Skocz do zawartości
lukasz2623

Kilka propozycji względem Sieci.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na wstępie chciałbym przeprosić za ten dział "rozmów na luzie" ale jeszcze niżej do tego nawiążę:

 

1) UBTeam / AntiCheat.

 

Na sieci powinna powstać nowa ranga - coś w stylu wyżej wymienionych. Obecne z tego co widzę w prośbach o ub wypowiadają się ludzie którzy nawet nie brali udziału w grze podczas bana. UB (tj. sprawdzanie ss, demek) sprawowała by ranga do tego stworzona. Czerwoni nie tracili by czasu na sprawdzanie ss - na pewno macie troszkę pracy przy sieci. No i oczywiście bezpodstawne wypowiadanie się w dziale "ss od admina" karane: upomnieniem/warnem. Oczywiście osoby które mają pewne fakty, lub chcą coś udowodnić - powinny wyrazić swoje zdanie.

 

2) Nowe "pod zakładki".

 

Jak widać nie wiem kompletnie gdzie napisać ten temat... Moim zdaniem do Zakładki: Sprawy Techniczne (które mają opis: dział dotyczący działania i funkcjonowania forum) powinny zostać dodane pod zakładki takie jak:

-Propozycje i błędy

-Usprawiedliwienia i zwolnienia 

 

3) Grafiki do serwerów.

 

Według mnie do każdego serwera na forum powinniśmy dodać grafikę. Na pewno poprawi to dużo wygląd forum na plus - nie zwolni pracy forum( nie zwiększy lagów, a jeżeli tak to nie będzie odczuwalne ). Oczywiście możliwe, że taki był zamysł początkowy administracji. 

 

4) Oddzielenie dwóch for.

 

Oddzielenie for: Nasze serwer na dwa. "Nasze serwery" - oczywiście serwery i wszystkie podzakładki bez zmiany, ale dodać drugi: "Bany na Serwerach" i tutaj umieścić Ss od Admina , Zgłoś Czitera itp. Moim zdaniem to jest konieczne. Bo Serwery nie mają nic wspólnego z Banami JEŻELI CHODZI O FORUM (działanie forum).

 

5) Forum w nazwach.

Dodanie w nazwach serwera strony: Home-Edition.eu - dużo estetyczniej wygląda. Przed wejściem na serwer można odwiedzić forum.

 

6) Opiekunowie serwerów.

 

Przy każdym z serwerów napisać kto jest opiekunem serwera. Przykładowo:

LINK :http://www58.zippyshare.com/v/j2GrJKUq/file.html

 

7) Rangi forum - kolejność.

Według mnie powinno wyglądać to tak: Administrator -> Moderator -> Opiekun -> (Anticheat jezeli bedzie) -> Admini -> (i tu dopiero Girlz , przyjaciele) - gdyż są mniej ważne.

 

8) Grafik.

 

Ranga grafik + rekrutacja na grafika (robienie Avatarów - pomoc sieci w grafice).

 

9) MultiAdmin

 

Na pewno 2-3 osoby przydały by się z rangą Multi  - Admina. Uprawnienia na wszystkie serwery sieciowe (prawa admina).

 

10) Edycja przy podziałach. 

 

Edycja polegała by na zmianie graficznej oznaczeń poddziałów (FFA,PB,Cs:GO)

 

Obecnie: [FFA] Ogólne, [PB] Ogólne.

 

Zmiana na graficzne:  LINK:http://www49.zippyshare.com/v/zsakj1zj/file.html

 

Zapraszam Wszystkich do wyrażenia opinii na moje propozycje względem forum. Moim zdaniem są w całości słuszne, ale chciałbym poznać zdanie użytkowników jak i wyższych rang (w tym administratorów).

