Skocz do zawartości
Kejti

[Rozpatrzone] Karuzel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Karuzel
Serwer: FFA 
Data: 3.12.2015
Adres ip (amx_ip): 
94.141.153.10
Demo/screeny: http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1512031801-de_dust2-1449162060-1449163260.zip
Opis sytuacji: wh

 

8:49

9:38

12:55

 

Ogólnie wystarczy jego movement zobaczyć. Będzie trzeba rozpisze więcej demek. Ale to typowy odpał.

Fajnie, że spędził na serverze 50 godzin i żaden admin nie zareagował na niego :>

Edytowane przez Kejti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo, a mi wystarczyło jak mnie raz zabił kompletnie z dupy, nawet nie trzeba tego oglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w dobre słuchawki i te dwie ostatnie sytuacje zaden problem do wysluchania a co do tej pierwszej to mialem farta bo kolega z team zielony dostal z awki i bylem przekonany ze z tamtej strony bo czesto tam sie ludzie z awp kampią. Kupe czasu gralem na steam po przeprowadze zeby pograc gram na nsie w kazdej chwili moge zainstalowac i grac na steam dla jakiegos udowodnienia ze w zyciu mi nawet przez mysl nie przeszło żeby grac na cheatach. Kilka razy również byłem adminem. 

Jedno zasadnicze pytanie dlaczego admin nie zrobil mi ssów byloby wszystko jasne wrzuciłbym na forum i nie byloby problemu.
A wiec proszę o odbanowanie bo z cheatow nigdy nie korzystalem i nie mam zamiaru nigdy zaczać. Po odbanowaniu zainstaluje swojego steam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, tyle że Ty nie masz żadnego movementu. Biegasz z celownikiem w ziemie albo w niebo skierowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini sredniej klasy tylko by grali wgl po tysiac razy im trzeba pisac na u@ a i tak nie widza. Najwiecej ewentualnie widze na specu tylko Sevrala i Bambo reszta to cieniutko. Jak mozna po takiej skardze nie zrobic ss'ow totalny brak doswiadczenia ze strony admina!!! Nie ukrywam podoba mi sie na serwie fajna atmosfera poza kilkoma elementami i chcialbym pograc, a nawet juz myslalem o tym zeby jakos nie dlugo pisac podanie o adma no ale na razie poczekam tu na kompetentną osobe. Ta osoba niech obejrzy cale demko a nie tylko fragmenty ktore nakreslila Kejti:)

Pozdrawiam i czekam na dalszy rozwój tej sytuacji :)

Kejti to dlaczego adminowi nie powiedzialas zeby mi ssy zrobil i po problemie wrzucilbym i gralibysmy dalej a nie takie nie pewne sytuacje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie oskarżam kogoś gdy są niepewne sytuacje :) Admin Cię zbanował bo mu powiedziałam, że mam na Ciebie demka :) To się nazywa zaufanie :D Po co robić jakieś ssy, kiedy Ty widzisz kto jest na spekcie :D

Niech ktoś to obejrzy. Od początku do końca w jaki sposób grasz. Biegasz po mapie jak typowy Janusz na wuha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ban był ode mnie, widać jestem mniej doświadczonym graczem od Ciebie, trudno. Adminowi nakręcić demo na spekcie jest mega ciężko, bo łosie się zaczynają kryć wtedy. Dlatego czasem nieoceniona jest pomoc innych graczy lub hltv ;) .  Ewidentnie grałeś z wh, demko mówi samo za siebie. Mówisz że słuchawki Ci pomagają, a w 1 akcji ewidentnie frag ze środka, a Ty patrzysz od razu model na podeście. 2 akcja od razu na model celujesz, nawet nie patrzysz respa czy coś tam jest, a 3 akcja schyliłeś się razem z przeciwnikiem jak kucnął :) No nie ma głupich, perm zostaje, żegnamy pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę dziś z pracy  to postaram wam się to rozpisać także czekajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sevral serio ? Nook dobrze wie że ja nie jestem byle graczem który zgłasza trefne dema. Nie wiem czym sie kierujesz przy ocenie tego dema ale zapewniam Cie ze jest on odpalonyyy. I jak to HLTV nie jest wystarczającym dowodem o.O ??  Jak masz problemy z wsłuchaniem się w dźwięki z HLTV to sobie przeskocz na danego gracza, który widać idzie na walku.

