Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: oj


Skarga na: oj


Data zdarzenia: nie ma znaczenia

Mam prośbe o odebranie Admina samemu sobie, zbanowałem innego admina (evenement) na chwilke..... Jak ktos psuje atmosfere na serwerze to inaczej nie moglem postąpić, takze zasługuje na kare.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj. - Bedzie sie dzialo no to czekamy jeszcze na slowa Evenementa i ide robic popcorn xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam inne postrzeganie "Adminowania" i nie potrafie sie z nim zgrać.

 

P.S Zakończmy temat na tym jak jest bo nie chciałbym mieć zlość na samewgo siebie jak powiem słowo,za duzo, (skladki mam oplacone moge nawet doplacic na zas )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wgl. o co poszlo z jakiego powodu dostal tego bana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zadnego znaczenia :0, ja tylko prosze zeby mi odebrano Admina :0, nikomu krzywdy nie robie :0

 

P.S Dlaczego tutaj a nie na priv ??? Bo tak czułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oj. Weź Ty się uspokój ! Masz adminować nadal ! A nie takie akcje wyprawiasz ! Nie zgadzam się !
A że zbanowałeś to widocznie miałeś ku temu jakiś powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mnie zbanowałeś ? Bo nie przypominam sobie :D 4 razy dałeś mi kicka ale ja się o to nie obrażam przecież :D

Oj za dużo %% chyba wjechało haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze dmuchnac w alkomacik . Albo niech  pan napisze nam ile spozywales alkoholo dzisiejszego dnia :D bo  kurde cos tu smierdzi xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jprd k*^# szlak mnie zaraz trafi co mówiłem że takei sprawy nie załatwia sie jak dzieci, o co wam do k*%*%^ chodzi?????? gdzie go niby zbanowałeś nie chcesz admina składaj rezygnacje ? wkurza Cie zachowanie Eve to pisz na admin room wyjaśnimy to a nie siejecie bardache, teraz lece spac bo do roboty rano , wracam i to mamy wyjaśnić takiego zachowania wgl nie przyjmuje a Ty oj zastanów się do południa czy chcesz dalej adminować czy to wszystko masz daleko głęboko w dupsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja nawet nie wiem co powiedzieć....

 

P.S teraz mi sie doczytalo Honor wypowiedz...

 

Baton skasuj tego Admina.... dziekuje ci Honor.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzeźwiej/przemyśl to do jutra , wyjaśnimy to razem z Tobą i Eve 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla adminów trzeba zamontować chyba alkomat przed podłączeniem z serwerem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakieś jajca, rozumiem rezygnować bo jakaś tam spina wyszła albo się miało jakiś powodzić, sam miałem taką przerwę ( lecz to przymusowa sytuacja mnie to tego zmusiła) No ale @oj. na ogólnym pisząc takie coś bez wyjaśnienia sytuacji zachowałeś się jak dziecko :/ , bądź człowieku poważny ( zastanów się raz jeszcze czy warto tak to skończyć) Nie jesteś małym dzieckiem a taka rezygnacja to ucieczka od jakiegoś tam problemu co masz ( chcesz zawinąć kite pod dupsko i uciec) Nie ładnie.

 

Wyjaśnijcie sobie to na PW na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wiesz co nie mnie to oceniać ale wydaje mi się że szukasz tylko pretekstu żeby zrezygnować z adminowania, ale jeżeli już chcesz to zrobić to nie musiałeś takiej akcji moim kosztem odwalać, tylko napisać do batona w tym temacie.

 

 

 



 Jak ktos psuje atmosfere na serwerze to inaczej nie moglem postąpić

 

 

Poza tym jeżeli Twoim zdaniem PSUJĘ ATMOSFERE NA SERWIE tym że przesiaduje na spekcie tylko dlatego że mam pewnego rodzaju chorobę adminowską że muszę mieć pewność że na serwie nic się nie dzieje, że nie ma haxów i nie przeklinają nagminnie to wybacz ale czegoś tu nie czaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i własnym oczom nie wierzę.... @Honor Twoje zachowanie wobec @oj. w tym temacie jest karygodne, jak coś takiego możesz napisać do kogoś z naszych? @oj. to nie jest jakiś szczyl bo jak nie wiecie on jest dłuższym stażem tutaj od Nas,pomimo iż miał przerwę a poza tym tak się nie mówi o kogoś kto jest grubo starszy. Ludzie...trochę szacunku ! Gdybyś tak do mnie powiedział to bez zastanowienia opuściłbym to miejsce...Nie dziwie się że "teraz" nie chcę admina...

