Skocz do zawartości
Gekoniasty

Redakcja Home-Edition ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam taką propozycję, otóż często chętnie pisze jakieś artykuły, jakieś ciekawostki, o sporcie, co się dzieje na świecie. Po prostu robię to dla zabawy. I tak myślę, aby założyć dział na forum jak " Redakcja ". Na forum by się o wiele więcej działo, a i niektórzy by sobie znaleźli jakieś zajęcie, a moze i by w sobie odkryli rękę do pisania takich artykułów.  Mam z 5-6 takich właśnie art. lecz na innej sieci, i nie chcę tutaj " reklamować " więc jeśli admini by coś myśleli nad tym, mógłbym im podesłać na PW, i by pomyśleli, czy się nadaję, czy wgl taki pomysł wdrożyć w życie forum. ( Prace w 100% napisane przeze mnie ! ) Teraz pytanie.. Kto będzie ogarniał to wszystko ? Otóż - skoro ja proponuje, ja się zgłaszam. Mimo, iż jestem dosyć młody.. potrafię się ogarnąć i zajmować się tym wszystkim. Pewno nie jedna osoba zgłosiła by się do redakcji, więc każdy by się w większej części zajmował " swoją dziedziną " :) Mam nadzieję, że zrozumieliście, o co mi chodzi :D Pozdrawiam ! :)

 

Ps. A, nu i wiem, że jestem tu krótko, bo od wczoraj, lecz z każdym dniem będzie mi rosnąć :D 

 

Jak cuś, jakieś pytania. GG - 43130979 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry. Sam lubię pisać i prowadzić małe blogi, więc rozumiem Twój zapał. Jeśli coś takiego powstanie, sam chętnie napisałbym co nieco. Uważam, że ciekawym tematem do wpisów byłoby "z życia Home Edition", czyli informacje o tym co się dzieje na serwerach, jakie konkursy są organizowane, napisać czasem o najlepszych graczach naszych serwerów (możliwość zobaczenia swojego nicku w wyróżnieniu daje mega motywację dla graczy i nowych). Podejrzewam, że pierwszą linijkę artykułu zajmowałby Lio, ze swoim kozackim skillem. D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png Tylko żeby to było jakoś ciekawie umieszczone. Czy da się zrobić coś na zasadzie "newsów" na stronie, jako osobną kolumnę na środku, gdzie pojawiałby się najnowszy wpis? Jeśli tak, można zrobić coś na zasadzie: tytuł, pierwsze kilka linijek tekstu artykułu i guzik "czytaj dalej", co przenosiłoby nas już do osobnej podstrony danego wpisu. I tak z trzy/cztery wpisy na danej kolumnie.

Ogólnie jak będziesz potrzebował pomocy to zgłaszam się na ochotnika, o ile robienie filmów czy grafik oznacza siedzenie u mnie w domu przy programach, o tyle nowy wpis z newsem mogę zrobić nawet w pracy.

Pozdrawiam

Wojciech J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Jakby takie coś powstało, to czemu nie :D. Redaktor by mógł rownież przeprowadzać wywiady z użytkownikami tej sieci, jak i administracją, 1-2 wywiad na tydzień, a potem wkleić tą rozmowę do tematu na forum, fajna postać rzeczy, można sporo się dowiedzieć z tego wywiadu o osobach i lepiej siebie poznać ;d Wywiad nie może być również krótki, musi być dobry i wszystko w nim zawierać, parę osób by mogło się tym zajmować, minimalne wymagania, to znajomość ortografii, żeby tak błędów nie było popełnianych i artykuły i jak wywiady by się pojawiały regularnie ;p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie pisanie ciekawostek o sporcie i co się dzieje na świecie jest bez sensu, bo to jest wszędzie. Ale świetny pomysł CLIPPO, wywiady ze społecznością HE jak najbardziej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciech. Jeśli admini się zgodzą, powstanie osobny dział, gdzie będzie Nabór do Redakcji ;)

Clippo - Dokładnie, znajomość ortografii raczej wszyscy powinni znać :) A co do wywiadów, to mój minus, dlatego pisałem, że każdy ma " swoją dziedzinę " Ale się załatwi, albo ja się naucze :D Dzieki za poparcie

 

