Skocz do zawartości
Me_Gusta

Rozczarowanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak by tu zacząć ??? nie wiem ale najlepiej będzie gdy przytoczę wam "nowym" kim jestem.

Z siecią Home-Edition związałem się juz jakieś 5-6 lat temu za czasów Janka, Leona, Gosi, Katarzynki, i reszty pozytywnych wariatów.

Kiedyś dzień bez batonowych serwerów był dniem straconym.

Nie raz przychodziłem po pracy wyorany jak sz****, ale zawsze znajdywałem czas aby pograć, czy spotkać się ze znajomymi.

Ale od jakiegoś czasu zaczeło się wszystko powoli sypać

Nie muszę chyba wam uświadamiać, że rodzina powinna być na pierwszym miejscu.

Nie raz dzieliłem się z Wami zdjęciami mojej pociechy, czy filmikiem "rocznicowym" z moją żoną w roli głównej.

Mimo wszystko starałem się wyłuskać czas dla was forumowicze jak i dla graczy ogarniając choć trochę serwery...ALE

Dziś chcę uświadomić wam jedną rzecz.

Kończę z tym. 

Przez tyle lat byłem olewany jak nie chcę mówić kto.

Byłem z tą siecią związany od BAAAAARDZO dawna i wiązałem z nią duże możliwości.

Nie dziwię się w cale Kazankowi, że odszedł.

Od kiedy Baton ( tak batoniku bedzie tu o Tobie) zauroczył się w pewniej niewiaście ( mimo wszystko życzę Wam jak najlepiej) ma olewcze podejście do serwera.

Zastanawiał się ktoś z Was kto był pierwszym inicjatorem dodania CS-GO do serwerowni?

Tak, zgadliście (bądź też nie) to byłem ja.

Pierwszy chyba wystartowałem z inicjatywą dodania do forum jak i serwerowni nowości typu CS-GO, Minecraft i wielu innych, ale zawsze musiałem się zetrzeć z trudną krytyką adminów.

Nie raz proponowałem, że postawie serwer na próbę.

Wykupie na pół roku subscrypcje i niech dzieje się wola nieba, a może się spodoba graczom i będą grali, albo i nie...

Jaka byla odpowiedz?

NIE! 

Nie bo reklamy, nie bo coś tam nie bo nie przejdzie...

NOSZ KU***...

Nic nie tracą.

Jak pewnie nie wielkie grono z was wie to siedzę na stałe za granicą i postawnienie serwera na pół roku dla mnie to pikuś, ale rzeczywistość czerwonych a w szczególności jednego z nich była zawsze trudna do przełknięcia.

Od kilku lat obserwuje tylko same upadki jak forum tak i całej serwerowni.

Najpierw odszedł Kugel który był też wysłużonym weteranem, ale jednak też przejrzał na oczy i poszedł tam gdzie będą doceniać jego starania.

A potem to tylko lawina....

A serwery zalały się gimbazą... 

Może i spoko powiecie....

Ale co tacy ludzie wnoszą do społeczności? ??

Tak jak mówiłem wcześniej, że postawiłem na rodzine a nie na wirtualne "nic", bo ani tego nie zjem ani tego nie dotknę, a kasę wydawałem ....

Rozdawałem steam-y, robiłem konkursy, starałem się jak mogłem i co? ??

Zostałem na sam koniec zlany ciepłym moczem.

To nawet Złoty w moim odczuciu miał więcej jaj i odwagi?, aby ze mną zamienić przyjacielskie słowo (gdzie nawet sie nie widzieliśmy w realu) niż "niektórzy"...

Wypracowałem sobie tutaj "opiekuna serwerów" jak i moderatora forum.

Wszystko zostało mi odebrane jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki praktycznie bez powodu.

Składki zawsze opłacałem. Czasami nawet z nadwyżką półroczną...

Na forum starałem się być przynajmniej co drugi trzeci dzień, ale to że nie bociłem na serwie... zdyskwalifikowało mnie niestety.

Nikt mnie o niczym nie poinformował, ani na steam, ani na PW na forum, ale posty na mój temat się pojawiły...

