Skocz do zawartości
Roti

Tematy do filmów na YT

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był poruszony temat 'batonowego Youtube' jednak pomysł nie został zrealizowany. Postanowiłem, że sam zrobię kanał poświęcony Counter Strike'owi, a w szczególności temu serwerowi. Jeśli mój laptop da radę uciągnąć nagrywanie to juz w tym tygodniu pojawi się filmik jednak nie wiem od jakiego tematu zacząć może wy zaproponujecie jakoś temat? :D Bądź tematy na późniejsze filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W późniejszych tematach można zrobić może jakiś pokaż skilla i np. jakaś dobra akcja podpisany nick i zrobić top10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serię tego typu będą na 100% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym filmiku można przeprowadzić wywiad z batonikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł oryginalny być może zaciekawi serwerownię ale czy kogoś z poza niej? Nie mam też za bardzo pomysłu jakie tematy w tym wywiadzie było można by poruszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia powstania HE i tu pojawia sie haczyk bo to dluuuga historia i czesci graczy nie ma co tworzyli serwerownie.Fragmovie kolejny temat i tu Sevral ociaga sie cos bo zbieral materialy ale nie widac produkcji

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmovie ok. Wszelkie poradniki ok - sama BARDZO chętnie bym zobaczyła poradniki np. o skanowaniu na mapach, na których jutub wystawia znak zapytania (przykładowo snow czy pool_day). Lub dodatkowe możliwości do bindowania lub o samych broniach, jak ich użyć, w jakiej najlepszej technice. Czy chciałabym oglądać filmik o powstaniu h-e albo o graczach? Eee... wybaczcie, ale nie. Fajnie byloby wypromować serwer filmikami, które są przydatne lub tylko ciekawe. Historia serwera i zdjęcia graczy wybaczcie, ale nie są ciekawe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmovie ok. Wszelkie poradniki ok - sama BARDZO chętnie bym zobaczyła poradniki np. o skanowaniu na mapach, na których jutub wystawia znak zapytania (przykładowo snow czy pool_day). Lub dodatkowe możliwości do bindowania lub o samych broniach, jak ich użyć, w jakiej najlepszej technice. Czy chciałabym oglądać filmik o powstaniu h-e albo o graczach? Eee... wybaczcie, ale nie. Fajnie byloby wypromować serwer filmikami, które są przydatne lub tylko ciekawe. Historia serwera i zdjęcia graczy wybaczcie, ale nie są ciekawe. 

Kolega nie ma pomysłow co miałby robić dałem mu propozycje oczywiście aby mial jakiekolwiek pomysły co miałby produkować ;].Odnośnie wywiadów hmm nie do końca widzę w rzeczywistości jakby to miało wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...