 

A zresztą jak masz problemy w ocenie dema, które jest niebagatelnie łatwe, to doślę po pracy kolejne. Rozumiem, że to może być spowodowane krótkim stażem w grze i adminowaniu, słabą znajomością zachowań cziterów, ale z pewnością wszystkiego się jeszcze nauczysz :*

 

I jak taki admin ma kręcić demka jak nasz cziter sam napisał że obserwuje spekta i widzi który z adminów na nim przebywa :D  trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1512031801-de_dust2-1449162060-1449163260.zip

 

Jedyne sensowne co tu można zobaczyć to od 8:29 dwie akcje. 

Jak zawsze wbiegał to zaglądał na respa jak ktoś stał, tak tutaj sobie ładnie poleciał na pewniaka w lewika ( nie pierwszy raz), a później mnie wyczekał na b zerkając aż wyjde. 

 

 

Tak to nic więcej bo kurza stopa, albo te hltv są takie trefne albo u mnie jest coś nie tak. Albo nie słychać jak ktoś biegnie, albo nie słychać jak ktoś strzela :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gostek zabijał mnie z takich akcji, że od razu pomyślałem, że coś ma a tak jak mówi Kejti biega jak Janusz, ale nie zglaszam już takich typów bo juz kilkukrotnie slabych graczy z wh próbowałem to odpowiedz " no co ty on ma 10-8" a nawet nie sprawdzał jak gra, ale np. kilka dni pozniej jak sprawdzam listę banów to nagle typ zbanowany.Byly sytuacje, że proszę adminia 10 rund , żeby zbanował typa z aimem, więc na takich graczy już mam wywalone chyba, że są ogarnięci admini to takim znać dać można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral, jeśli chodzi o @Kejti i jej umiejętność oceny tego czy gracz jest odpalony czy nie, to mam do niej stuprocentowe zaufanie ;) Ma w tym większe doświadczenie niż prawdopodobnie każdy z nas. Jeżeli pisze mi, że na sto procent ma wh to wiem że rzeczywiście tak jest. @Karuzel akurat był na serwerze kiedy zgłosiła mi że jest odpalony więc stwierdziłem że nie ma na co czekać. Nie każdy gracz jawnie skanuje i widać po  nim od razu że ma wh, niektórzy się z tym kryją i wnioski trzeba wyciągać z drobnych szczegółów. 

Każda z rozpisanych akcji jest podstawą do bana, a co dopiero trzy razem :) . Napiszę jeszcze raz co mnie i @Kejti przekonuje, a Was powinno że @Karuzel ma wh :

 

Akcja 1 -  Po pierwsze nawet nie sprawdza wszystkich miejscówek tylko od razu chowa się za skrzynię przy podeście, żeby go nie zauważył gracz z podestu. Chwilę później jak widzi że tamten wybiega z kampy, rusza na niego prosto na model, nie interesując się niczym innym ( nawet tym że na środku była awka która zabiła kogoś z trupa i może wejść b ).

 

Akcja 2 - Znowu nie patrzy czy ktoś jest na respie, a praktycznie zawsze ktoś jest, za to od razu wybiega na model ...

 

Akcja 3 - Niby szczegół na który większość graczy i adminów nie zwróci uwagi, ale już bardziej doświadczona osoba w ocenie demek jak najbardziej. Mały ruch myszką gdy przeciwnik za skrzynią kuca... Jak kogoś wyczekujesz to masz celownik na wysokości głowy, chyba że wiesz że rywal kuca, to wtedy zjeżdżasz niżej. 