Aby było łatwiej dodałem numerki : )

 

Dzięki!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, szczególnie z ubteam ! Przyspieszy to proces odblokowywania czystych ssow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "Ubteam"jak to profesjonalnie nazwaliście mają dostęp :Patryk , JA,Miras ,Baton(logiczne)-->Odnośnie demek czy SS "Admin ma czas do 24h na obejrzenie ocenieniu i wydaniu werdyktu"

 

Odnośnie Multiadmina Swego czasu opiekunowie mieli taką możliwośc aczkolwiek obecnie wydaje mi się że zbędna taka opcja gdyż na bieżąco są sprawdzane

 

a pozostałe pkt czyt zmiane wszelkie na forum bajery grafiki detale niech wypowie się Baton bądź ZŁoty gdyż oni maja uprawnienia do wszelkich modyfikacji na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@lukasz2623 I tu mi się podoba Twój post. Modkowie powinni coś działać w tej sprawie ponieważ jest za dużo tego na forum i cięzko się połapać, zmniejszyc te działy. Ponieważ jeżeli coś chce znaleźć na forum to szukam tego w wyszukiwarce niżeli latać po forum ponieważ bym w ten sposob nie znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo tutaj zgodze się w 100% 

Forum można poprawić pod względem grafiki, nowe logo i te sprawy :) 

Z Rangami też trafiłeś, zawsze na swoich stronach które robiłem pod klany, robiłem tą kolejnością którą opisałeś wyżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To ja bym zaproponował taki podział forum:

  • Regulaminy ogólny dałbym jako przyklejony we wszystkich działach
  • Regulaminy (czytaj wytyczne pisania postów) z poszczególnych działów jeżeli takie są to też przyklejone ale już tylko w tych działach.
  • Ogłoszenia i Konkursy jeden dział i może jeszcze sprawy techniczne
  • Gadżety i Sklep też jako jeden dział
  • Dział screeny od admin ja bym dał do każdego forum jako podforum bo jakoś łatwiej ogarnąć co i skąd. Tak samo zgłoś gracza podforum w forum o danym serwerze.
  • Psychostaty też bym dał do forum danego serwera
  • Sprawy techniczne żeby odnosiły się i do serwerów jak i forum

Miałem to już jakiś czas temu pisać ale się wyrobić nie mogłem.

Co do wypowiedzi w dziale SSy to zazwyczaj zbanowany pisze i admin czy czysto czy nie. Reszta po ostrzeżeniu. Jak ktoś ma demko to inny dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor nie zgodzę się. Temat był wałkowany nie raz nie dwa co ma być a czego ma nie być na forum.  Poza tym moderator ma pilnować  porządku na forum, ogólnie. Co ma do tego sprawy przedstawione? Bezsensu. @Makarov to co napisałeś to aż się uśmiałem ;D

To co przedstawił użytkownik @lukasz2623 to polecałbym poczytać wcześniejsze tematy na temat forum. Przedstawiłeś swoje propozycje w jedną wielką kupę, zobaczymy co @batonik powie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ale moderator może sugerować Maćkowi prawda żeby coś zmienić bo jest tak a nie inaczej na forum.
 Dał propozycje ale nie musowo od razu wszystko co napisał to zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rangi grafik, jakoś rok temu zaproponowałem coś takiego dużo ludzi było chętnych, lecz @Złoty był przeciwny temu odsyłając do działu grafika. - Zawsze można spróbować ponownie ;)

 

Oddzielnie dwóch forów, jakoś tego nie widzę, zawsze tak było i większych problemów nie było z mieszczeniem wszystkiego na jednym forum.

 

Nowe "pod zakładki" tu sie zgodzę, niektóre działy potrzebują czegoś takiego, co usprawniłoby nawigacje po forum.

 

Co do reszty się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ale moderator może sugerować Maćkowi prawda żeby coś zmienić bo jest tak a nie inaczej na forum.

 Dał propozycje ale nie musowo od razu wszystko co napisał to zmieniać.

 

Widzisz Panie Honor nie każdy to rozumie, że są to tylko propozycje : ). Nie musiałem tego pisać ale po prostu chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ale moderator może sugerować Maćkowi prawda żeby coś zmienić bo jest tak a nie inaczej na forum.

 Dał propozycje ale nie musowo od razu wszystko co napisał to zmieniać.