Nie wiem co zrobiłeś @oj. ale możesz wyjaśnić o co chodzi? Możesz powiedzieć wszystko, wyjaśnimy całą sprawę, jak już zacząłeś to trzeba skończyć. Opisz co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adekwatne do sytuacji, powiedz mi który admin banuje a potem chce kare , to zachowanie jak dziecko najpierw zrobić coś głupiego a potem pomyśleć, i jak byś chciał wiedzieć to już z nimi wcześniej pisałem i wiedziałem że już jest sprzeczka między nimi, bo chcieli się na wzajem bodajże banować i zaprzeczyłem i powiedziałem że takie sprawy załatwia się na admin room ale widać napisał dopiero po popełnionym czynie.
i co może jeszcze chciałbyś go pogłaskać po główce tak?? i najlepiej od razy do mnie spruta. I to znaczy ze jak ktoś jest duzo starszy i ma duży staż to może sobie na wszystko pozwalać? 
Ale przejdźmy do konkretów @oj. chciałbym wiedzieć jak i również inni dlaczego "zbanowałeś" dałeś kick @Evenement ?
Co on takiego robił że psuł atmosferę?
@oj. Napisz nam jeżeli coś przeskrobał to nie Ty powinieneś dostać karę lecz on ale musisz nam napisać jak było naprawdę i o co macie tą sprzeczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jest jakaś niejasna sytuacja między nimi nie znaczy że tak masz się zwracać do niego. Mnie nie interesuje co zaszło ale to nie powód by tak się odzywać, zwłaszcza że wie to tylko @oj. czyż nie? Oceniłeś go zbyt surowo nie znając głównej przyczyny/powodu tego "tematu" i tyle - takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ a jak mam oceniać sytuacje w której pisze ze odjebał maniane na serwerze w którym admin nie banuje admina to jest karygodne  i że sam chce żeby mu odebrano admina to jaki sens adminowania powiedz Ty mi co? Powód dlaczego tak naskoczyłem to to że nie robi sie czegoś takiego na serwerze czyżbyś nei wiedział o tym napisać Ci to drukowanymi literami? Domrze że masz tylko modka bo jak byś miał admina to byś adminów banował tak? na to wychodzi bo popierasz zachowanei @@Honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja jestem starej daty i mam inne pojęcie i rozumowanie odnośnie "Admina". Dla mnie Admin to jest ktoś kogo nie widać i jest wtedy tylko kiedy jest potrzebny, w sytuacjach kiedy gracze będący na serwerze potrzebują pomocy. Ostatnio cały czas zauważam, że Eve wchodzi na server tylko po to żeby posiedzieć na spect, nawet w sytuacjach kiedy gra na serwerze dwóch Adminów. Żeby jeszcze siedział i robił cos przydatnego to jak najbardziej, żeby wchodził w jakimś celu (nagranie kogoś), jak najbardziej. Ale on stara się wszystkim graczom uświadomić kto jest Adminem (Eve) i kto tutaj rządzi. Nawet piernąć nie można to zaraz strofuje graczy, nawet jak ktoś gra 30-60 min i raz mu się cos wyrwie. Wdaje się w dyskusje z graczami nie jako Eve tylko jako Eve-ADMIN, a jak widze że admin świadomie stara się pokazać kto jest adminem, wdaje sie w durnowate rozmowy, a na pytanie gracza "dlaczego?" odpowiada, "moge bo jestem Bogiem".... Może służba w Policji albo w straży miejskiej.... I jeszcze wczoraj, server pełny, na serwerze dwoch adminów (chyba, że juz tylko ja zostałem), a on standardowo wchodzi na specta, grać nie ma zamiaru i będzie pilnował....  Wczoraj mi się ciśnienie podniosło, owszem za impulsywnie zareagowałem. Z natury jestem bardzo spokojnym człowiekiem... ale mam swoje granice, a wtedy wyrzucam z siebie wszystko, a tą granice jest bardzo ciężko przekroczyć.