 

Dla mnie temat do ponownego zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaję drugie demko, abyś Sevral wiedział że on jednak jest odpalony.

 

Co do dema z dusta to już Ci nook wyjaśnił na górze o co mi chodziło. Więc miej takie rzeczy na uwadze :)

 

http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1511302223-de_emir-1448918580-1448919840.zip

 

Chciałabym żebyś obejrzał wypisane przeze mnie akcje. Tutaj zawsze biegnie tym samym torem, ale jednak za każdym razem różne zachowania przejawia. Ocena wh to przede wszystkim ocena poruszania się po mapie gracza.

 

 

 

A więc:

 

12:59 - wbiega na pewniaka w brame, w 13:01 korci go ten model

14:16 - tutaj wybiegnie już pewnie celownikiem na afka.

14:25 biegnie już z celownikiem po ścianie za modelem
15:23 tu już taki pewny nie jest, bo zostało mu 4 hp, a za bramą widzi terro więc chowa się i wyczekuje. Po czym znowu wbiega na pewniaka za modelem.

15:55 zatrzymał celownik na modelach

15:57 zobacz, że terro (hst) po lewej stronie kampi za ścianą i szedł za nią na walku, a mimo to nasz karuzel wbiega w niego jak w masło. A w żadnej wcześniejszej akcji nawet nie sprawdzał tej strony. A przecież wyraźnie słychać że coś się dzieje po prawej stronie. Więc gdzie ta jego gra na słuch?

17:36 znowu ten sam schemat i inne zachowanie.  Namierza terro stojącego z lewej strony.

 

Puść demko i zobacz w opcjach głośności czy Ci się nie wyciszyło czasem, bo tak miałam ostatnio. Jak nie podziała to ściągnij non steama, może tam będzie śmigać poprawnie.

Wiem też, że ktoś z was miał problemy z odpaleniem wh i x spectate na steamie. Też tak miałam, pobrałam nonsteama i hasa wszystko pięknie.

 

Może nie zamykajcie tego tematu bo tutaj jeszcze ktoś się chciał wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam ale podzielę się swoją opinią na temat demka z dusta i emira.

Demo z dusta nie wiem co wy na nim widzicie bo ja nic.

8:49 nic nadzwyczajnego

9:38 zwykła akcja 

12:55 wyraznie słychać kroki przy bramie więc wyczekuje aż ktoś się pojawi.

Emir.

Przeanalizowałem fragmenty które opisała Kejti. Wszystko kilka razy i w zwolnieniu.

15:26 słychać jak TT kupuje na respie, ma 4 hp więc nie wbija na pałę tylko czeka może TT z respa wyjdzie bramą.

15:55 tu nie ma nic dziwnego wg mnie skończył się obrót myszką, normalnie podnosi i przestawia myszkę więc celownik się zatrzymuje.

15:57 nie wybiega przez bramę z celownikiem na model, dopiero po zobaczeniu przeciwnika celuje, 

17:36 to samo biegnie z celownikiem skierowanym na bramę jak każdy gracz, dopiero po zobaczeniu TT celuje i strzela

 Wiem że ciężko jest złapać gracza który gra jakiś czas na wh i się z tym kryje, ja bym bana na podstawie tego dema nie dawał.

 

PS: Z tym wyciszeniem dźwięku miałaś rację Kejti w opcjach samo się wycisza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

15:26 słychać jak TT kupuje na respie, ma 4 hp więc nie wbija na pałę tylko czeka może TT z respa wyjdzie bramą.

15:55 tu nie ma nic dziwnego wg mnie skończył się obrót myszką, normalnie podnosi i przestawia myszkę więc celownik się zatrzymuje.

15:57 nie wybiega przez bramę z celownikiem na model, dopiero po zobaczeniu przeciwnika celuje, 

17:36 to samo biegnie z celownikiem skierowanym na bramę jak każdy gracz, dopiero po zobaczeniu TT celuje i strzela

 Wiem że ciężko jest złapać gracza który gra jakiś czas na wh i się z tym kryje, ja bym bana na podstawie tego dema nie dawał.

