Skocz do zawartości
batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem odpowiedż z hostingu:

Cytuj

Witam,

aktualnie notujemy drobne problemy wydajnościowe serwera
macierzystego gdzie ulokowana jest Państwa usługa.
Pracujemy nieprzerwanie nad poprawą wydajności - szacujemy
całkowite rozwiązanie problemu do końca tego tygodnia.
W trakcie wykonywanych prac mogą pojawić się jeszcze drobne
problemy z wydajnością w szczytowych momentach.

Najmocniej przepraszamy za zaistniałe problemy i dziękujemy za
wyrozumiałość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także tak. Od 15 lutego działamy już na nowym serwerze, jest to serwer VPS, czyli jakaś tam część udostępniona z serwera dedykowanego. Zmiana była konieczna, ponieważ było za duże zużycie komponentów usługi WWW(za dużo aktywnych użytkowników XD) przez co przekraczaliśmy limity i stąd strona była co jakiś czas nieczynnna. 

Dziś dodałem opcję wyświetlania, kto zobaczył temat. Opcja jest u góry i chwilowo nazywa się "Who read this topic" (spolszcze w międzyczasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś bannerki pod działami sewerów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, batonik napisał:

 

Dziś dodałem opcję wyświetlania, kto zobaczył temat. Opcja jest u góry i chwilowo nazywa się "Who read this topic" (spolszcze w międzyczasie)

A to mnie najbardziej cieszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciły notatki administracyjno-moderacyjne, będzie czytelniej.

By batonik,

TEST

By batonik,

TEST

By batonik,

TEST

By batonik,

TEST

By Olka91^,

Brawo Ty :D

By David,

Brawo My :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Została wgrana nowa wtyczka od wyświetlania "Nowych Postów", nie dubluje już wiadomości.
  • Przy okazji zmniejszyłem ilość wyświetlanych "Nowych Postów", "Nowych Tematów" do 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajno :) Działa :D 

Edit. A jednak nie działa. W Nowych Tematach po mojemu powinny być chyba wyświetlane nowe tematy, a nie tematy, w których są nowe posty.

By batonik,

Napisałem, że została wgrana nowa wtyczka od NOWYCH POSTÓW, nie od NOWYCH TEMATÓW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostana dzisiaj dodane po prawej lub w środkowej części forum. A dół się uzupełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się dodać opcję blokowania/ignorowania użytkowników na PW. Chodzi mi o coś takiego, że jak ktoś sobie nie życzy, żeby pewne osoby do niego pisały, to można je zablokować. A jeśli jest taka opcja na forum to chciałbym wiedzieć jak ją użyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Złoty napisał:

Przydałoby się dodać opcję blokowania/ignorowania użytkowników na PW. Chodzi mi o coś takiego, że jak ktoś sobie nie życzy, żeby pewne osoby do niego pisały, to można je zablokować. A jeśli jest taka opcja na forum to chciałbym wiedzieć jak ją użyć. 

W wiadomościach po prawej stronie Opcje > wyłacz powiadomienia lub opuść rozmowę albo "  2 użytkowników aktywnych w tej rozmowie (włączając ciebie) " klik na osobę i usuń z rozmowy. Moim zdaniem dobrze jest jak jest, może być że ktoś kogoś obrazi na pw lub komuś coś się nie spodoba i wtedy można zgłosić że coś nie teges a władza tym się zajmie :artist:

By Złoty,

To nie rozwiązuje problemu. Blokada raz do odwołania, a nie bawić się w kotka i myszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na to, żeby usunąć powiadomienia dotyczące dodania statusu ? Przecież na głównej jest zakładka 'Ostatnie aktualizacje statusu'.

To trochę denerwujące - wchodzisz na forum, patrzysz 'O, powiadomienia (przykładowo 6)'. A tam tylko ''bla bla dodał nowy status" Przecież każdy widzi to na głównej. A to, jaki kto dodał status, nie jest najważniejsze.

Taka moja propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Olka91^ napisał:

A co Wy na to, żeby usunąć powiadomienia dotyczące dodania statusu ? Przecież na głównej jest zakładka 'Ostatnie aktualizacje statusu'.

To trochę denerwujące - wchodzisz na forum, patrzysz 'O, powiadomienia (przykładowo 6)'. A tam tylko ''bla bla dodał nowy status" Przecież każdy widzi to na głównej. A to, jaki kto dodał status, nie jest najważniejsze.

Taka moja propozycja.

