Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Wzór pisania skargi na admina.

Recommended Posts

Zakładając skargę pamiętaj o umieszczeniu w Tytule tematu nicku admina, na którego składałeś skargę.

Wzór: 

Cytat

Tytuł Tematu:  Skarga na Admina - "Nick admina"

Nick w grze: 

Skarga na admina: 

Serwer: 
Data zdarzenia: 
Opis sytuacji: 

Przykład:

Cytat

Tytuł Tematu:  Skarga na Admina -Atypowy

Nick w grze: Kulfon

Skarga na admina: Sevral

Serwer: OnlyDD2
Data zdarzenia: 21.06.2022
Opis sytuacji: Szczegółowy opis zdarzenia.

*** Skargi bez wzoru będą lądowały w koszu bez rozpatrzenia. **

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

• Similar Content

• By Hard
      Nick: Pan Leśniczy
      Staż w cs'a: ponad 10 lat
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Czasami na granie przeznaczał pół dnia, czasami kilka godzin, a gdy nie mam czasu to w ogóle. Staram się być w miarę regularnie  https://www.gametracker.com/player/Pan Leśniczy/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: kilku już upadłych serwerowniach
      Gdzie masz admina: w sytuacji bieżącej nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Adminów w ilości na graczy nie jest zbyt wielu. Potrafię merytorycznie ocenić gracza, nie prowokuję.
      Kontakt: steam/forum pw
    • By QUQE.
      Witam, pisze odnośnie skargi na pana powyżej. Gość totalnie nie wie co sie dzieje na serwerze, nie potrafi zapanować nad rozgrywka totalnie nie spełnia swoich obowiązków, jedynie jak ktoś użyje słowa na K.. to zareaguje i napisze na chacie tylko w ten sposób. Nie mam pojęcia dlaczego pełni role admina na tym serwerze, jeżeli kompletnie sie do tego nie nadaje. Cześć graczy co była obecna na serwerze przyznała racje. Wnioskuje aby pouczyć lub wydalić ze stanowiska tego osobnika z przyczyn nie nadających sie do wyznaczonej roli. Pozdrawiam gorąco Quqe, topowy gracz 😉
    • By Drwalzlasu
      Nick: DRWAL z LASU
      Staż w cs'a: 16 LAT 
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/DRWAL z LASU/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: z 8 9 lat temu prowadziłem że znajomymi pewna sieć
      Gdzie masz admina: aktualnie nie mam, wróciłem do gry po przerwie.
      Dlaczego właśnie ja: Dlaczego ja hm.., tak jak wspomniałem wyżej prowadziłem dawniej sieć  serwerów,z powodu konfliktu zrezygnowałem. Po latach gry nabytego doświadczenia myślę że sprostalbym w eliminowaniu osób oszukujacych, na pewno zadbalbym o kulture na serwerze , ktorej czasem nie mam ;D, I oczywiście służę pomocą:) 

Kontakt: steam_0:150347, id DRWALZLASU , email: drwallp@gmail.com
    • By emp3
      Witam serdecznie! Sprzedaję gry na platformę STEAM.

Cena to 80% wartości gry na Steam. Czyli za grę wartą 50 PLN zapłacisz 40 PLN.
      Gry są wysyłane w formie giftu (prezentu).
      Wszystkie gry są nowe, oryginalne, kupowane bezpośrednio z platformy Steam.

Gry nie pochodzą z żadnych kradzionych kart itp. - są to moje środki z portfela Steam.
      Do aktywacji gry nie potrzebujesz żadnego VPN. Kupujesz, odbierasz, pobierasz i grasz.
      Przyjmuję również płatności w PaySafeCard - cena do uzgodnienia.
      Dostępne płatności:
      Allegro PayU/Przelewy24 (wtedy rabat spada do 10% - prowizja) | przelew tradycyjny [mBank] | PayPal | Skrill | BitCoin | PaySafeCard (prowizja)
      Kontakt:
      Steam: http://steamcommunity.com/id/empe3
      E-mail: allegro.emp3@gmail.com
      GG: 49049628
      Na PW na forum raczej nie odpisuję (lub odpisuję po długim czasie).

• Create New...