 

 

 

 

15:26 słychać ale dopiero później. On jeszcze przed usłyszeniem czegokolwiek się chowa, mimo że tak pewnie zawsze wbiega.

15:57 Ale tutaj widać o tym że wie o tym z lewej. Zobacz sobie jak wbiega w 14:20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalker jak nic nie widzisz na demku z dusta, to nawet innych nie oglądaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nook sporo wniosłeś do tematu tym postem. To jak już zbanowałeś chłopaka, bez własnego demka, nie pofatygowałeś się nawet sam wrzucić dema z Hltv, to chociaż rozpisz demko od A do Z żeby nie było żadnych wątpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To ze admin banuje gracza, bo ktos ogarniety mowi ze ma demo to nic nadzwyczajnego, normalna sprawa jak dla mnie.

2. Typ spalony do pieca, słabo ogarnia celownik nie mówiąc o strzelaniu. Jak on wychodzi na dd2 tym srodkiem, wie kiedy sie to sciany zbliżać jak ct przebiega, raz maksymalnie do sciany, a w nastepnej rundzie delikatnie, bo wie ze nikt nie biegnie. Wbija na srodek i patrzy sie na resp, ale delikatnie bo wie ze nic nie ma na dlugiej a na respie siedzi typek, plus wyczekanie tego typa co z b wychodzil, raz tam spojrzal jak nic nie bylo widac, a on wiedzial za zaraz brama wyjdzie i sie wrocil celownikiem. Z reszta tak jak Kejti mówi co runde gra inaczej mimo ze leci ta sama droga, wie gdzie kto jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaska.lwg
      Nick podejrzanego:pedofil333
      Serwer: ffa
      Data:17.10
      Adres ip (amx_ip):91.223.64.243 
      Demo/screeny:http://www16.zippyshare.com/v/d0WKwhcI/file.html
      Opis sytuacj : wh
    • Przez Neopro
      Nick podejrzanego :SebeQQ
      Serwer: 4#|CS:GO| DD2 MAPS|BaToN POLAND|SKINY|FREE VIP 22-09]LOSOWY VIP|ASYSTY|
      Data: 06.09.1017
      Adres ip (amx_ip): SebeQQ VALVE_0:0:210640507  83.5.147.150  Nonsteam
      Demo/screeny: http://www89.zippyshare.com/v/R8f28Gbp/file.html
      Opis sytuacji: siemka już na początku demka widać ze koles  ma wh  celuje po śćianie za graczem
    • Przez MrFux
      Nick podejrzanego: Donn ` Fassbender
      Serwer: #3
      Data: 1.09.2017
      Adres ip (amx_ip) :  STEAM_0:0:3611942  193.106.230.201 
      Demo/screeny: http://www15.zippyshare.com/v/PrvrS5qp/file.html
      Opis sytuacji: WH
    • Przez zamknięty w sobie
      Nick podejrzanego: I't is for live biTch sQuaD 
      Serwer:#3
      Data:2017-08-24 22:56
      Adres ip (amx_ip): VALVE_0:0:751241685 109.173.152.177 Nonsteam
      Demo/screeny:http://www4.zippyshare.com/v/0lr0kzgP/file.html
      Opis sytuacji:Utrudnianie gry  
       
      09:51 - Namierzył gracza ( wh )
      11:28 - Dobra głowa ( wh i aim )
      11:29 - Nie normalny strzał ( wh i aim )
      13:37 - No to dobrze w celowany + 1 tap :) ( wh i aim )
      13:41 - Może dobrze słyszał ale nie jestem taki tego pewien , ten ruch celownikiem w głowe ( aim ? )
      14:10 - No skan super ( wh + aim ) 
       
      Jak chcecie mogę wam tam dalej rozpisać ale czy to ma sens ? 
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...