Ja jestem za tez mnie to wkurza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Złoty napisał:

Przydałoby się dodać opcję blokowania/ignorowania użytkowników na PW. Chodzi mi o coś takiego, że jak ktoś sobie nie życzy, żeby pewne osoby do niego pisały, to można je zablokować. A jeśli jest taka opcja na forum to chciałbym wiedzieć jak ją użyć. 

Też jestem za tym aby takie coś wprowadzić.Jeżeli nie chcemy otrzymywać wiadomości od kogoś, wystarczy że będziemy mogli go dodać do listy osób ignorowanych i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mnie wkurza. Wyłączyłem napiszcie statusy zobaczymy czy działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Honor napisał:

Też to mnie wkurza. Wyłączyłem napiszcie statusy zobaczymy czy działa 

Nie działa, nadal wyskakuje

#kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zoom  już działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zginęły tematy i posty :D Jakoś się skurczyła tabelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się naprawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

Po rozpisaniu się chcecie wstawić ą i wam kasuje wszystko co napisaliście? Polecam ctrl+z cofnie Wam cały tekst  Słyszałem, że niektórzy rozwalali już monitory i mikrofony.
Błąd do naprawy.

                                                                                                                                                                                                                                         Daniel xD

Mam dokładnie to samo.. Chce się ą napisać kosztem całych wypocin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jeżeli kogoś zbanujemy na serwerze a potem jeżeli ma konto na forum to na nim również, to nadal zostaję w Randze "użytkownicy" jestem za tym aby np: utworzyć nową rangę "Zbanowani" albo po prostu jeżeli gracz otrzymał bana na forum (Perm) to po np: 7dniach albo od razu jak kto woli kasować takie konto i porządek będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zoom napisał:

Zauważyłem, że jeżeli kogoś zbanujemy na serwerze a potem jeżeli ma konto na forum to na nim również, to nadal zostaję w Randze "użytkownicy" jestem za tym aby np: utworzyć nową rangę "Zbanowani" albo po prostu jeżeli gracz otrzymał bana na forum to po np: 7dniach albo od razu jak kto woli kasować takie konto i porządek będzie.

Bardzo dobry pomysł popieram plusik leci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Zoom napisał:

Zauważyłem, że jeżeli kogoś zbanujemy na serwerze a potem jeżeli ma konto na forum to na nim również, to nadal zostaję w Randze "użytkownicy" jestem za tym aby np: utworzyć nową rangę "Zbanowani" albo po prostu jeżeli gracz otrzymał bana na forum (Perm) to po np: 7dniach albo od razu jak kto woli kasować takie konto i porządek będzie.

Porzadek jest wtedy kiedy dany gracz słusznie zostanie zbanowany na serwerze i na forum (o ile posiada). Nie widzę powodu by po 7 dniach kasować konto, nie widzę w tym sensu. Ban to ban i na tym pozostańmy, tak jak było wcześniej zanim był uptade forum.
Poza tym, dlaczego modkowie nie banuja kont na forum? @batonik zabroniłeś? :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pełnoprawny Obywatel napisał:

Porzadek jest wtedy kiedy dany gracz słusznie zostanie zbanowany na serwerze i na forum (o ile posiada). Nie widzę powodu by po 7 dniach kasować konto, nie widzę w tym sensu. Ban to ban i na tym pozostańmy, tak jak było wcześniej zanim był uptade forum.
Poza tym, dlaczego modkowie nie banuja kont na forum? @batonik zabroniłeś? :trollface:

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, chodzi mi o to żeby banować takie osoby które dostaną perma na serwerze a posiadają konto na forum.Mimo zbanowania ich na forum (PERM) nadal są w randze "Użytkownicy" normalnie można przeglądać profil i wyglądają tak jakby bana nie dostali.

@Pełnoprawny Obywatel Co do kasowania to już jak tam sobie władza postanowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zoom napisał:

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, chodzi mi o to żeby banować takie osoby które dostaną perma na serwerze a posiadają konto na forum.Mimo zbanowania ich na forum (PERM) nadal są w randze "Użytkownicy" normalnie można przeglądać profil i wyglądają tak jakby bana nie dostali.

No dobrze bo tak być powinno. Skad mam to wiedzieć? :5870c5c7c2ac5_D: To już władza musi wiedzieć czemu tak jest :villain: Tylko tłumaczę że nie widzę sensu by kasować konta po zbanowaniu 

@Zoom też tak uważam :D

Edytowane przez Pełnoprawny Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...