Skocz do zawartości
Gość Lucky1337

Podanie Lucky1337

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lucky1337

Nick: [L]ucky1337

Staż w cs'a: 1243h
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 
http://www.gametracker.com/player/%5BL%5Ducky1337/185.36.169.126:28105/
Na tygodniu: 2-4 godzin

W weekendy: 4-6 godzin
Znajomości AMXX: 2-3/10 Ale szybko się uczę i myślę, że z czasem będzie 10/10 :)
Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem 
Gdzie masz admina: Nie mam
Dlaczego właśnie ja: Dlatego, że gram sporo na serwerze, coddziennie spotykam się z osobami, które afczą a nie da sie ich wyrzucić, ponieważ nie wszyscy chcą daną osobę wykickować. Jestem także miły, spokojny i opanowany.
Kontakt
: http://steamcommunity.com/profiles/76561198190601973/

Edytowane przez Patryk ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mówię nie ale jeszcze musisz trochę się udzielać bardziej na forum i np nagrywać demka i wstawiać na forum ;) I chyba literówka Ci się wkradła w "staż w cs'a"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucky1337

Nigdy mnie nie widziałeś na serwerze? Jestem coddziennie :) Zobacz ranking :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety muszę dać NIE, dziwne nigdy cię nie widziałem na serwerze, aktywność średnia.

Akurat jest to gracz którego ja widzę bardzo często- z tego co sprawdzałem jeden z najaktywniejszych graczy na serwerze.

W takim układzie i ja się udzielę na  temat tego gracza. Jestem na tak, ponieważ Lucky jest bardzo ogarnięty, spędza sporo czasu na serwerze. Nigdy nie widziałem żeby kogoś obrażał i często mi pisał pw jak widział kogoś odpalonego- stąd prawdopodobnie nie zgłaszał tego na forum. 

Pisałem to wielokrotnie- potrzebujemy ogarniętych ludzi którzy potrafią ocenić czy ktoś czituje- a taką osobą jest Lucky1337. 

Czy aktywność na forum jest aż tak super ważna żeby decydowała o tym czy gracz się nadaje czy nie? Nie wydaje mi się.  Zawsze aktywność może nadgonić. 

Po za tym to też już pisałem ale napiszę jeszcze raz, potrzebujemy aktywnych adminów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat jest to gracz którego ja widzę bardzo często- z tego co sprawdzałem jeden z najaktywniejszych graczy na serwerze.

W takim układzie i ja się udzielę na  temat tego gracza. Jestem na tak, ponieważ Lucky jest bardzo ogarnięty, spędza sporo czasu na serwerze. Nigdy nie widziałem żeby kogoś obrażał i często mi pisał pw jak widział kogoś odpalonego- stąd prawdopodobnie nie zgłaszał tego na forum. 

Pisałem to wielokrotnie- potrzebujemy ogarniętych ludzi którzy potrafią ocenić czy ktoś czituje- a taką osobą jest Lucky1337. 

Czy aktywność na forum jest aż tak super ważna żeby decydowała o tym czy gracz się nadaje czy nie? Nie wydaje mi się.  Zawsze aktywność może nadgonić. 

Po za tym to też już pisałem ale napiszę jeszcze raz, potrzebujemy aktywnych adminów.

Rozumiem, częściej spędzasz czas na ffa, a ja na DD2 (mogłem go nie widzieć), w takim razie zmieniam na Neutral, skoro jest aktywny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.