Po roszadzie pałeczki objęli:

-Hyzio ( ma wszystko w dupie. Pojawia się na forum codziennie praktycznie, ale nic pozytywnego nie robi. W końcu jest OPIEKUNEM SERWERÓW)

-TAMQ (człowiek zapracowany, kótry pisze pluginy dla NASA, ale czasu nie znajduje dla forumowiczów, bo przygotowuje się do matury)

-Macarov (sory ziom, ale sam wiesz, że nie masz pojęcia co jest 5 i sam się do tego przyznawałeś nie raz)

-Honor ( nie znam typa neistety)

 

Niech ktoś z was postawi się w mojej sytuacji.

Tak dla porównania

Popatrzcie na ADMINA Złoty ( o którym nawet nie słyszeliście ). Obczajcie kiedy dodał ostatni post i jak często te posty dodaje.

Jak często ogarnia serwery i graczy, ale przywileje zostały nienaruszone pomimo DŁUGIEJ nieobecności.

Gdzie ja w tym czasie chciałem sponsorować serwey.

NIe raz wysłałem kase na nowości ( w sensie serwery ) a kasa poszła na 'REKLAME' - w sumie po negocjacji ze mną...

Chciałem nie od dziś aby serwer się rozwijał.

Aby powstały serwery typu cs cod mod czy inne temu podobne.

Aby dodać nawet serwer paintball z funkcją sklepu czy inne temu podobne, ale odpowiedz była NIE.... 

Wszystko za DARA, ale nie...

Dziś pisząc do Batona o prośbę bycia dłużej chociażby, lub podania mi hasła do pukawki w razie padnięcia serwera gdy be∂e testował z Macarovem nowy plugin ... zgadnijcie jaką odpowiedź dostałem.... 

"wgram to jutro sam', albo i nie wgram bo plugin jest stary...

Wiecie co...

Moja mama mówiła...

DAWAĆ I PROSIĆ TO JUŻ JEST ZA DUŻO!!!

Dawałem, prosiłem ( dla waszego jak i mojego dobra) ale niestety...

Dziś jestem bez "rangi" a zostało mi tylko płacenie za admina...

Widocznie HYZIO jak i TAMQ plus MACAROV będą bardzie odpowiedzialnymi osobami na tym stanowisku niż ja.

Ku***...

Żałuje ... bardzo żałuję, że tyle czasu poświęciłem na tą serwerownie...

Ja kurde już stary żonaty chłop starający się pomóc z serca i zapału komuś kogo nawet na oczy nie widziałem...

Na koniec zostałem opluty jak dziwka po skończonej orgii z talibami...

Dziękuje...

Było miło 

PA

 

ps.

Wsadz sobie tego admina i resztę niepotrzebnych mi "tytułów" czy "przywilejów" w d***

 

ps. nr2

Masz pomysł na "usprawnienie", "polepszenie" grywalności na serwie?

Daj sobie w pysk.

Wypij browara pogadaj z kumplami i daj sobie spokój!

Tu sie nic nie zmieni!

 

ps3

BATON zaprzecz choć jednemu zdaniu. Daj ludziom powód, że kłamie... 

Edytowane przez Patryk ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow dosadnie prosto z serca ale racje przyznac musze bo pisze dobrze.Nie ma takiej osoby ktora poswiecila sie i dala tyle w ta serwerownie.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długi temat ale sensownie napisany, aż idzie sie zastanowić co dalej się potoczy . też przyznam racje Mateuszowi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie jedyny człowiek, który zainteresował się zrobieniem reklamy i pomocą w rozreklamowaniu serwerów. Nie jestem tutaj długo, ale żałuję.

Analizując Twoją sytuację, mogę tylko napisać, że współczuję. Jesteś ambitną i pomocną osobą. Pomimo mojego krótkiego stażu tutaj, dziękuję za wszystko co zrobiłeś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle zrobili cię w chu** też zauważyłem że serwerownia się nie rozrasta Dlatego nie staram się tutaj o żadnego admina itp. ... Ludzie zakładali już posty z pomysłem założenia nowego ( widziałem tylko jednego ) serwera...

Tez juz za dużo czasu nie spędzam na serwerze...

