Skocz do zawartości
PAcan

[Rozpatrzone] Marian.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Marian.
Serwer: #2
Data: 23.04
Adres ip (amx_ip): 
http://www84.zippyshare.com/v/YJbsl5Lg/file.html
Demo/screeny: http://www70.zippyshare.com/v/hHiCy2m5/file.html
Opis sytuacji: gościu jakieś przyspieszenia ma.. od  ok 7min speedhack czy cos, pare akcji "słuchawkowych" również podejrzanych lecz do wytłumaczenia. Oceńcie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no więc na moje mógł mieć SH. Skąd ten wniosek? Jak wiadomo na Paintballu jest opcja kupna vipa. Odnosząc się do demka to wybrał wyższe skoki, i szybsze chodzenie. Jednak i tak mi to nie pasuję.

 

07:02 - Wybrał wyższe skoki lecz biegnie nieco szybciej niż na normalnym trybie chodzenia a w poprzedniej rundzie zginął więc tryb szybkiego biegania nie mógł przejść na nową rundę.

07:17:76 - Słychać, że ktoś jest na respie, lecz celował typowo w jego miejsce gdzie stał. Info od Boga?

07:50:41 - Wybrał szybsze chodzenie bo widać, że skok nie jest wyższy od poziomu skrzyni (na którą idzie wskoczyć mając vipa).

08:24:40 - Wybrał w tej rundzie skoki, i biegnie szybko. Ale to, że biegnie szybko jest spowodowane tym, że we wcześniejszej rundzie miał wybrane szybkie bieganie - i to przeszło na nową rundę, gdzie połączył to z wysokimi skokami.

 

Jak dla mnie akcja od 07:02 jest mega spalona bo widać, że biegnie szybciej mając wybrane wysokie skoki.

 

 

Jak dla mnie piec dla niego, lecz niech wypowie się jeszcze ktoś z UBTeamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwowalam go i nie widzialam zeby mial wykupionego VIP-a. Troche dziwna sprawa. Jak wiadomo albo skoki albo predktosc a on ma to i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma VIP'a wykupionego nawet na owym demku widać :p On na serwerze często skoki wybiera i naśladuje mnie (w moje miejsca chodzi) :p więc ma na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...