Skocz do zawartości
CZK

Ćwiczenia cardio.

Rekomendowane odpowiedzi

@Gajesia pytałaś o ćwiczenia jakie wykonywać, żeby maćka spalić. Więc wstawię wam filmik gdzie jest potężnie wyczerpujący trening cardio. Jeśli nie masz wspólnego nic z siłką to tak jak na filmiku masz jakby 1 trening w 3 seriach. 1 seria na filmiku trwa +/- 6 minut. Czyli jakby są 3 serie na tym filmiku ;)

 

Jeśli chcesz zacznij sobie to robić np 1 serie z treningu 2 razy w tygodniu. Po 2 tygodniach zwiększ sobie do 3 razy w tygodniu. Po 3 tygodniu rób 2 serie 2 razy w tygodniu i w 5 /6 tygodniu zależy od Ciebie to rób 1 pełny trening(czyli te 3 serie) 3 razy w tygodniu. Czemu go polecam? Akurat ten filmik? Bo sam go robię. Co prawda ja robię raz w tygodniu, z tymże ja pilnuje swojej michy bardzo a większość z Was pewnie nie.

 

Np. Rozpiszę ten trening przykładowo. Nie wliczam tu ćwiczeń siłowych sami sobie już to ustalicie z czym się to robi Wam lepiej.

 

 

Oto link:  

 

  • 1 tydzień (1 seria)

 

Poniedziałek

regeneracja

 

Wtorek

cardio

 

Środa

regeneracja

 

Czwartek

regeneracja

 

Piątek

cardio

 

Sobota

regeneracja

 

Niedziela

(1 dzień wolny przynajmniej od wszystkiego)

 

  • 2 tydzień (1 seria)

Poniedziałek

regeneracja

 

Wtorek

cardio

 

Środa

regeneracja

 

Czwartek

regeneracja

 

Piątek

cardio

 

Sobota

regeneracja

 

Niedziela

(1 dzień wolny przynajmniej od wszystkiego)

 

  • 3 tydzień (1 seria)

Poniedziałek

cardio

 

Wtorek

regeneracja

 

Środa

regeneracja

 

Czwartek

cardio

 

Piątek

regeneracja

 

Sobota

cardio

 

Niedziela

(1 dzień wolny przynajmniej od wszystkiego)

 

  • 4 tydzień (2 serie)

Poniedziałek

regeneracja

 

Wtorek

cardio

 

Środa

regeneracja

 

Czwartek

regeneracja

 

Piątek

cardio

 

Sobota

regeneracja

 

Niedziela

(1 dzień wolny przynajmniej od wszystkiego)

 

  • 5  tydzień (3 serie)

Poniedziałek

cardio

 

Wtorek

regeneracja

 

Środa

regeneracja

 

Czwartek

cardio

 

Piątek

regeneracja

 

Sobota

cardio

 

Niedziela

(1 dzień wolny przynajmniej od wszystkiego)

 

 

Do tego nie muszę mówić chyba o pilnowaniu michy. Godzin, w których jecie. Co jecie. Ile jecie. Wszystko jest ważne. W dniu cardio już nie róbcie innych ćwiczeń typu bieganie czy coś bo zakwasicie swój organizm. W inne dni poza treningiem cardio to jak najbardziej ale nie za mocno. Tylko np tak pobiegajcie czy tam pojeździjcie żebyście się rozruszali :)

 

To jest przykładowy trening, nie trzymajcie się tego ściśle. Zmieniajcie, kombinujcie jak Wam lepiej. I pamiętajcie bardzo wyczerpujący jest ten trening więc ktoś z mocniejszymi problemami zdrowotnymi niech tego nie robi a jak robi to na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ćwiczenia naprawdę mega ! Fajny, konkretny trening ! Wszystko do zrobienia w domu :)

Ale powiem Ci, że po samym obejrzeniu filmiku, już jestem zmęczona xD  Hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaahah :D Spoko zrobisz formę i do lata będziesz na golasa biegać :D Trzeba trenować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZK masz racje :) ja tam dzisiaj zobacze jak mi to wyjdzie :p jak bym umarla to bylo milo Was poznac xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na to że umrzesz, bo na moje walenie turbo jak się wcześniej nie ćwiczyło za bardzo to czysta gupota, bo się zaorasz po 2 minutach ; ) 

 

Pobiegać sobie na razie, a potem z interwałami. Trzeba się trochę rozruszać : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecam także 

raczej dla facetów, ale są też dla dziewczyn po wpisaniu frazy w yt "trening HIIT". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...