Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✯ Ace ✯
Staż w cs'a: 10
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 3/6 https://www.gametracker.com/player/Ace%20%E3%83%84/31.186.83.188:28100/
Znajomości AMXX: 6/10
Gdzie miałeś/aś admina: czasy 1.6 nie pamiętam
Gdzie masz admina: aktualnie na żadnym ( Only Baton )
Dlaczego właśnie ja: za dużo dzieci niewypałów ( debilizm ) brak kultury itp itd oraz brak administracji w odpowiednich momentach 3 adminów chyba na serwer i tyle
Kontakt: PW, http://steamcommunity.com/profiles/76561198103024759/

EDIT: taki mały problem :D źle dałem podanie na admina miało to być na DD2 CS:GO xD nwm czy można to jakoś przenieść czy coś ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CLIPPO

Ja mimo tego jestem na Tak :P

Można dać mu  szansę, mimo kilku wybryków, fakt mało adminów, a go widzę na serwerze i mi zgłasza na Steamie osoby, które źle się zachowują, więc dałbym mu admina na próbę, jeśli się sprawdzi, to niech zostanie na dłużej :P. Adminów w CS GO jak najbardziej potrzeba, bo jest mała liczba. Jest z nami długo na sieci, to czemu by mu nie dać spróbować. Sam mogę na niego zwracać uwagę jak się zachowywać będzie na serwerze, czy czegoś nie odwali pod funkcją admina itp  :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kilka wybryków? Jeszcze jak kazanek był u Nas to co drugie słowo przeklinał, nie wspomnę że uważał się za najlepszego, dokuczał graczom. Taki admin to żaden admin.

tak umiem czytać jak najbardziej ale bardziej umiem słyszeć. Poza tym mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Jeszcze powiedz że to nie jest prawda...

@Pulsarowy^^ nie nabijam...Nic już nie mówię.

Edytowane przez Bianorf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT: taki mały problem :D źle dałem podanie na admina miało to być na DD2 CS:GO xD nwm czy można to jakoś przenieść czy coś ? :D

Nie można przenieść, bo to dwa inne serwery, wiec i nie wszyscy gracze którzy się wypowiedzieli muszą grać na tym drugim.

Za błędy trzeba płacić, musisz złożyć drugie podanie.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.