Jacob - Ale jaka to uciecha, duma, jak któryś z " naszych ludzi " coś napisze. A i wywiady kiedyś się skończą :D Ciekawostki - można wyguglać, ale zawsze można wejść na HE i przeczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Wywiady ciągle będą i się nie zakończą ;p. Nie zapominajmy, że mamy sporo ludzi na tej sieci i przybywa ich więcej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyznaczę osobę, która będzie 'kierownikiem' tego działu i będzie mogła dołączać ludzi do zespołu, który będzie pisał "felietony" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, myslalem, ze moze jednak ja zostane :D Ale coz, jakas nadzieja jeszcz jest. Pamietjamy, ze trzeba dodac dzialy jak i poddzialy, w czym moge pomoc :) Jak cus pisz. Do zamknięcia raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok6ejm.jpg

Dział powstał zapraszam do pisania pierwszych tematów, jak się rozrośnie to wtedy będzie oddzielnym działem, a nie poddziałem. Co do rang Redaktora - już powstała, czekamy teraz na wszystkich zainteresowanych tą rangą o napisanie swojego artykułu w dowolnej formie, wtedy będziemy rozdawać(w ograniczonej liczbie) rangę Redaktora, będzie ona wtedy moderatorem tego działu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wtrącić swoje trzy grosze do tematu.

Pierwsze, dział już istnieje i nazywa się "Nowości z eSportu". W tym miejscu widziałbym wszelkiego rodzaju artykuły, o których mowa powyżej. Jednak zmieniłbym nazwę tego działu na "eSport" lub coś w ten deseń, żeby nazwa była bardziej ogólna. Kolejną rzeczą byłoby przeniesienie do tego działu subforum, które założył Batonik "Redakcja Home-Edition" i zmiana nazwy na "Felietony",

Drugie, gdzieś w odmętach tego forum jest już dział z "Wywiadami", który prowadził kazanek. Ten również bym wpakował do działu "eSport", ale wyodrębniony jako subforum. Chociaż z drugiej strony pasuje trochę jak pięść do oka. 

Pomysł jest fajny i skoro są osoby, którym będzie się chciało pisać to spoko, ale w tym momencie popełniacie błąd, który popełnialiśmy zbyt często. Mianowicie podejmujemy działanie zbyt szybko i bez pomyślunku. Proponuję najpierw się solidnie zastanowić nad strukturą i co gdzie umieścić. Forum jest duże, ale w wielu miejscach puste. Proponowałbym trochę ograniczyć rozrost (ilość działów), a w zamian przebudować i zmienić nazwy, niektórych, żeby mieć większe pole do popisu. 

Tego posta też piszę trochę na szybko i to są takie powiedzmy luźne pomysły, które wg mnie powinniśmy wspólnie przemyśleć.

Oczywiście to tylko moje uwagi, a ponieważ mam rangę tylko "symbolicznie" to niczego nie narzucam i zrobicie jak będziecie uważali :)

Edit: Chyba trochę nie skumałem intencji autora tematu i chodzi tutaj nie tylko o eSport. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
które założył Batonik "Redakcja Home-Edition" i zmiana nazwy na "Felietony"

 

Złoty już zapewne nie pamięta że kiedyś go prosiłem o taki dział, a idź w ... panie*.

 

Co do samego pomysłu, to sugeruje by żył bardziej batonem niż cs'em "na świecie", tak żeby zrobiło się bardziej rodzinnie. Zgłaszam się na pomagiera, obiecując przynajmniej jeden artykuł w ciągu roku miesiąca :3.

 

PS. Zdziwiony jestem szybką reakcją góry, patrząc np. na ten temat http://home-edition.eu/topic/5982-nowy-dzia%C5%82-og%C3%B3lny-dla-wszystkich-serwer%C3%B3w/;]*

 

 

 

*Macie maść na ból dupy :]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty już zapewne nie pamięta że kiedyś go prosiłem o taki dział, a idź w ... panie*.

 

Chyba mogę zmienić zdanie? W temacie się wypowiedziałem, żeby pokazać swój punkt widzenia. Sami zainteresowani już w sumie przestali tutaj pisać. Dostali co chcieli. Uważam, że zbyt szybko i pochopnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę zmienić zdanie? W temacie się wypowiedziałem, żeby pokazać swój punkt widzenia. Sami zainteresowani już w sumie przestali tutaj pisać. Dostali co chcieli. Uważam, że zbyt szybko i pochopnie.

No skoro juz jest taki dzial, to po uj mam dalej spamowac i pytac ? ;] Jak bede mial czas, napisze do Batona, moje propozycje co do dzialow i poddzialow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział powstał, ale przydaloby się wgrac propozycje co do tematów (wyświetlane nazwy użytkowników). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

I przydałoby się komuś dać posadę Redkatora, aby to ruszyło ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...