Skocz do zawartości
Patryk ^^

Liga Mistrzów 2015/16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze! Trochę się z tym spóźniłem, ale nic do stracenia!

Z racji że jak co roku mamy okazję delektować się największymi, klubowymi rozgrywkami piłkarskimi w europie - Ligą Mistrzów, chciałbym zaangażować wszystkich w dyskusję dotyczącą przebiegu tej imprezy, a wiem, że śledzących te rozgrywki jest sporo!

A wiec tak: W tym poście będę zamieszczał aktualną sytuację rozgrywek jak i wgląd na najbliższe spotkania.

Od was chciałbym, abyście wyrażali swoje opinie na temat rozgrywek, dzielili się oczekiwaniami, typowali wyniki itd.

 

ATC4lXB.png

Finał Ligi Mistrzów:

 

28.05.2016 godzina 20:45!

 

real-madrid-atletico-madrid.jpg

 

 

 

Finał Ligi Mistrzów odbędzie na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie.

 

Zapraszam do dyskusji, liczę na waszą aktywność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor, tez stamtąd obstawiałem i niektóre typy po wysokim kursie są naprawdę dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś stratuje trzecia kolejka, a wiec możemy zacząć dyskusje.

 

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem tej kolejki będzie starcie Arsenalu z Bayernem, Londyńczycy mają na koncie 0 punktów, wiec to dla nich być, albo nie być. Oby wygrali :)

 

Co do reszty, Barcelona powinna bez problemu poradzić sobie z Bate, ciekawie będzie w Kijowie, gdzie Dynamo zagra z Chelsea, drużyna Mou nie radzi sobie w BPL, wiec nie zdziwię się jeśli polegną w Kijowie.

 

O reszcie spotkań nie będę się wypowiadał. Czekam na wasze komentarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bate vs. Barcelona 1:3

Arsenal vs. Bayern 0:2

Dynamo vs Chelsea 1:2

Leverkusen vs Roma 2:2

Zenit vs Lyon 3:1

Takie typy stawiam ;D

ps ciekawe ile wejdzie znając mnie to 1 nie wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor ja tak obstawiłem

 

Dynamo - Chelsea 2

Zenit - Lyon 1

Arsenal - Bayern 2

Bate - Barcelona 3.5 -

Porto - Macc 3.5 -

Valencia - Gent 3.5 -

Do wygrania 147zł i za 5zł ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowne z tym poniżej 4 goli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koniec wtorkowych spotkań, tak jak myślałem Arsenal pokaże, że jeszcze będzie walczył o LM, Chelsea z remisem, bardzo wyrównany mecz z Dynamo... Tegoroczna LM chyba nie dla nich... :)

Ciekawe było w Leverkusen, gdzie gospodarze po prowadzeniu 2:0 stracili 4 gole, lecz w dziesięciu ostaniach minutach udało im się doprowadzić do remisu, pozostałe spotkania chyba bez większego zaskoczenia.

 

Edit:

 

Za chwilę rozpoczną się środowe spotkania, zdecydowanie najbardziej wyczekiwany mecz, to PSG - RM, obstawiam remis.

Natomiast ja wyczekuję starcia mojego United z CSKA, czas najwyższy abyśmy pokazali, do kogo tu należy pierwsze miejsce, lecz LVG zapowiadał, że w Moskwie celuje w remis, oby piłkarze byli bardziej ambitni : ). W starciu MC z Sevillą, liczę na wygraną drużyny Krychowiaka, to by było na tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam typujecie panowie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astana 0-3 Atletico

 

Benfica 1:1 Galatasaray

 

Monchengladbach 0:2 Juve

 

RM 1:2 PSG

 

PSV 1:0 Wolfsburg

 

Szachtar 1:0 Malmo

 

Sevilla 2:2 MC

 

MU 2:1 CSKA

 

Mam wielką nadzieję, że RM i MC stracą punkty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi sie, że real ogra słabe psg :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mi nie weszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi weszło ako Real, City i Shaktar :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na remis Bayernu z  Arsenalem, Barca bez problemu powinna poradzić sobie z Bate, natomiast Chelsea powinna przegrać :D Pozostałym spotkaniom się nie przyglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na bet365 tylko gram :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wczorajsze typy: Roma, Barca, Bayern, Chelsea, Zenit i Gent vs Valencja obstawiałem że poniżej 2.5 bramek dobra wiadomość jest taka że NIE obstawiłem !! :D Zawsze jest tak że jak obstawiam to nie wchodzi po 1 meczu a jak nie obstawiam to wchodzą te typy które chciałem obstawić, nigdy tego nie ogarnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo ważny mecz dla mojego United, musimy wygrać z Wolfsburgiem mimo, że gramy na ich stadionie. Będzie ciężko, jak na razie notujemy serię remisów, kolejny mecz moje grupy to CSKA z PSV.Mało prawdopodobne ale chciałbym, aby PSV przegrało, jeśli chcemy awansować bez naszej wygranej. Na reszcie spotkań na razie się nie skupiałem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli ManU jakoś szczęśliwie uda się awansować z grupy, to są bez szans w następnej rundzie :) Lubię United, ale postawiłem 1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, United z formą jaką aktualnie prezentuje ma zamknięte drzwi w Lidze Mistrzów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo fajny klub, ale w tym momencie ma tylko wartość marketingową, gra to średniak europejski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć skoro mój ulubiony Milan pałęta się gdzieś w środku tabeli Serie A? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...