Raz na tydzień wbijam na serwer :O Częściej gram na innych serwerowniach ( gdzie jest więcej modów... Jest po prostu ciekawszy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu ktos sie odważył :D brawo :D mówie o tym odkąd radek odszedł, później wojtek. 
brawo Megusta, masz u mnie flaszke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Me_Gusta doskonale Ciebie rozumiem, nawet nie masz pojęcia jak bardzo i mam takie same zdanie. Kilka dni temu chciałem "pożegnać się "ale chcę jeszcze pomóc serwerowni jak i forum. Zawsze tego chciałem ale to już na inny temat... Mimo Ciebie nie znałem tak dobrze ale możesz wierzyć mi na słowo że ZAWSZE uważałem za osobę nie licznych którzy chcą pomóc, ogarniętym człowiekiem. Jedyne co mogę powiedzieć to że przykro mi i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny oraz bądź zdrów.
@batonik wstyd.

 

dedyk dla Ciebie @Me_Gusta

Edytowane przez Pełnoprawny obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm teraz każdy przyzna rację i doda pare słów od siebie a czy to coś da będą jakieś zmiany? Obstawiam i założyć mogę się o magazyn browaru (dowolnego) że nic nie zmieni się.Przykre to jest obserwować z każdym dniem jak już brakuje entuzjazmu i zaangażowania graczy jak kiedyś.Szkoda aczkolwiek powiada się że zawsze może być gorzej niż jest obecnie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home edition się sypło 2 lata temu :> wtedy to stare wygi zaczęły odchodzic i wraz z nimi odeszła spoko atmosfera 
Kazanek jako jedyny trzymał ten bajzel w kupie ale kiedy odszedł korek z szambem wystrzelił i wszystko się posrało 
Jeszcze to odbanowanie cziterów
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co zrobi Maciek??  czy będzie mu się chciało coś z tym zrobić , zobaczymy. 
Po co trzymac osoby na takich stanowiskach jak Administrator lub opiekun serwera mianowicie Złoty ostatni post z Marca , czyżby olał ten cały serwer hm może warto go zastąpić kimś komu zależy na serwerach i forum (wiecie kogo mam na myśli) 
hyzio ma tego opiekuna ale nic z jego strony nie widać aktywności. Czy Maciek tego nie zauważa ? Niech podejmie jakieś decyzje bo forum sie całkiem rozsypie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Maciek weźmie się za to wszystko i porozdziela stanowiska kompetentnym osobom, albo można już gasić światło.

To już nie będzie to samo co 2-3 lata temu. Ludzie poodchodzili i atmosfera się wypaliła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, Brawo i jeszcze raz brawo dla Ciebie Me_Gusta. W końcu ktoś to napisał. Taka jest prawda, niestety smutna ale Baton ma już w******* (tak, tak przekleństwo - sama dam sobie warna już raczej na zawsze bo nic tu po mnie :>) w te całe forum, w tą całą serwerownie. Tu sie już nic nie dzieje, nikt tu już nie gra, serwery świecą co najwyżej pustkami. Same lagi, gimbaza i nic więcej. Na forum też garstka ludzi została (modki nie mają co robić), nikt nie czyta tematów, nikt tu nie wchodzi, nikt się nie udziela. A Baton nawet nie próbuje tutaj werbować ludzi i starać się stworzyć tutaj taką atmosferę jaka była kiedyś. Jeszcze trochę i to wszystko się zawali i tyle z tego wszystkiego będzie. Peace& love.  .dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć dodałem już wpis, mam nadzieję, że ten post nie zostanie uznany za spam. Chciałbym, aby został zauważony w tłumie.
Nie zgodzę się z przedmówcami, że sieć serwerów Batona nie ma szans. Na stronie rzeczywiście pustki, brak zaangażowania nawet ze strony osób opiekujących się serwerami i forum. To można jeszcze powoli naprawić. Problemem jest brak świeżej krwi. Jesteście praktycznie tą samą ekipą od miesięcy, jak nie lat. Nowi użytkownicy to zazwyczaj osoby ubiegające się o odbanowanie. Choć i tych ostatnio brak (z nudów przeczytałem 60% wszystkich założonych tematów ze skargami na serwerze 1.6 ffa). Ostatni temat napisany dawno temu. Lecz, nie można tracić wiary. Wiecie co się tutaj stało? To była szybko rosnąca społeczność. Baton z małej pipidówki stał się sporym tworem. Lecz powoli nastąpił niż demograficzny w użytkownikach, jeśli można tak to nazwać. Przyzwyczailiście się do ruchu, do codziennych rozmów i wzajemnych relacji. A obecnie tego nie ma. Co robicie gdy w mieszkaniu ściany w pokoju od dawna nie były malowane? Malujecie je na nowo, odświeżacie. Tutaj potrzeba tego samego. Kolejnym problemem jest to, że powoli się starzejemy. Większość z nas ma ponad 20/30 lat. Zakładamy rodziny, pracujemy, nasz czas pochłaniają codzienne obowiązki. Prowadzenie strony i serwerów przestało Was kręcić. Przestało być Waszym hobby.