 

Oczywiście mogę nie mieć racji, może z latami "Adminowanie" sie zmieniło ale to, że jesteś Adminem nie uprawnia Ciebie do tego żebyś siedział na spect nawet kilka godzin bo twoim zdaniem masz do tego prawo i denerwował innych graczy swoim zachowaniem.

 

Na pytania czy mam filmiki,screeny od razu mówie, że nie mam, nie brałem pod uwagę, że moge potrzebować, myślałem, że to tylko taki zryw dnia w jego wykonaniu. Nie wnikam czy i jakim jest Adminem tylko niech pamięta o tym, że nie Admin jest najważniejszy na serwerze ale ludzie którzy go zapełniają i sprawiają, że jest popularny.....

 

 

P.S Niech ten weekend bedzie miły i udany :)

 

P.S.2 Co do picia to mialem na 6 rano do pracy i na moim stanowisku to w tygodniu na za dużo sobie nie moge pozwolić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hue, hue innymi słowy @Evenement po tej skardze, robi to co zapowiedział, jest stanowczy i bezlitosny, aż admini zaczynają rezygnować trollface

wybaczcie, ale mam po prostu bekę z tego .aniol

 

tak się zastanawiam, co tu mądrego nasmarować, jak pomóc chłopakom i dziewczynom z serwera, ale sytuacja cały czas kręci się wokół tego czy lubimy Evenementa czy też nie i roztrząsanie tego na forum... i tu nie mam swojego zdania w tej kwestii, znam nick, coś tam sobie strzela, jak robi coś głupiego jak jestem na serwie to potrafię opierdolić na u@, czy steam, bo nie mam z tym problemu :) ale na tym ta znajomość się kończy

 

nie łamie jakoś szczególnie regulaminu, w sumie niepotrzebnie zmieniał tej dziewczynie nick, ale już bardzo dobrze, że nie powinien

siedzenie na spect i pierdolenie głupot to też nie jest zbrodnia, chyba że przeszkadza w grze to zaczynamy od info na u@ no i potem ewentualnie lecimy przez asortyment adminowskich komned jakie mamy do dyspozycji na takie sytuacje

 

mam nadzieję, że Evenement się ogarnie i wrzuci trochę na luz, ale nie wiem czy mu tak łatwo przejdzie, bo jak czytam to co pisał w skardze na siebie to mam mieszane uczucia, ale nie będę się bawił w psychologa i poczekam jak sytuacja rozwinie... czy ten temat będzie ostatnim z tej serii, czy może to dopiero początek większej dramy, chętnie poczytam ^^  .aniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znamy sytuacje @oj. nie potrzebujesz dema, ja wiem że siedzi na spekcie i ma swoje odzywki ale słuchaj nie lepiej to było olać? i nie zwracać uwagi że sobie pisze z graczami jaki to nie on? taki typ i tyle:p
Ale z tym że siedzi ciągle na spekcie tak sobie i mu wspomniałeś gdy był pełny serwer no to może i plus bo blokuje slota a przecież gdyby chciał grać to ma darmowego slota i bez problemu wchodzi. Ale też tak jak Ci pisałem żebys nei robił nic pochopnie tylko założył temat na forum i to rozwiązać.
Poczekamy na @Evenement i zobaczymy jego wersje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż mi teraz ręce opadły..... Ide pograć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może odniosę się do autora "skargi"

 

 

Może ja jestem starej daty i mam inne pojęcie i rozumowanie odnośnie "Admina". Dla mnie Admin to jest ktoś kogo nie widać i jest wtedy tylko kiedy jest potrzebny, w sytuacjach kiedy gracze będący na serwerze potrzebują pomocy. Ostatnio cały czas zauważam, że Eve wchodzi na server tylko po to żeby posiedzieć na spect, nawet w sytuacjach kiedy gra na serwerze dwóch Adminów.

Wchodzę dlatego że oj ty jesteś czasami za miękki, jeżeli widzisz że ktoś nagminnie przeklina to ty masz to gdzieś, chyba admin jest od tego żeby pilnować porządku na serwie a nie żeby tylko wtapiać się w tłum i na admin sayu pisać "Ale uprzejmie proszę o to by ten wieczór upłynął nam miło", ja rozumiem że admin powinien być niewidzialny ale ja już tyle razy banowałem na serwie/zmieniałem mapke bo płakali że już nie będę nigdy anonimowy, wszyscy wiedzą że mam admina więc po co mam jakieś cyrki urządzać i chować się po kątach byle by tylko nikt na mnie nie patrzył..

