Skocz do zawartości
CZK

Motywacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj wrzucę parę filmików dla osób, które nie są do końca zmotywowane, albo macie słabą psychikę.

 

Wrzucę jak wiadomo najbardziej znaną na świecie kilkukrotną gwiazdę Mr. Olympia. Od Arnolda Schwarzeneggera:

 

 

 

 

 

 

Tutaj macie całkowicie przypadkowo wybrane metamorfozy ludzi, żeby Wam pokazać, że się da wszystko jeśli się chce !

 

 

 

 

 

Parę filmików zebrałem do kupy bo każdy kto piszę do mnie o jakieś porady, piszecie że formy nie macie, że wstydzicie się tego do czego się zapuściliście. 

Więc jeszcze raz to powtórzę. Wstyd by był gdybyście się do tego przyznali i nic nie robili z tym ! 

Jeśli się mi do tego przyznaliście i chcecie zmienić swoje ciało i podejście to nie patrzcie na innych jak oni wyglądają, co o Was myślą. Myśl co Ty robisz i tego się trzymaj bo wiedz, że zawsze znajdzie się lepszy od Ciebie. Ja na swojej siłowni fakt jestem największy pod względem gabarytów, ale pojechałem gdzieś indziej w Polskę czy też do Anglii i się zdziwiłem. Dlatego nie odwracaj się za siebie tylko idź cios za ciosem do przodu. To tyle.

Słaby jest ten co wie jak wygląda i tego nie chce zmienić, a nie ten co wie i chce i się zmienia. 

Taki mał wpis od Wujka @CZK żeby co niektórych zmotywować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wójek dobra rada :) a może coś dla pań byś wrzucił? I zgadzam się z tym co Napisałeś nie ma co sie wstydzić trzeba iść i robić swoje ;) Na siłowni nikt nikogo nie ocenia i mówi to wam kobieta, która trenowała i po woli do tego wraca ;) Do wakacji zostało mało czasu, ale nie ma co wariować, wszystko z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie co oceniają. Ale mi chodzi, że Ci co zaczynają na siłce patrzą na innych i się załamują jak inni dobrze wyglądają A taka prawda, że każdy zaczynał. A co mam dla Pań wrzucić? :) motywacja jest bez podziału na płeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fajny filmik  :).  Zgadzam się, że motywacja nie ma podziału płciowego. Pewnie, że każdy kiedyś zaczynał a to co osiągnęli inni to wynik ich ciężkiej pracy, wiele godzin potu i bólu na siłce. Nic się samo nie zrobi :) trzeba ruszyć tyłek i z czasem pokażą się efekty. Ale niestety trzeba dać sobie czas ;) i się nie poddawać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo a niestety niektórzy nie lubią czekać na te efekty :D po prostu wszystko chcą na szybko i zaczynają się sterydy i tak dalej :D ja sam coś ćwiczyłem ale teraz niestety brak czasu :D w sumie to w tej szkole co jestem to dosyć dają popalić ale to nie to samo :D trzeba się motywować bo wakacje już nie długo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt wakacje się zbliżają, ale trzeba się wziąść za siebie tak na serio serio, tak na stałe. A nie wakacje miną to można odpuścić. Trzeba myśleć długofalowo, młodsi nie będziemy, o zdrowie trzeba zadbać. Mamy tylko jedno życie i korzystajmy z niego aktywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to kiedyś najbardziej zmotywował mnie ten filmik, ponieważ idealnie opisuje to co kiedyś czułem i co tak naprawdę stało się moją motywacją: 

 

Ogólnie Projekt Odważ Się Żyć  totalnie odmienił moje życie, obejrzałem wszystkie filmiki od nich, co prawda  motywacji starczało mi tylko na 2 lata, trenowałem i wgl, ale potem się zaczęło, jeden odpuszczony trening, potem drugi i trzeci i tak zaczął się mój początek końca trenowania aż przestałem wgl trenować.. fakt faktem że moje obecna praca to praca fizyczna, nieraz 8 a nieraz po 16 h i jestem ciągle w ruchu ale jednak to nie to samo uczucie co wyciskanie sztangi, kiedy czuję się każde powtórzenie.. W maju wyjeżdżam zagranice ale po powrocie w okolicach sierpnia planuje znowu ostro wziąć się za siebie, wjechać z dietą i treningiem. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do dawnej formy kiedy to potrafiłem nawet 100 kg na klatę wycisnąć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to kiedyś najbardziej zmotywował mnie ten filmik, ponieważ idealnie opisuje to co kiedyś czułem i co tak naprawdę stało się moją motywacją: 

 

Ogólnie Projekt Odważ Się Żyć  totalnie odmienił moje życie, obejrzałem wszystkie filmiki od nich, co prawda  motywacji starczało mi tylko na 2 lata, trenowałem i wgl, ale potem się zaczęło, jeden odpuszczony trening, potem drugi i trzeci i tak zaczął się mój początek końca trenowania aż przestałem wgl trenować.. fakt faktem że moje obecna praca to praca fizyczna, nieraz 8 a nieraz po 16 h i jestem ciągle w ruchu ale jednak to nie to samo uczucie co wyciskanie sztangi, kiedy czuję się każde powtórzenie.. W maju wyjeżdżam zagranice ale po powrocie w okolicach sierpnia planuje znowu ostro wziąć się za siebie, wjechać z dietą i treningiem. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do dawnej formy kiedy to potrafiłem nawet 100 kg na klatę wycisnąć..

Napweno Ci się uda :) Będę trzymać kciuki :) jak będziemy tak się wzajemnie motywować to na 100% tak będzie, )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę :) nie ma czegoś takiego jak bariera. Dasz radę jeśli będziesz miał jakieś problemy z motywacją czy suplementacją pisz śmiało do mnie z chęcią pomogę :)

A filmiki dla kobiet odnośnie czego ? Czy też opisać coś? Napisz dokładnie to jak będę miał czas to postaram się wrzucić coś tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak filmiki z treningow, pokaz ze ciezar jest przyjacielem kobiety i nie zrobi z niej potwora. Kobiety boja sie treningow silowych a one sa najlepsze :) A wierze, ze jako Specjalista opiszesz to najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak motywacja musi być!!! :D jak mi się nie chce ćwiczyć wchodze na Lazara i jego ekipe i juz mi się znowu chce hehe :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gajesia ok coś postaram się dziś albo jutro wpisać jak znajdę dłuższą chwilkę :)

@Zankor Lazar teraz z tą ręką rozwaloną nogi dziś robił widziałem :D Ale jak dla mnie Ideał to Arnold Shwarzenegger oraz Simeon Panda :) Oni mnie najbardziej motywują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za motywacje mam swoją dziewczynę, zawsze mnie dopinguje żebym dał z siebie najwięcej :3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Evenement pamiętam ten filmik! Do mnie też trafił aczkolwiek takie "sytuacje" życiowe są moim zdaniem najlepszą motywacją i możemy dużo się dowiedzieć ale to zależy od Nas jak taki przekaz dotrze indywidualnie :)

 

Jeżeli mogę się pochwalić a mianowicie coś od siebie dodać co jest moją motywacją to jest..może pokaże bo jest co oglądać :D Dodam że nigdy nie widziałem takiego spokoju, nie ma strachu tylko wiara w siebie i nic więcej przede wszystkim pokora. Wszystko jest w głowie :) Na filmikach to widać

https://www.youtube.com/watch?v=yNNijq0f9Lw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...