Skocz do zawartości
HarryFireBlade

Moje ulubione zajęcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich. Przedstawie moje skromne zainteresowanie.

Otóż od kilku lat kiedy to naprawiałem koledze małego sprzęcika i sie później nim przejechałem zaraziłem się motocyklami.

Można powiedzieć że na drugi dzień po wyżej wymienionej sytuacji zapisałem się na kurs na prawo jazdy.

Kiedy to już otrzymałem kalendarz kupilem swoje pierwsze moto a była to Suzuki gsxf 600 którą troche w drugim sezonie jeżdżenia "połamałem".

Długo przygoda bez moto nie trwała bo po około dwóch miesiacach znalazłem sprzeta który towarzyszy mi do dziś dzień a jest to Honda CBR 900RR.

d47c428ede61325bmed.jpg

Oczywiście jak zaczynają się ciepłe dni nie odpuszczam ani jednej możliwości przejechania się najczęściej w gronie znajomych.

428d6d671db0c018med.jpg

c8621370940c77e4med.jpg

Pomimo że jest to maszyna która swoje potrafi, nie rajcuje mnie latanie 300+ na prostej. Największą frajde mam z winklowania, więc tutaj się pojawia albo tor albo ustalenie z kolegami i koleżankami trasek gdzie zakrętów jest jak najwięcej. I jak można zuważyć nie jeżdże tylko z posiadaczami "plastików"

1ef108965e728b79med.jpg

7f3d1febe0969e0emed.jpg

Nie tylko jazdą człowiek żyje, odwiedzam również różne imprezy nie tylko zloty. Biore czynny udział w organizacji u mnie w mieście imprez takich jak Motoserce czy motomikołaje.

1e2ad821f9161248med.jpg

9aa706006ec32394med.jpg

Cieszy mnie również to że moje dzieci też lubią to hobby. Co prawda starsza córka boi się słysząc odpalone moto, ale kilka razy się ze mną przejechała, to młodsza cieszyła się jeszcze na zlocie słysząc strzały z wydechu.

01186b1a3a7fe697med.jpg

No i oczywistym jest również, że żeby jeździć trzeba "smarować". Z racji zawodu wyuczonego i non stop wykonywanego serwisowaniem i naprawianiem sprzęta zajmuje się osobiście ("chcesz mieć dobrze zrób to sam")

d8114e3a90b7f7bcmed.jpg

 

Dziękuje za uwage i do zobaczenia na trasie:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motocykle piekne hobby :D sam osobiście coś latam ale jak narazie 50cm3 niestey jeszcze wiekszym nie moge :D Honda CBR 900RR piekna bestia :D moze kiedyś sie spotkamy na trasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu 900RR to już robi robotę :) Ja kiedyś miałem R6 i sprzedałem w momencie 1 wypadku :D Głupi ja zamiast zacząć od mniejszej mocy silnika to ja już na głębokie wody wskoczyłem i dało mi popalić i sprzedałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kidys jezdzilem na Wiejskim sprzecie WSK :D tylko oczywiscie na trojce bo w czworce skrzynie sie sypaly :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś czytałem teraz że mają robić reaktywacje WSK'i :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze :) Ja swoja jeszcze mam i to na chodzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę :D to były klasyki kiedyś :D problemy z zapłonem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz sa klasyki i w cenie :P Co ty az takich problemow nie bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn zawsze pamiętam mówił, że "ten je* zapłon" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D Ja tam na zaplon nigdy nie narzekalem :P Musze teraz na wiosne odpalic maszyne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZK też zacząłem od 600 i nie narzekam. Co prawda położyłem ją no ale nie zrezygnowałem tak łatwo. No i musze przyznać że hania robi robote. no ale to 130 kucy przy 180 kg wagi  wystarczy lekko mocnie manete pociągnąć i sama na koło rwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, ja po pierwszej glebie stwierdziłem, że to nie to jednak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też  uwielbiam moto chwilowo posiadam :D   z czasem będzie i większy planuje niebawem Suzi bandit 400 <3 5ud81ccktoyu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianorf no właśnie planuje zmiane na suzuki dl1000 VSTROM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11701085_989706181059994_589764088497505

Ja jestem po zeszłorocznej wyprawie 3000km w 1 tydzień Polska -> Słowacja -> Węgry -> Rumunia -> Mołdawia + Nadniestrze swoją BMW F650, po 2 latach na A2 zrobiłem A i teraz mam większe możliwości co do motocykli.

 

W tym roku zapowiada mi się wyprawa do Bułgarii; 1 dzień podobno 1000km jest w planach(na spokojnie pozwiedzać w 2 tygodnie) jakieś 4000km ogólem, a teraz poluje na BMW RT 1150 w zestawie z podgrzewanymi manetkami, elektryczną szybą, radiem - wersja standard :D

Bmw_r1150rt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To plandekę na siebie i motor :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik a jak będzie padać? ;D

Niezła maszynka 13-15tysi nono :D

 

 

To plandekę na siebie i motor :D :D :D :D :D

Strój rybacki a'la rosyjskie wojsko przeciw deszczowy i jazda, dało radę jechać tak cały dzień na ostatniej wyprawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde no to ładnie :D kurde też chyba sobie kupię jakiś motor jak widzę że tak każdy jeździ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde no to ładnie :D kurde też chyba sobie kupię jakiś motor jak widzę że tak każdy jeździ :D

Kupuj im nas więcej tym lepiej.

Batonik właśnie dlatego chce zmienić moto na turyste bo na sporcie ciężka byłaby taka traska. W koszalinie gosć ma do sprzedania 1200 rt z 2013r za 40 pare tysi. ta to ma nawet elektryczną stopke centralną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koszalinie gosć ma do sprzedania 1200 rt z 2013r za 40 pare tysi. ta to ma nawet elektryczną stopke centralną

40 tysi to trochę xaxaxa, a w nie ktorych modelach 1150 rt też jest elektryczna stopka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...