Skocz do zawartości
CZK

Polecane odżywki

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę z grubsza tylko bo nie kojarzy mi się, żeby ktoś się tutaj zajmował fest kulturystyką.

 

 

BCAA - czyli jak wiadomo aminokwasy rozgałęzione.

Od zawsze BCAA używałem tylko od firmy Olimp.

Olimp - BCAA Xplode polecam osobiście. 500 g. około 80 zł.

 

Jeśli chodzi o białko to dobre w smaku i bardzo dobrze przyswajalne przez mój organizm jest Dymatize Elite Whey Protein. Cena to około 200 zł za 2,3 kg.

 

Jak to się mówi tanie i dosyć dobre jak na cenę białko to Trec Whey 100. Cena to około 70 zł za 900 g.

 

Jeśli chcesz kupić połączenie białka i BCAA to polecam Iron Horse Superme Whey. Z tego byłem bardzo zadowolony, nawet teraz tego używam. Cena to około 150 zł za 2 kg.

 

Spalacze tłuszczu odradzam każdemu, bo trzeba mieć cholernie mocne serce żeby ich używać :)

 

 

To są odżywki, które ja polecam oraz używałem. Każdy zrobi z tym co chce. Ja z tej całej papki odżywek wybrałem na moje godne polecenia. Więc jak będziecie chcieli w coś zainwestować i nie stracić kasy to polecam owe odżywki. :) I jeszcze jedno. Macie swój rozum i używajcie tak jak jest napisane a nie 6 dawek na raz jak niektórzy... 

 

Jak macie jakieś swoje ulubione odżyweczki to się nimi pochwalcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem napisze co ja używam :D a Ty może mógłbym rozpisać całą diete oraz suplemntacje na masę mięśniową :D w 2 Tyg 2 kg  w górę jak oceniasz? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 tyg 2 kg? Ale ogólnej masy czy masy czysto mięśniowej? No możesz założyć nowy post i napisz dla jakiej wagi przy tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz o  kreatynie, betaalaninie i nitrobolonie? Kreatyne i alanine bralem na masie rok temu, Białko mialem z sfd jak dla mnie tanie i dobre.  Betaalanine bralem ale dosyc krotko. Nitrobolonu nigdy nie probowalem ale slyszalem ze dobry jest np po cyklu na mecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CZK szacuneczek za to co robisz ;) ale moim zdaniem lepiej to wyglądało jakbyś nagrywał swoje filmiki o tym co robisz, czego używasz, czego wolno a czego nie itp, nie myślałeś o tym?

Wiesz... inaczej się piszę a inaczej jak ktoś mówi :D

 

Mam pytanie, a co myślisz o tej odżywce Ostrowia OstroVit WPC 80 ? Bezpieczne dla początkującego i zdrowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Ostrovita a raczej miałem :D To jest mieszanka Bcaa i białka :D do omletów za cholere się nie nadaję, ale mięśnie na redukcji nie spalają się tak szybko też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sygiz Białko z sfd ale jakie?

Beta alaina jest dobra. Jest to aminokwas mówiąc po ludzku zmniejszający uczucie zmęczenia - czyli wzrost wydolności organizmu.

NitroBolon ale 1 czy 2? Osobiście polecam 2 NitroBolon 2 ze względu na skład. Różni się 1 i 2 zdecydowanie. I trzeba dodać, że pompa jest :) Chociaż na mnie najbardziej z przedtreningówek działa FA Nutrition Xtreme Napalm with Vitargo. :)

 

wiesz może i lepsze, ale takich filmików jest dużo już w necie. I to od trenerów personalnych którzy siedzą długo w "rzeźbienie" innych. Ja raptem 1,5 roku mam trenera personalnego :)

Hmm a co do Ostrovit - WPC 80 to moje zdanie jest takie, że to jest taki lajcik wśród odżywek. Ja osobiście nie próbowałem, ale kolega tak i mówił, że czekolada dobra w smaku. Tam w środku masz białko serwatkowe i BCAA. Tak jak mówi @Pulsarowy^^ . Wchłania się również dobrze ale to mieszając z mlekiem. Jak na początek jest gitarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CZK a dlaczego niby nie? Poza tym, jeżeli jest się w czymś dobrym (a jesteś) to warto coś od siebie dodawać ;) No może jeszcze świeżak z Ciebie ale coś coś już wiesz :D

 

@Pulsarowy^^ @CZK dzięki za opinie :D  Nigdy nie próbowałem żadnych odżywek więc warto się zapytać kogoś kto próbował sprawdzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z siłka 10 lat przygody za mną jest ale z trenerem to krótko :D 

Spoko :) ale pamiętaj, że to jest uzupełnienie diety a nie dieta. 


tak mówiąc szczerze, to to jest takie wiesz lajcik bo to jest jak z lekami. Ta odżywka to "lek złożony" np "sesja". W tej "sesji" masz wszystkiego po trochu. I niby jest efektywne ale nie do końca. Kupisz magnezy wapń lecytynę osobno to masz większe dawki i lepiej działa. Tak samo z odżywką powiedziałem, że bezpieczna bo jest w niej wszystko ale w mniejszych dawkach. Kupiłbyś BCAA i białko osobno to by lepiej działało. Ale ok nie chcesz kombinować chcesz ocenić jak Twój organizm zareaguje więc spoko. Jak ocenisz to polecam kupić tak jak mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...