No tak racja, ale chyba zauważyłeś że forum zostało zmienione? :D Gdyby Maciek chciał coś dodać czy usunąć to zrobiłby to :D Także spokojnie ;)

 

Widzisz Panie Honor nie każdy to rozumie, że są to tylko propozycje : ). Nie musiałem tego pisać ale po prostu chciałem.

Bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) UBTeam / AntiCheat.

Mamy taki zespół i kiedyś były robione przymiarki do tej grupy, ale wyszło jak wyszło, że było mało chętnych. Ale fakt, można byłoby to bardziej przejrzyściej zrobić - w sensie, wiadomo, kto byłby odpowiedzialny za dawanie UB.

 

2) Nowe "pod zakładki".

Co za dużo to nie zdrowo, możliwe, że potrzebna jest zmiana, uogólnienie, optymalizacja, lecz dodawanie nowych pod-działów jest dla mnie bez sensu, bo tylko utrudniamy użytkownikowi wybranie odpowiedniego działu.

 

3) Grafiki do serwerów.

Pomyślimy, chociaż to tylko(albo aż) względny estetyczne.

 

4) Oddzielenie dwóch for.

Widziałem, że większość sieci stosuję taką zasadę, może i lepiej, wszystko w jednym miejscu by było, zrobiłoby się formularz do zgłoszenia skargi/oddania screenów i wiadomo by było kto jest wołany do tematu, a nie jak jest w chwili obecnej rozbijanie tego na pod-działy.

 

5) Forum w nazwach.

Wystarczy informacja na forum, serwery są bardziej kojarzone z nazwą aktualną(albo inaczej, nazwa jest bardziej chwytliwa niż nazwa sieci i taka tradycja). Myśleliśmy nad re-brandingiem(zmiana nazwy sieci, domeny - coś związane z batonem :D) ale głosy były na nie.

 

6) Opiekunowie serwerów.

Widzę, pomysł także zapożyczony z innych sieci. Można dodać.

 

7) Rangi forum - kolejność.

Poprawię.

 

8) Grafik.

Jakbyśmy mieli jakiegoś dobrego grafika(i chciałby taką mieć) to byłaby takowa ranga, ale w chwili obecnej nie potrzebna.

 

9) MultiAdmin

Do przedyskutowania.

 

10) Edycja przy podziałach. 

Zmiana estetyczna, podeślij link na PW zobaczę o co Ci chodzi.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za taką odpowiedz. Widać, że chce się pracować czerwonym panom. Co do linku podeślę za dwie godzinki - zaraz spadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie multiadminów o ile dobrze kojarzę kiedyś Borys miał takową funkcję więc skoro wtedy działało można dać jakieś vote kto takim multiadminem miałby pozostać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do dyskusji, po to jest forum. Co myślicie o tym co ja napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Moim zdaniem ub odpowiedzialni są Ci, którzy mają dostęp do amxx :D Nie wiem kto ma ale dać opiekunom, adminom i chętnym. Nie raz jest płacz że nie ma kto komu zdjąć (chyba o to chodzi)

2. Ja bym dał to każdego serwera działu "Problemy"

8.@Patryk ^^ ale się wstydzi chłopak, niech pokaże swoje prace :)

9. Jak najbardziej tak

 

Ogólnie wszystko ładnie pięknie, ale jedynym problemem jest że...nie mamy na forum użytkowników, nie oszukujmy się trochę jest nas mało, a 1-2 na danym stanowisku nie ogarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Bianorf trzeba dążyć do perfekcji jeżeli chodzi o forum. A według mnie troszkę pracy jeszcze przydałoby się tutaj włożyć. Musimy rozruszać te forum !

 

(I według mnie błąd jest  też po stronie nazwy serwera, bo nie każdy zwraca uwagę na to co pisze na say) Niby ciężko tego nie zauważyć ale jeżeli ja biorę wasze ip z jakiejś reklamy to najpierw w google wpisywałem: ip lub baton żeby dotrzeć na forum. To nie wyróżnia lecz przez to jest mniej użytkowników. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ refresh jeżeli chodzi o inne propozycje jeszcze nie wprowadzone.

 

Mogę wiedzieć czy inne propozycje wejdą w życie min. UbTeam, obrazki forum, zmiany graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...