Nasze forum to nie jest jakiś fejs i uważam tą funkcję za zbędną. 

Jeśli utwory z podanych linków są przenoszone na nasz serwer, również domagam się wyłączenia tej funkcji.

Zdecydowanie jestem za pomysłem Złotego, jeśli to ma przyspieszyć działanie strony ! I racja - muzykę (linki) można sobie wrzucać w status, tak jak to było robione, gdy forum posiadało wcześniejszy styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Złoty napisał:

Nie tylko Ty tak masz @Pełnoprawny Obywatel. Dzisiaj to się działo cały dzień. Niedługo, jeśli tylko @batonik się zgodzi, wywalę wszystkie konta użytkowników, którzy nie logowali się od powiedzmy pół roku i nie mają żadnych postów. Trzeba trochę bazę uszczuplić. Forum przez lata się mocno rozrosło, było przenoszone z jednego systemu na drugi itd. Tam jest teraz niezły śmietnik.

 

11 godzin temu, batonik napisał:

Ilość tematów, użytkowników jakby nie było jest wyznacznikiem wielkości danej sieci serwerów. Każdy użytkownik, temat ma swoją historię i milo jest do nich wracać, raz już  była sytuacja, gdzie użytkowników po prostu usunięto. Nie jestem tego samego zdania co @Złoty i raczej się nie zgodzę na taki zabieg. Problem, który poruszył @Pełnoprawny Obywatel pojawił mi się w sobotę, a jak było wcześniej?

Tutaj jeden i drugi z Was ma rację, po części. Jest spora "użytkowników" którzy od kilku lat  nie logowali się a są w grupie przyjaciele,  okej w porządku bo część zasłużenie i nie ma co do tego wątpliwości. Śmietnikiem jest teraz "użykownicy" którzy dostali "ub" na forum że tak to określę. Popatrzcie sobie dział skargi na adminów, tym trzeba się zająć, najlepiej usunąć. @batonik proponuje zrobić przy okazji jakiś inny model danych rang na forum (nie mówię że akurat takie) np.  1413206.jpeg

"Przy nazwie użytkownika proponowałbym coś dodać np @ lub na jakiś inny wzorek obok profilu kiedy chcemy kogoś odznaczyć w danym poście zamiast wpisywać member i nick."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Złoty napisał:

Nie tylko Ty tak masz @Pełnoprawny Obywatel. Dzisiaj to się działo cały dzień. Niedługo, jeśli tylko @batonik się zgodzi, wywalę wszystkie konta użytkowników, którzy nie logowali się od powiedzmy pół roku i nie mają żadnych postów. Trzeba trochę bazę uszczuplić. Forum przez lata się mocno rozrosło, było przenoszone z jednego systemu na drugi itd. Tam jest teraz niezły śmietnik.

Osobiscie uważam, że przydalby się porządek z użytkownikami forum. Nie mówię, żeby odrazu wyczyścić połowę. Jestem pewna, że są użytkownicy, którzy raz się zalogowali w przeciągu roku, dwóch, trzech itd lat. i nie nabili ani jednego postu. Bez sensu, że tutaj "tkwią". Są osoby, które stworzyły jakąś historię itd, no i fajnie, niech zostaną. Ale dużo osób jest po prostu zbędna. @Złoty ma dobry pomysł. Wystarczy  to dobrze przeanalizować i zrobić to z głową. Ale tak czy siak @batonik podejmie decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam takie błędy. Normalnie nie mogę funkcjonować na forum bo stale jakiś błąd mam dziś. 

Screenshot_2017-01-30-15-42-59.png

Screenshot_2017-01-30-15-36-47.png

Screenshot_2017-01-30-15-38-01.png

Więc jak na moje zmienić:

1 - Muzykę usunąć. Okej nie wszyscy mają teraz więc może jakoś to nie spowalnia serwera ale jak każdy zacznie robić to może być problem.

2 - Również jestem żeby trochę chociaż osób usunąć nie aktywnych. Wiem o co chodzi Maćkowi, że to rzutuje na wielkość serwerów naszych. Ale może tych najbardziej starych nieaktywnych usunąć. 

3 - Tak jak Pełnoprawny napisał żeby dodać coś żeby ułatwić oznaczanie danej osoby w postach.

4 - Nie wiem czy SB muli przez to, że np można zobaczyć historię wcześniejszego pisania. Może trzeba zablokować taką możliwość by  nie każdy mógł sprawdzać co było wcześniej pisane w SB tylko np administracja forum. Czerwoni + zieloni no i opiekunowie.

Edytowane przez CZK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...