Skocz do zawartości
Wojciech J.

Zabicie na początku rundy

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

 

Nie wiem czy to błąd, czy upierdliwość admina, ale co jakiś czas jak gram, nagle ni z tego ni z owego dostaję slay na początku rundy (ginę jak stoję na respie).

Ok, można uznać to za karę za przykładowo nie wykonywanie celów mapy. Ale mi się to nie zdarza. A nawet gdyby, to zazwyczaj jest przy rozpoczęciu kolejnej rundy (którą przeczekałem będąc martwym bo "slay") kolejne zabicie mnie na początku rundy. Już miałem dwa takie przypadki, gdzie ginę na dzień dobry dwa razy pod rząd. Co to jest? Błąd skryptu, admin czy interwencja Boga? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Najprawdopodobniej na mapie która to była nie ma miejsca na ilość osób które graja dlatego Cie zabija jest to losowo.

 

Jest taki temat gdzie można wpisać mapy na których Cie zabija i wtedy @Honor to poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Nawet bym nie pomyślał, że to o to chodzi. Mapa Alpin. Kiedyś także na Italy. Wczoraj na Nuke. Ponieważ piszę teraz pracę zaliczeniową, nie szukam odpowiedniego tematu. Miałbym prośbę do moderatora, żeby przekleił.

 

Pozdrawiam serdecznie

Wojciech J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by admin coś robił to by pisało w HUD że Admin zagładził Gracz , tylko u Ciebie sie tak pojawiło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na #2 tez czasami sie tak dzieje na niektorych mapach tylko teraz juz nie pamietam na ktorych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Honor tylko u mnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kilka razy zabijało na respie. Na nuke, italy, alpin, office. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdy was zabijało to serwer był pełny? jak tak to nie ma aż tyle slotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że na office na pewno, jak były 2-3 sloty wolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem jak byl full serv :) przewaznie italy i aim_map :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zabiło dziś znaczy 22.02.16 na de_dust :) było 8 na 9 bodajże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej działo się tak czy to dopiero od ostatnich dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych serwerach gdzie są 32 sloty, takie sytuacje nie mają miejsca. Dlatego byłem taki zaskoczony tymi zgonami. Dzisiaj też padłem od tego, nie pamiętam która mapa, byłem w amoku grania. Skoro jest problem ze slotami, prośba do adminów, żeby kickowali ludzi siedzących na Spectators. Często widuję jak ktoś tam siedzi bo "mapa mi nie odpowiada to poczekam 20 minut na spec do następnej". Denerwujące to, zwłaszcza, że ostatnio skończył mi się VIP i muszę grać na innych serwerach aż wskoczy magiczne 20/21. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na 1# nie ma vipa. Czyli z tego co mowisz to się dzieje od paru dni czy dluzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baton mi dał VIPa na 3 miesiące, jak ten czas leci... Ostatnio często to mam, choć tak samo przytrafiło mi się z dwa miesiące temu. Wówczas myślałem, że to slay od Natalii więc nie reagowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdy was zabijało to serwer był pełny? jak tak to nie ma aż tyle slotów

Mi też się parę razy to zdarzyło. Raz zabiło mnie zaraz po rozpoczęciu nowej rundy na italy, a na serwerze było 20 osób, więc nie był pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

italy ma max 20 slotow teoretycznie nie powinno zabic przy 20 osobach ale coz losowo padles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do 20 osób, ale jest na 10 slotów na jeden tim. Jeśli będzie 11:9 to jedna osoba z "nadwyżki" będzie ubijana póki PTB nie wyrówna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...