 

 

Ja wierzę, że jeszcze można przywrócić wszystko na właściwy tor. Wasze morale to niż. Więcej wiary. Wiele osób się wypaliło. Trzeba zebrać do kupy tych, co jeszcze mają dość zapału i zrobić zebranie. Dogadać się. Przede wszystkim, potrzebujecie nowych osób, najlepiej młodych. Zobaczcie jak potężną ekipę stworzyliście! Takie sieci serwerów potrafią przetrwać góra rok. Tutaj walka trwa od kilku lat. 

Mój staż na stronie jest krótki, z serwerem obcuję od około roku z wieloma przerwami. Ale wiem co mówię, bo siedem lat temu przechodziliśmy przez to samo z moją dawną ekipą. Jako wówczas młodziaki 18+, mieliśmy czas i zapał. Prowadziliśmy stronę i serwery, spotykaliśmy się raz w tygodniu na piwie. Ale później zaczęły się studia, praca, dziewczyny i nagle każdy powoli się wykruszał. Ja osobiście bardzo tego żałowałem. Dlatego, pomyślcie jeszcze trochę o tym wszystkim. I nie naskakujcie na Batona. To jest ogromna odpowiedzialność, żeby trzymać w ryzach tak wielki projekt i jednocześnie prowadzić normalne życie prywatne. 

Pozdrawiam
Wojciech J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od nie dawna nie wiem jak było tutaj 2 lata temu jednak mimo to widzę, że serwerownia zbliża się do końca. Nie znałem cię do tej pory nie wiedziałem co tu tutaj robiłeś, a zrobiłeś dla serwerowni dużo i za to Ci dziękujemy. Gdy baton się nie ogarnie możemy powoli żegnać się z serwerownią chociaż po utracie tylu osób myślę,że bedzię mu trudno i już nie podoła temu wyzwaniu ale zobaczymy jak to będzie... Jeszcze raz za wszystko wielkie dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od nie dawna nie wiem jak było tutaj 2 lata temu jednak mimo to widzę, że serwerownia zbliża się do końca. Nie znałem cię do tej pory nie wiedziałem co tu tutaj robiłeś, a zrobiłeś dla serwerowni dużo i za to Ci dziękujemy. Gdy baton się nie ogarnie możemy powoli żegnać się z serwerownią chociaż po utracie tylu osób myślę,że bedzię mu trudno i już nie podoła temu wyzwaniu ale zobaczymy jak to będzie... Jeszcze raz za wszystko wielkie dzięki ;)

Co z tego że odejdzie parę osób?

