Jump to content
tomy

podanie - tomy

Recommended Posts

Nick: tomy
 Staż w cs'a: 1400h
 Il e dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2 -4h http://www.gametracker.com/player/tomy/185.36.169.126:28105/ 
Znajomości AMXX: 8/10
Gdzie miałeś/aś admina: Admina miałem jeszcze gdy cs 1.6 był jeszcze popularny, admina miałem na kilku serwerowniach.

Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie.
Dlaczego właśnie ja: Ponieważ chce ogarnąć ten cały syf z trolli i ludzi którzy przyszli tylko powkurzać innych lub wybierać skiny. Wydzieranie się przez mikro to nie jest jakoś specjalnie mój ulubiony gatunek muzyczny. Chcę po prostu żeby na serwerze grało się lepiej i przyjemniej, bez zbędnych kłótni. O napisanie podania prosiło mnie też kilku użytkowników, proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. :)
Kontakt: steamcommunity.com/id/xtomy lub tomy8948@wp.pl

Edited by Bianorf

Nie spełniasz wymagań. 30h to nie jest tak dużo.

amxx 8/10 ? W takim razie potrafisz pisać już zaawansowane pluginy ... Ciężko mi w to wierzyć.

Jeżeli masz takie poparcie graczy na serwerze to poczekajmy na ich wypowiedź :)

Na razie jestem Neutralny.

To ja jestem tym szanownym Graczem, który napisał do Tomy'ego aby napisał podanie, ponieważ na tym serwerze nie ma żadnego Admina i wbija tak zwana "patola", która wydziera się przez ten mikrofon co nie jest miłe dla uszu i przydałoby się takiego gracza przyciszyć, kolejni "GRACZE" przychodzący na serwer po to aby stać całą runda na respie i zmieniać skiny, a Admina nadal brak. Dziękuje pozytyw jestem ZA.

Tomci0 czy jak Ci tam, od oceny jego umiejętności jeśli chodzi o amx jest ktoś inny nie Ty ;-) to po pierwsze ;-) po drugie najważniejsze nie jesteś osoba decyzyjną by mówić o spełnianiu warunków. Tego typu komentarze są zbędne w Twoim wykonaniu tym bardziej, że na tym serwerze Ciebie raczej nie widzę. Jeśli chodzi o Tomiego zdecydowanie na tak. Człowiek ogarnięty z poczuciem humoru. Myślę, że idealnie nadaję się na osobę która badzie pilnowała ładu i składu na serwerze.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...