Żeby jeszcze siedział i robił cos przydatnego to jak najbardziej, żeby wchodził w jakimś celu (nagranie kogoś), jak najbardziej.

Człowieku wiesz ile ja demek z tego specta nakręciłem ? Ostatnio usuwałem z dysku te stare demka to prawie 2000 plików było i ty mi powiesz że ja nic przydatnego nie robię ? Mało tego, często mam podejrzenia co do gracza, potrafię mu nawet po 10-12 demek nakręcić, byle by tylko mieć świadomość że nie olałem tej sprawy i że gracz jest czysty.

Ale on stara się wszystkim graczom uświadomić kto jest Adminem (Eve) i kto tutaj rządzi. Nawet piernąć nie można to zaraz strofuje graczy, nawet jak ktoś gra 30-60 min i raz mu się cos wyrwie.

Ale co ja mam uświadamiać jak ja nieraz pierwszy raz na oczy widzę jakiegoś gracza czy coś a on wie że ja jestem adminem ? A to że upominam kogoś jak przeklnie ma tylko na celu żeby się bardziej kontrolował w przyszłości a nie chęć za wszelką cenę pokazania kto tu rządzi.. Powiedz mi czy widziałeś kiedyś taką sytuacje że za 1 przekleństwo dałem bana ?

Wdaje się w dyskusje z graczami nie jako Eve tylko jako Eve-ADMIN, a jak widze że admin świadomie stara się pokazać kto jest adminem, wdaje sie w durnowate rozmowy, a na pytanie gracza "dlaczego?" odpowiada, "moge bo jestem Bogiem"....

Teraz to pojechałeś.. To że mam tylu znajomych na serwie i czasem sobie z nimi pożartuje (oni wiedzą ze jestem adminem) to zaraz świadczy o tym że uważam siebie za Boga ?

Może służba w Policji albo w straży miejskiej.... I jeszcze wczoraj, server pełny, na serwerze dwoch adminów (chyba, że juz tylko ja zostałem),
a on standardowo wchodzi na specta, grać nie ma zamiaru i będzie pilnował.... 

Bardzo często jest tak że oglądam jakiś mecz i laptop leży przede mną na łóżku, z tej racji miejsca nie mam warunków by grać bo mi myszka ucieka czy coś, ale staram się siedzieć na serwie żeby ludzie widzieli że jest ktoś kto im może pomóc, może sprawdzić czy ktoś nie lata odpalony, może zmienić mapke jak jest za dużo osób albo po prostu od czasu do czasu pogadać, ja wiem że Tobie przeszkadzają wszystkie rozmowy na czacie, nawet te których ja nie prowadzę ale to już Twój problem,  ja staram się dbać o atmosferę na serwie rzucając czasem coś śmiesznego albo po prostu śmiechem a że ty jesteś taki ponuras bez dystansu do siebie to wybacz ale to już Twój problem.

Wczoraj mi się ciśnienie podniosło, owszem za impulsywnie zareagowałem. Z natury jestem bardzo spokojnym człowiekiem... ale mam swoje granice, a wtedy wyrzucam z siebie wszystko, a tą granice jest bardzo ciężko przekroczyć.

 

Oczywiście mogę nie mieć racji, może z latami "Adminowanie" sie zmieniło ale to, że jesteś Adminem nie uprawnia Ciebie do tego żebyś siedział na spect nawet kilka godzin bo twoim zdaniem masz do tego prawo i denerwował innych graczy swoim zachowaniem.

Z tego co mi wiadomo tylko Ciebie denerwuje to że siedzę na spekcie, nikt inny nie miał do mnie o to do tej pory żadnych obiekcji.

 

Na pytania czy mam filmiki,screeny od razu mówie, że nie mam, nie brałem pod uwagę, że moge potrzebować, myślałem, że to tylko taki zryw dnia w jego wykonaniu. Nie wnikam czy i jakim jest Adminem tylko niech pamięta o tym, że nie Admin jest najważniejszy na serwerze ale ludzie którzy go zapełniają i sprawiają, że jest popularny.....