Na te parę miejsc wbije 5 gimnazjalistów i tyle ;) wszystko wróci do normy. Serwer będzie taki jak teraz... Nic się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te serwery już dwa lata temu poupadały, stare wygi jakie pamiętam poodchodziły. Gdyby nie GO i i totalna wyjebka w te serwery ludzie by tak nie odchodzili. Pamiętam jak gryzłem się z kazankiem zawsze. Odkąd graliśmy zawsze była spina, ale przed jego odejściem zrozumiałem że ktoś musi trzymać nas za łeb żeby nam się nie pojebało w głowach. Odejście jego było stratą ale przecież to tylko jeden człowiek. Serwera nie tworzy jeden człowiek, sieci nie tworzy jeden człowiek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszak racja 1 osoba nie tworzy spolecznosci ale jezeli ta jedna osoba byla pasterzem naszym i panowala nad stadem i nagle odchodzi to wtedy stado zaczyna brykac i nie czujac tej pieczy zaczyna stado upadac.Podobno nie ma osob nie do zastapienia.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwórko, z roku na rok coraz bardziej rozbierane. Zabierają nam ławki, rozbierają boiska, piaskownica zamieniła się w błoto, zaraz postawią tutaj jakieś bezużyteczne centrum handlowe. Typowa sytuacja z życia. Najgorsze jest to, że kumple z podwórka będą szukać innych miejscówek, a większość z nas już nigdy nie doświadczy atmosfery jaka panowała kiedyś na batonowych serwerach... Bardzo mi przykro, że to idzie w takim kierunku, ale trochę jest mi żal tego, gdy 3-4 lata temu jak tu grałem, serwery były przepełnione i szkoda trochę, że serwerownia się nie rozwijała np. jakieś nowe mody. Pewnie panowało przekonanie "jest dobrze, więc po co kombinować?". No potem już tylko był piec i powrót po 3 latach, a tu wszędzie adminów brakuje, serwery puste. Patrząc na wypowiedzi wyżej łatwo wywnioskować samemu, czemu tak to się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Me_gusta ciężkie słowa ale szczera prawda z którą nawet Maciej nie może zaprzeczyć.

Tak na prawdę jest wiele osób które chciałby by się zaangażować w pomóc i pomóc.. ale albo nie maja czasu albo wiedzy tyle. ( jest to przykre ale nie wierze ze się zmieni, wiec i ja troszeczkę zaprzestałem sie tu udzielać.. Co to da ?)

 

Kazanek

Pełnoprawny Obywatel

Patrycja

Me_gusta 

..Ktoś jeszcze ? Ile czasu potrzebujecie aby zrozumieć. Maciej Serio nie masz już czasu i chęci.. sam nawet to przyznawałeś. Nie łudźmy sie nie rozkręcimy z tego mocarstwa jak było w planach.. Kiedyś się to trzymało bo wszyscy byli bardziej zżyci ze sobą, panowały lepsze nastroje na serwerach itp. 

 

 

Na koniec jedynie mogę dodać ze żałuje tych wszystkich osób co odeszły.. sami wyjadacze którzy mieli chęć i robili

 

Co do tematu to Me_gusta Trzymaj się ciepło - wybierz tą rodzinę szkoda czasu i nerwów na coś co ci nic nie przyniesie. Dużo zdrówka ci życzę i całej rodzince, wychowaj dobrze córeczkę, aby miała tak dobrze z tb jak ta serwerownia.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizja naszej społeczności graczy Home-Edition.eu od początku nie była nastawiona na posiadanie wielu serwerów, poniekąd czasami przychodziły głupie pomysły łączenia się z innymi dużymi sieciami pod naszą nazwą to jak zawsze kończyło się to klapą, bo ludzie sie nie dogadywali lub tez nowym modem i jak czas pokazał te serwery nie zostały.

 

Śmiem twierdzić Me_gusta, że ten temat powstał, bo poczułeś się niedoceniony i przelała się czara goryczy w moją stronę. Chciałbym się ustosunkować do CAŁEJ Twojej wypowiedzi, także:

 

