Skocz do zawartości
CZK

Jak ćwiczyć brzuch?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się tutaj rozpisywał, ponieważ mój kolega w filmiku opisał to wszystko. 

Bardzo dużo dostaję wiadomości w grze, na forum, na fb, czy na gg na temat jak odsłonić mięśnie brzucha. Jakie ćwiczenia.

Moi drodzy Tak Jak MAJKI powiedział. Brzuch robi się w kuchni. Jakbyś go nie katował to co tym zyskasz?

Skoro ćwiczysz mięsień to ja tak mówię, może nie do końca w tym prawda jest, w sensie w 100% ale ja mówię tak. Ćwiczysz bicka bo ma być większy, ćwiczysz mięsień a nie tłuszcz, to jak brzuch ma Ci się wyrzeźbić samym ćwiczeniem siłowym? Wiadomo jakieś tam spalanie jest ale to jest bardzo ale to bardzo małe spalanie.

Dobra starczy pisania, obejrzyjcie filmik, spiszcie sobie dietę, rozłóżcie plan treningowy, a po jakimś czasie suple wrzućcie :)

 

 

Polecam jego filmiki, znam chłopa, zna się na rzeczy oraz również ma ciekawe tematy owych filmów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wrzuciłeś ten temat bo miałam właśnie zadać Ci pytanie dotyczące ćwiczenia brzucha :) Jest to moja pięta achillesowa bo ręce plecy, tyłeczek spoko fajnie mi się wysmuklają a problem mam z brzucholem i nogami. 

 

A właśnie może następny poradnik jak ćwiczyć nogi o Wielki Koksu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest spalić brzuch robiąc zwykły aerobik nawet, ale...jeśli ktoś ma kałdun to ma robić brzuszki? Raczej nie i tu jest problem bo często ba większość tak robi a to nie powinno być tak. Mogę się mylić ale bardzo ciężko spalić łój z brzucha a gdy to już się zrobi ( z czasem) wtedy można zacząć robić ćwiczenia na brzuch :) Jeśli się mylę @CZK (ekspert) mnie poprawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gajesia dziś postaram się coś wstawić odnośnie nóg :)

masz rację, pierw spalasz tłuszcz potem wychodzi mięsień, ale u większości po "odsłonięciu" mięśni jak mówi MAJKI to masz małe kosteczki. Więc i jakieś tam ćwiczenia w trakcie redukcji też są przydatne:) Nawet jak ktoś nie lubi ćwiczyć mięśni brzucha to pamiętajcie, że brzuch jest ważny dla zdrowia naszego jak i samopoczucia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na info o nogach.

A tak z ciekawości to jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać na początku naszej drogi ze spalaniem tluszczyku z przysłowiowego "Maciusia" :) Wydaje mi się, może się mylę, że klasyczne brzuszki to jednak za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PROBOSZCZ THC haha coś Ty :D Tak proszę mi nie robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może BIG MAJK wiedzieć o brzuchu? Widać że jest na HGH i insulinie. Więc jak człowiek o tak powiększonych organach wewnętrznych może brzuch robić ;p 


polecam Kurkę :P Jego ćwiczenia ładnie rzeźbią brzuch, jeśli nie wierzycie mogę pokazać na swoim przykładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Ma parę kursów porobionych Plus dużo osób którym pomógł :) Tutaj chodzi by zbić tłuszcz z brzucha A nie ćwiczyć owe mięśnie. Schowane mocno pod tłuszczem, ładnie wyćwiczone nie będą aż tak zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Ma parę kursów porobionych Plus dużo osób którym pomógł :) Tutaj chodzi by zbić tłuszcz z brzucha A nie ćwiczyć owe mięśnie. Schowane mocno pod tłuszczem, ładnie wyćwiczone nie będą aż tak zauważalne.

Ale znowu nie ćwiczone, to nie wiadomo jak trzeba byłoby schudnąć żeby je uwydatnić :3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd racje masz, ale np 

 

1.jpg

 

Jesteś wyrzeźbić taki brzuch samymi brzuszkami i ćwiczeniami na mięśnie brzucha? Wiadomo nie wliczam w to diety, pierw ćwiczenia cardio żeby zgubić zbędną masę, i może być połączone z ćwiczeniami na brzuch, ale się często tak przekwasza mięśnie brzucha. Więc pierw gubisz potem rzeźbisz. Ta sama sytuacja jest z robieniem masy, tylko że na redukcji gubisz i rzeźbisz a na masie robisz masę a potem rzeźbisz.

By SSS,

ty no dlaczego wstawiasz moje zdjęcia ??!! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem wiem, cardio jest potrzebne, dieta też żeby się wyciąć ale po prostu dla mnie BIG MAJK jest mało wiarygodny akurat w tej partii mięśniowej :D W innych spoko ale w tej nie :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 70 % problemu brzucha jest  źle zbilansowana dieta pozostałe to ćwiczenia.Oczywiście obowiązkowy jest ruch,ruch i jeszcze raz ruch + zero podjadania :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała genetyka ciała to można powiedzieć dobra dieta. No ćwiczenia areobowe i cardio na zgubienie " tego i owego" w międzyczasie można dodawać ćwiczenia na "kostki". Lecz nie mocno. Dopiero jak już zredukujesz w miarę odpowiedni poziom tłuszczu wtedy aktakuj mocno kostki brzucha :)

Co do podjadania. Nie popadajcie w skrajności. Słuchaj trzymając się diety Twój organizm nie dostaje wszystkich niezbędnych jakiś tam wartości co potrzebuje. Ja mam w niedzielę dzień taki hmmm nie patrzę na dietę dokładnie. Sam wcisne Ci dużą pizzę do tego pepsi czy tam 7up. Czasami nawet w tygodniu zjem Ci twaróg w ciągu dnia. A w praktyce twaróg to bardziej na sen. Bo to jest białko kazeinowe. 

Pamiętajcie cały tydzień trzymajcie się diety w jeden dzień sobie pozwólcie na małe co nieco tak żeby organizm też dostał wszystkie potrzebne mu składniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam właśnie dodać żęby nie popadać w skrajność tylko robić to z głową , z ust mi to wyjąłeś dziękuje hehe :P No wiadomo grzeszyć czasem też jest wskazane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jak zwykle wstawię zbędny i żenująco mało dowcipny komentarz :D 

Ludzie go nienawidzą! Poznał sposób na ABS bez zbędnego wysiłku! Ten sposób ponoć działa na sikorki jak magnes, 99% mężczyzn go stosujących potwierdza: ABS w zaledwie kilka minut! Poznaj ich sekret!!!

DecFe.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...