Skocz do zawartości
Roti

Działalność Home Edition na YT?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy trzeba przyciągnąć nowych graczy jeśli nie chcemy upadku serwerowni. Myślę, że serwer dobrze reklamował by się przez działalność na YT. Wczoraj juz przedstawiałem swoją propozycje w temacie Wojciecha jednak, aż do teraz oprócz niego nikt się na temat propozycji nie wypowiedział więc zakładam nowy temacik. Tak jak wspomniałem niezłą reklamą było by nagrywanie na YT pod nazwą serwerowni. No ale kto i co miałby tam nagrywać? Można wrzucać tam reklamę serwera, poradniki dotyczące configu, ustawień,fps,strzelania, rzucania granatów,wychylania się itd... Taktyki, TOP 3 akcje miesiąca i wszystko co może się przydać graczom Counter Strike. Nagrywać mógłby każdy użytkownik forum który spełniłby określone przez osobę nadzorująca wymagania. Każdy z Was mógłby przedstawić swoją taktykę,poradę... No ale jakby to reklamowało by serwerownie? Co film intro reklamujące Home-Edition, co jakiś czas w środku reklama, logo które będzie cały czas przy filmie, specjalne materiały które będzie można obejrzeć logując sie na forum. Oczywiście mogę zająć się całym projektem i wszystko na miare swoich możliwości nadzorować, czasami może sam bym coś nagrał ale to po remoncie. Co wy na to podoba wam sie pomysł? Mogę liczyć na to, że nagracie coś ma kanał? Zapraszam do wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus za inicjatywę. Jak napisałeś potrzeba kogoś kto by się tym zajmował, a z tym może być ciężko. Pozostaje nam czekać, aż zgłoszą się osoby chętne.

Sam pomysł na pokazanie HE na YT w nowej formie uważam za ciekawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ja bym proponował tak jak w temacie Me Gusty "Od Zera", aby porobić turnieje gracze forum naszego na inne, albo My sami w jakiś pojedynkach typu 2 vs 2 i nagrywanie tych turniejów i zrobienie z tego FragMovie z ciekawych akcji i to już by była świetna reklama forum, by ludzie widzieli, że sieć przyciąga, że są organizowane turnieje i ciekawie się dzieje, a nie zwykła gra na serwerach i zwykłe adminowanie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy reklam i filmów promujących serwerownie mamy ;) pomysł z kanałem dobry, dużo osób musiałoby udostępniać kanał na innych stronach społecznościowych co by przyciągnęło publicznosc. Różnego rodzaju filmiki powinny być sprawdzane przez jakąś grupę przed opublikowaniem na yt. Gdy już kanał powstanie zaczne go udostępniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clipo nie wiem za bardzo o co chodzi w temacie "od zera" bo nie mam do niego uprawnień ale turnieje nie raz proponowałem jednak pomysł byl odrzucany ze względu na niepowodzenie turnieju który odbył sie w te wakacje. Dobrym pomysłem jest wyzywanie innych serwerów na mixa przez YT i można go nagrać i na yt :p Wyróżnialibyśmy sie czymś od innych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

To można robić filmiki typu Trolling/Funny Moments na serwerach, zebrać sporo materiałów z serwerów i wgrać i wstawić na yt, ludzie lubią oglądać tego typu filmiki i się pośmiać :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj z tymi trollingami mam dylemat... Youtube będzie naszą wizytówką a skoro pojawią sie tam trollingi to ktoś może pomyśleć, że administracja to nie ogary którzy uprzykrzają rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

No tak wizytówka, ale nie będą specjalne trollingi jak niektórzy psują grę specjalnie, mi chodzi o takie funny moments, że brane z serwerów z gry codziennej, zawsze coś się dzieje na serwerach, że każdy zaczyna się śmiać, nieudane akcje, ktoś miał clutcha i nagle skacze i się zabija i przegrywa rundę, albo TT biegnie długą na A, a CT z piasku za nimi z kosą, to są niektóre podane tutaj sytuacje z serwerów, więc można coś takiego zoorganizować i robić później z tego serię : "Home-Edition.eu - Funny Moments" :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chyba, ze tak jak najbardziej na Tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by jakieś skillowe akcyjki wrzucać ;)