  • Co do nowych serwerów i pomysłów na serwery zostało to już wytłumaczone w pierwszym zdaniu i dalej tak sądzę(chociaż czasami chciałbym aby było inaczej i mieć milion graczy na serwerach i jeszcze więcej na głowie).
  • Nie byłeś sam oferując stawianie serwerów za własne pieniądze, bo było wiele osób i dostawali taką samą odpowiedź negatywną.
  • Co do sprawy Kugela, sam odszedł na jakiś moment(kontakt się urwał), a okazało się, że przeszedł do konkurencji(rzeznia.eu - już nie istnieje btw.), gdzie miał pod sobą jakiś serwer, po czym po roku znów chciał wrócić i dałem mu opiekuna, ale po paru godzinach mu zabrałem, bo wydawało mi się to podejrzane, także dałem mu ultimatum, że jak jeszcze u nas posiedzi(bo długo go nie było) to dostanie z powrotem opiekuna i co? I posiedział dzień-dwa i poszedł zakładać własną sieć(która jak nietrudno się domyślić już nie istnieje :D), po drodze wkradł się kazankowi na konto steam i ukradł skiny
  • Co do Twojego usunięcia z posady opiekuna to: sam wiesz, że nie byłeś dysponowany w tym czasie przez większy okres czasu i to było powodem, że dałem nowego opiekuna, a nie strzelenie z palca - bo tak. Dopiero po jakimś czasie zobaczyłeś, że nie masz opiekuna, więc nie pisz, że to było z dnia na dzień.
  • Kazanek sam nie odszedł od tak, odszedł bo: wraz ze Złotym i pytaniem do nie których starszych adminów podjeliśmy decyzję o odbanowaniu Katarzynki (2 lata miał bana na forum za warny), bo stwierdziliśmy, że jesteśmy dorośli i tak powinno się zachowywać. Nie pogodził się z tym i dlatego go tu już nie ma(na serwerze dd2 only gra).
  • Co do rang Złotego to ma tą rangę symbolicznie, która nic nie znaczy, bo w tej chwili jest nieaktywny jako administrator. Jakoś innym osobom to nie przeszkadza/ło.
  • Masz pretensję o dzisiejszo-wczorajszą rozmowę po meczu Polska-Szkocja, gdzie każdy w trakcie meczu pije i nazajutrz ma do pracy. Wszedłem na steam od razu po meczu i po %%, żeby zobaczyć co się dzieje na forum i do mnie napisałeś z propozycją wgrania nowego pluginu od roundsoundów, odpisałem na szybko, że ten plugin, który proponujesz jest stary(bo plugin jest z 2013 roku LOL), aktualnie używamy nowszego i co znaczy LEPSZEGO pluginu z 2015 roku. I zakończyłem na tym rozmowę, bo 4.30 musiałem wstać do pracy... także wydaję mi się, że w tym wypadku nie była to pora na takiego typu rozmowy jak i powód do określania tego jako:

     

     

    Na koniec zostałem opluty jak dziwka po skończonej orgii z talibami...
    .

Każdy piszę jak to super było 2-3 lata temu gdzie była stara ekipa bla, bla, bla. Ludzie przychodzą i odchodzą, nie każdy ma czas na ciągłe granie, zmieniają się zainteresowania, cele życiowe i nie każdy później ma czas spędzania czasu na forum, czy tez serwerze. Także bezsensowne jest takie pisanie.

 

Zauważcie co się porobiło na "scenie" sieci serwerów - została tylko garstka, puchatek? Tylko serwer i forum ledwo zipie, gdzie wcześniej było z 5 serwerów pełnych 24/7,

rzeznia - nie zyje,

wiaderko - chyli się ku końcowi,

cs-center - dawno w zapomnieniu.

itd...

 

Ludzie po woli wyrastają z bycia graczem, a nowe pokolenie graczy nie chcę się za bardzo angażować. Czasy się zmieniają niestety...

Szkoda tylko, że ludzie kraczą za uszami jak to jest źle, a nigdy szczerze nie porozmawiają i nie wytkną błędów, tylko własnie dochodzi do takich AFER.

 

Nasi ex-moderatorzy własnie pokazali jak im zależało na tej sieci i wywiesili białą flagę, banując się <brawo>.   COFAM te słowa, dzięki za dotychczasową pomoc.

 

Co do Ciebie Me_Gusta, nigdy Cie nie obraziłem, ani mi przez myśl nie przeszły takie rzeczy(złe o Tobie). Myślę, że zabrakło słów uznania za wkład, który włożyłeś (inni też pewnie oczekują) i docenienie rangą(jak mniemam) za poświęcony czas. Twojego postu nie traktuje jako drogi zamkniętej czy coś w tym stylu, zawsze możesz zmienić decyzję, bo nawet od Makarova dostałem propozycję abyś został opiekunem (jakoś w trakcie naszej rozmowy), ale dopiero teraz odczytałem.

