Skocz do zawartości

Pytanie

To nie skarga a prośba/wniosek ! 

83450a48052fd.jpg

Witam, od razu z góry mówię że to tylko i wyłącznie moja głupota przyczyniła się do tego bana, gdyż miałem prosty pin na konto i mój kolega grał na nim czasami ale bez czitów, a teraz się zdenerwował na mnie i chciał mi zrobić na złość i doprowadzić do bana... No cóż, SzAiBa wiem, że zrobiłeś dobrze, nawet nie mam ochoty patrzeć na Demko, które nagrałeś bo przyznał mi się do tego, oraz powiedział że próbował się wbić jeszcze kilka razy, by doprowadzić do bana na IP. Prawdę mówiąc tylko moja wina za brak rozumu. Kiedyś on też grał na tym serwerze z kimś i miał prawie identyczny nick, ale dostał bana, i tak skończył tutaj grę. Po co miałbym na VIPie grać z czitami i tylko marnować pieniądze i psuć grę innym.

Co do takiego samego IP to miał dlatego, że mamy stałe łącze z jednym IP tak zwanego "Wspólne Łącze" niestety. Zadziałałem w tym kierunku i nie ma on już dostępu do tego łącza.

Mogę jedynie liczyć na to, że ktoś mi uwierzy w to co piszę i pozwoli mi odzyskać konto.

Chciałem przeprosić SzAiBe, całą administracje oraz graczy za to co się stało i prosić o od banowanie konta.

Nie mogę nawet wejść teraz by sprawdzić co tam były wgrane za hacki ponieważ miałem pożyczony laptop właśnie od niego.

PS.

PIN został już zmieniony, na dość trudny  (sam go zapominam).

Mogę przyjąć jakiś łagodniejszy wymiar kary, może być to nawet wpłata na utrzymanie serwera.

IP zostało już teraz przypisane do mojego komputera. Jeżeli jest również ban na IP proszę o od banowanie, oczywiście jeżeli prośba/wniosek zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

@@*NoName* Za swoje błędy zmów sobie 10 różańca, a co do wpłaty to daj księdzu na tece. Od @@^^SzAiBa^^  chce tylko demko i temat zamykamy.

Co do takiego samego IP to miał dlatego, że mamy stałe łącze z jednym IP tak zwanego "Wspólne Łącze" niestety.

To teraz macie razem wspólnego bana, niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@@*NoName* Za swoje błędy zmów sobie 10 różańca, a co do wpłaty to daj księdzu na tece. Od @@^^SzAiBa^^  chce tylko demko i temat zamykamy.

To teraz macie razem wspólnego bana, niestety :/

No cóż, skro tak mówisz to łapię się za różaniec.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.