Równie dobrze tez te słabe xD

Takie mini silverowe myśli xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj już jestem przeciwny, aby z naszej serwerowni robić coś typu ''silverowe myśli'' czy siedlisko trolli, nasza siec serwerów powinna być kojarzona z solidna społecznością jak i graczami. Funny Moments z naszego serwera? Tak, ale nie za mocno z tym humorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skillowe akcje mogą być ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za śmiesznymi filmami z gry. Nieudane momenty itd. Sam mam małą kolekcję takich akcji z Batona. Jak idę za kimś z nożem pół mapy a on się odwraca i full auto dostaje od niego heada.:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem reklame dając nazwę serwera = 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to działamy :D wrzucajcie jakieś ciekawe akcję wraz z opisem i linkiem do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko akcje czy poradniki i inne też można? :D Zajmiesz się tym sam czy ja mam ogarniać sprawy Youtubowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że jest juz kanał na YouTube jak i na Google plus my.home.edition@gmail.com

Nie wiem czy batonik jest adminem konta home-edition@gmail.com

Bo mail jest juz zajęty

Tak jak i admin.home.edition

Inicjatywa jak najbardziej dobra.

Trzeba ustalić na które konto bedą wysyłane filmiki.

Pózniej można je rozreklamować na dedykowanym tweeterze czy instagramie.

Facebook i inne spolecznosciowki.

Dziś wieczorkiem podeśle jeszcze filmik promujący do batona, o którym rozmawialiśmy z Wojciechem J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa to tam pikuś zawsze można zrobić Serwerownia Home-Edition czy coś innego... Najtrudniej będzie znaleźć kogoś kto będzie cos na ten kanał nagrywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O filmy się nie martw. Jestem maniakiem jeśli chodzi o yt i robienie filmów. Więc filmami mogę Was zawalić :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokończę dziś demko.

Wojciech J tez miał się czymś pochwalić.

Mamy filmiki z Ekipa home edition które można skumulować w jednym miejscu na jednym kanale.

Do tego robić poradniki wrzucając je na forum chociażby z linkiem który dodało by się na fora społecznościowe plus YT.

Monza tez ustalić mała nagrodę za "najlepszego" typa od poradników i np dodać mu "extra" rangę na forum plus jakaś nagroda rzeczowa.

Jest wiele możliwości do darmowej reklamy.

Np ściągając i wrzucając naszego NON steama na rożne serwery "uploadowe" z nazwą sieci np CS NON steam -Home-Edition.eu

Możliwości jest masa tylko potrzeba czasu i chęci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby pomysł dostał nowy dział i osobę za to odpowiedzialną aby to jakoś sprawnie chodziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi :v Sevral ciebie bym prosił o zrobienie instrukcji obsługi posługiwania sie AWP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zglaszam sie do pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokończę dziś demko.

Wojciech J tez miał się czymś pochwalić.

Mamy filmiki z Ekipa home edition które można skumulować w jednym miejscu na jednym kanale.

Do tego robić poradniki wrzucając je na forum chociażby z linkiem który dodało by się na fora społecznościowe plus YT.

Monza tez ustalić mała nagrodę za "najlepszego" typa od poradników i np dodać mu "extra" rangę na forum plus jakaś nagroda rzeczowa.

Jest wiele możliwości do darmowej reklamy.

Np ściągając i wrzucając naszego NON steama na rożne serwery "uploadowe" z nazwą sieci np CS NON steam -Home-Edition.eu

Możliwości jest masa tylko potrzeba czasu i chęci

W moim temacie pisałem, że zamiast typowego filmu reklamowego, zrobię animację w stylu studia Flesh Deck. Jak masz gotowy film możesz wrzucać. Moja animacja powstanie powoli, muszę narysować kilka tysięcy klatek :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...