 

Dlaczego w chwili obecnej nic nie działam (prócz ostatnich zmian wyglądu jak i skryptu forum)? Bo nie mam weny i ostatnio czasu, przychodzi taki czas w którym nowe rzeczy bardziej cie interesują i zabierają czas, a stare trochę na siłę (z przyzwyczajenia?) są, bo są. Z przeszłości wiem, że przerwa dużo daje, bo człowiek nabiera siły i pomysłów do działania(podobnie jest w dłuższych związkach :D) Tylko w chwili obecnej taka przerwa nie jest możliwa, bo nie ma osób, które mogłyby to ogarnąć(jeszcze?). 

 

Konkluzja, ja osobiście potrzebuje przerwy od forum takiej 2 tygodniowej, ale do czasu kiedy nie znajdę odpowiedzialnych osób takowej nie będzie(wiadomo tylko zaufane osoby). Po to by nabrać nowych pomysłów.

Na chwilę obecną liczę na Wasze na pomysły jak Waszym zdaniem "ożywić" sieć, tak aby się za 2 lata mówiło, że takiej ekipy już nie będzie jaka była teraz. Wszystko wytknąć co się nie podoba i co trzeba zmienić, a zrobimy to.

 

Nie mówię także, że takie AKCJE są złe, bo dają do myślenia i dzięki nim można ruszyć do przodu, a nie stać w miejscu, także czekam na obiektywne poparte argumentami CO BY TU ZMIENIĆ, CO SIĘ NIE PODOBA, aby było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro to widzieć, nawet nie mam właściwie nic do powiedzenia, bo czasy Batona to pamiętam sprzed lat kilku i od tamtego czasu wbiłam tylko dwa razy na krótkie okresy... ale to smutne bardzo, że jak znów się wkręciłam, to się okazuje że wszystko się sypie. I ja się MeGusta nie dziwię. Pamiętam też jak Złoty i Kazanek adminowali <?> moderowali <?> serwerownię i wszystko śmigało. Me_gusta, trzymaj się cieplutko!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to było szczere i prawdziwe dużo sytuacji przypomniałeś i wszystkiego co było 3maj się Me_gusta powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość uczuciowym prostym chłopakiem ze wsi.

Tęsknota nie jednego pogrążyła w odchłani beznadzieji, a to zła praca, a to zły humor na codzień i potem człowiek wylewa swoje gorzkie żale na forum.

Poniekąd nie chce się rozstawać z tą społecznością, bo dużo pięknych, ciekawych dni tu spędziłem.

Nigdy szczerze nie rozmawiałem z Batonem co mnie "boli" i dlaczego nie chce w to brnąć dalej, bo czasy się zmieniły...

Co niektórzy z Was mają racje pisząc, że niestety dorastamy i zmieniają się nam priorytety.

Kiedyś zderzyłem się bardzo mocno z podobną sytuacją, nie wytlumaczalną dla mnie wtedy.

Gdy wyjechałem (z założenia na kilka miesięcy) nigdy się nie spodziewałem, że wszyscy znajomi, przyjaciele, koledzy .... Odwrócą się kiedyś ode mnie...

Tak to mogę teraz nazwać, ale wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że minie czas gimnazjum jak i liceum minie i każdy zdrowo myślący człowiek zacznie kroczyć własnymi ścieżkami.

Zapomniałem, że każdy z nich ma własne plany na przyszłość i każdy będzie "ciągną" za "swoim".

Niektóre kontakty się urwały, a przyjaciele czy znajomi zmienili "status" na znane twarze.

Dziś mają rodziny tak jak ja chociażby.

Mają pracę nie koniecznie w PL, a kontakty pourywały się...

Przeżyłem podobne rozczarowanie tutaj... -niestety.

Najwidoczniej wciąż żyję marzeniami ściętej głowy o lepszym jutrze, ale rzeczywistość niekiedy potrafi postawić nas do pionu.

Dziś w świecie Facebooka czy innych społecznościowych portali nikt nie mówi o "forach", bo to staro modne...

Niestety ja musiałem sobie to wszystko przemyśleć, co za, a co przeciw.

Jesteśmy ludźmi i podejmujemy takie decyzje na które nas stać, albo takie które są nam wygodne.

Naiwnie myślałem, że dogodzę wszystkim dając ludziom możliwości pogrania chociażby na innych serwerach.

Nowości, ze świata gier (typu Monecraft) czy inne wygibasy...