 

 

P.S Niech ten weekend bedzie miły i udany :)

Twój typowy tekst na to gdy się wyzywają/przeklinają, zamiast powiedzieć prosto z mostu że nie przeklinamy to ty starasz się być za dobry. Ja też kiedyś pozwalałem na za dużo świętej trójcy i spotkała mnie za to kara, drugi raz tego błędu już nie popełnię. I wcale nie jestem surowy, tylko staram się trzymać dyscypline, dopiero za 3 upomnieniem banuje delikwenta więc nikt mi nie zarzuci że banuje bezpodstawnie.

 

P.S.2 Co do picia to mialem na 6 rano do pracy i na moim stanowisku to w tygodniu na za dużo sobie nie moge pozwolić.....

Z mojej strony to tyle, więcej się nie zamierzam tłumaczyć, osobiście oj mi nie przeszkadza, nawet jak mnie kickuje to potrafiłem to zrozumieć,  ale zawsze gdy z nim byłem na serwie to on był tym dobrym policjantem a ja tym złym ale mi to jakoś nie przeszkadzało :D

Może i jestem kontrowersyjną osobą ale podsumuję to w ten sposób:


Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze

Ale cóż, wiem co myślę, nie na wszystko się zgodzę
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu to jest... Honor ma rację ze dziecinne zachowanie.. Ja osobiście ostatnio spędzam 4/5 czasu na GOmodzie wiec za bardzo o atmosferze na #1 za dużo nie wiem, wydaje mi się ze Sprawa powinna być inaczej załatwiona... gdy ją adminuje i widzę że ktoś ( inny admin) siedzi na spectate to od razu zadaje pytanie kogo obserwuje ostatnio często mam takie sytuacje ze szwagierkiem i spokojnym... Gdy mi nie odpisuja to poprostu ich wywalam za zajmowanie Slota i tyle, nikt nie płacze, nikt nie tupie nogami... Druga sprawa jeżeli evenement pilnuje porządku ze specta to w czym problem? Ciesz się grą i tym ze nie musisz skupiać się na łamaniu regulaminu przez graczy... Im więcej adminów na serwerze tym lżej...

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Ban
      Skarga na:Mirass Data zdarzenia:Nie wiem.
      Nick w grze:Mental
      Opis sytuacji:Wstaje rano po czym widze że nie moge wejsc na forum i na serwie to samo czyli dostałem perm bana na steam.W grze powód to "Macius" a na forum "Maciuś znowu nas oszukujesz" czy coś takiego.O co chodzi ?
    • Przez MejsonD
      Nick: MejsonD
      Data zdarzenia: gdzieś 9 godzina 24.02.2019
      Skarga na: Admina
      Opis sytuacji: Pisząc z innym graczem na czacie w grze użyłem zdania "twoja strata" po czym dostałem bana za obrażanie rodziców od admina
    • Przez ruzovvy
      Konsola:
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: exvvi 
      |||Twoje IP:  
      |||Steam: VALVE_0:0:394535024 
      |||Admin banujący: Tayquil 
      |||Powód: aktywny ban (ruzovvy SIDy si? zgadzaj?) 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]--------------------------------
      Opis:
      Wracając po przerwie na serwer pod innym nickiem po chwili gry i ponownej próbie wejścia na serwer wyskoczył ban. Kończąc grę przed przerwą jedyny ban jaki pamiętam to za ^przekleńśtwa^ a tutaj wychodzą teraz takie rzeczy:
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115652
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=118314
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115664
    • Przez ShiFi
      Skarga na: osoba które to coś stworzyła Data zdarzenia: 13.02.2019
      Nick w grze: ShiFi1337
      Opis sytuacji: Gramy nuke'a pierwsza runda, próbuje robić bhopa a tu nagle na czacie wielki spam, że niby używam skrypta jakiegoś, po czym dostałem bana na 30 minut. Nigdy nie bawiłem się w jakieś "skrypty" mam skok na scrollu. 
    • Przez ozim
      Nick w grze: ozim
      Data zdarzenia: 10.02.2019  godzina 21:02
      Serwer: 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|09.02 NOWY SEZON|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www50.zippyshare.com/v/qcdc8AHy/file.html    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...