Wszystko tylko po to, aby utrzymać tą atmosferę z przed kilku lat...

Niestety zimny prysznic jakim obdarowuje nas na codzień "przyszłość", czy chociażby nowe technologie zabiło moje ambicje.

Z waszych postów jak i z Twojego Baroniku mój drogi wyciągam dziś lekcje które w innych okolicznościach mogły by przyczynić się do nawet poprawy mizernej sytuacji na dzisiejszej scenie gier multi player.

Czuję się tak jakbym tracił coś na czymś zależało mi niekiedy bardziej niż na znajomych z realu.

Nie wiem...

Jestem rozklejony jak podjebki najki...

Jednego życie mnie nauczyło tutaj na obczyźnie.

Im więcej się starasz, im więcej z siebie dajesz niestety czasem obraca się to przeciwko tobie...

Teraz nie wiem juz sam.

Źle się z tym wszystkim czuje.

Czytam ten swój post i mam wrażenie, że jestem naprawdę miękkim hu*em robiony.

Nie zdawałem sobie sprawy (tak jak kiedyś) , że wszyscy wyrastamy z tej dziecinady i zmieniamy swoje poglądy.

Teraz to nie wiem już nic.

Musze przemyśleć wszystkie za i przeciw.

I tak nie czułem się doceniany, ale wmawialem sobie, że nie znam tych ludzi (adminów) nawet z widzenia a chce tu coś zawojować zza niebieskiego ekranu.

Padło kilka słów krytyki i w moim odczuciu trzeba brać sobie to do serca i zmienić nastawienie już dziś.

Serwerownia nie jest jeszcze na klęczkach, ale zmierza ku temu.

Baton kuj żelazo póki ciepłe, bo nie prędko będziesz miał znowu do tego okazje.

Padło dziś wiele cennych wskazówek dla Ciebie jak i dla mnie.

Padło tez dużo "ostrzeżeń" co do wymogów obecnych graczy, do których niekiedy będzie trzeba zacisnąć zęby i pogodzić się z tym, że gracze dzisiejsi chcą świeżości, nowości, czegoś extra.

A ja ...

Jeżeli kogoś uraziłem swoim postem to sory, ale kilka słów krytyki nie jednemu tylko na dobre przyniosły.

Dziś mam piątą rocznicę pożycia małżeńskiego.

Mówi się, że to "drewniana" rocznica.

Dlatego siadam do "Dębowego" z moją kobitą i za chwilę wyruszamy w miasto.

Dziękuje wszystkim za słowa otuchy i miłe gesty w moją stronę.

Zastanowię się jeszcze raz nad tym wszystkim od początku, uwzględniając wasze wypowiedzi (bo ja też mogę się mylić) i zobaczymy się napewno na forum nie raz.

Ale jak to będzie wszystko wyglądało to nie wiem.

Narazie jeszcze raz wielkie dzięki za słowa uznania i ...

Ps dla rozluźnienia sytuacji.

Nie wiem czy słyszeliście, ale dobra anegdotę mam.

Kumpel dziś do mnie w pracy.

"Słuchaj Pinky.

Ja to wolałbym mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu:D wiec zastanów się..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super @Me_Gusta czyta się to co napisałeś teraz, gdy ochłonąłeś. Niektórzy już się poddali, olali sprawę uznając że ''baton ma wywalone'' i nic tu po nich.

Tylko, że stabilnej społeczności nie zbudujemy na sezonowych użytkownikach, którzy przychodzą, ale gdy już się coś wali uciekają. Jeśli weźmiemy się wszyscy za robotę, a nie skupimy na narzekaniu, to serwerownia jeszcze odżyję, lecz do tego potrzebujemy osoby, która silną ręką będzie nad tym czuwała.

 

@Me_Gusta mimo, że już część graczy cię żegnała, wykazałeś dalszą wolę do działań, tak trzymaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra my tu gadu gadu ale gadaniem to ni huhu zdzialamy tylko czynami.Skoro padly tu wszystkie rzeczy ktore nawalają to czas na zmiany i to same konkrety i czynic cos w tym kierunku (wiadomo ze cudow nie zdzialamy zwolujac stara gwardie)

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...