Skocz do zawartości
JaNcZo_wiN

Jak po meczu nastroje ?? i nasza obrona........

Rekomendowane odpowiedzi

Zagraliśmy według mnie bardzo dobry mecz, choć są problemy w obronie np. Pazdan popełniający błędy ....na Irlandie starczyło ale czy na Niemców taki obrońca da radę czy nie lepiej żeby zagrał Salamon (grał cały sezon w seria B jego drużyna awansowała do seria A) jest wysoki dobrze gra nogami długie piłki ale wrócę do Pazdana taka mała opinia moja o nim.

Według mnie dobry piłkarz z niego na poziom naszej Ekstraklasy ale na Niemcy dużo za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazdan w każdym meczu gubił piłki...  Nadaje się on ale do tarcia chrzanu ... :D W meczu pięknie się pokazał Kapustka chłopak ma potencjał :)  Mecz ogólnie spoczko, miło się oglądało, walczyli do końca nie spoczęli na laurach po tym golu   :) było parę ładnych akcji i wynik mógł być inny (chociażby ten karny którego sędzie nie podyktował) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczna od bramkarza więc... Szczęśny, jak zawsze pewny sobie, wierzy w swoje umiejętności a przede wszystkim zero presji oraz SPOKÓJ. Kluczowe interewencje sam na sam.

Obrona: Jędrzejczyk, idealnie wszedł w ten mecz, bardzo aktywny, włączał się do akcji wraz z Kapustką. Pazdan, jak na pierwszy (jego) występ w ME, wypadł (moim zdaniem) całkiem dobrze, choć nie upilnował jegno z piłkarzy Irlandii oraz były luki w obronie za to minus.W kluczowych interwencjach spokój, duża dokładność podań bo aż 96%. Glik, światowa obrona i tylko tyle mogę powiedzieć.

Naszą mocną stroną są skrzydła i tak właśnie w tym meczu było. Błaszczykowski - Piszczek = idealne zgranie, współpraca. Kapustka, wpierw szacun dla Nawałki, że postawił i będzie stawiać właśnie na niego. Sam powiedział że Kapustka to "joker" czy "as". Od pierwszego gwizdka ciągle brał udział w akcjach, kontrola piłki, podania, może lekka presja była ale...  po prostu kawał dobrej roboty. Krychowiak, po prostu terminator i tyle. Wie co i jak, widział grę, bardzo dobrze w defensywie, brakowało mi idealnych podań do Lewandowskiego jedynie. Milik, według mnie lepszy od "Lewego", starał się zdobyć bramkę i udało się. Cały czas aktywny, ale ta lewa noga coś coś... Lewandowski, cóż oczekiwałem czegoś więcej ale nie ma co się dziwić gdy 3-4 zawodników ciągle pilnują jednego piłkarza. Idealna gra ciałem, brakowało mi strzału z dystansu. 

 

Powiem tak, drużyna zagrała na prawdę jak drużyna, jak wcześniej napisałem silną stroną są skrzydła oraz defensywa. Moim zdaniem nie potrzebnie "Lewy" jest zbyt mocno wysunięty i wygrywa pojedynki główkowe  to praktycznie nie ma komu zagrać. Jest strasznie pilnowany na linii obrony. Trzeba wykorzystywać kluczowe akcje, stwarzać zagrożenia pod bramką. Minusem jest że nie potrafimy szanować piłki czyli, wygrywając to utrzymywać piłkę przy nodze. Mecz pokazał że pracujemy dobrze w pomocy- skrzydłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i na temat :) Mecz z Irlandia zagrali dobrze i widać że potrafią grać jak chcą i że dają radę także trzeba myslc pozytywnie o tym co będzie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam całym sercem mimo wszystko za Pazdanem jestem trollface Nie wiem czy ktoś z was oglądał mecze z udziałem Salomona, ale rozgrywał zazwyczaj przeciętne spotkania. Poza tym Seria B... no proszę was :) (nawet Ekstraklasa lepsza trollface). Myślę, że te parę akcji, które wyprowadzili Irlandczycy to była zazwyczaj zasługa linii pomocy, która nie potrafiła utrzymać się przy piłce. Oczywiście Kapustka zagrał świetny mecz jak na 19-latka, ALE pod koniec spotkania stracił kilka piłek w wyniku nadmiernej pewności siebie. Mimo, że jestem za Pazdanem muszę przyznać, że naszym środkowym obrońcom brakuje po prostu szybkości. Po prostu i Pazdan i Glik i Jędrzejczyk przegrywali pojedynki sprinterskie z napastnikami Irlandii, ale moim zdaniem Salomon szybszy nie będzie a wręcz odwrotnie. Ciekawy za to Cionka jestem bo nie znam go i nie widziałem jak gra. Może to jest klucz do sukcesu ? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co myśleć, ale wiem tylko tyle że ten meczy wygrali fartem, nic więcej. Włączyłem gdzieś po 30 minucie i.... Obrońca stracił piłke jak się kiwał sam ze sobą chyba, Szczęsny rozpoczął w aut, a potem jakiś strzał na bramkę "z czuba". Nie potrafili wykorzystać tyle sytuacji, że pożal się Boże. Całe szczęście przeciwnik zagrał jeszcze gorszy mecz, bo nie potrafili wykorzystać w ostatnich minutach praktycznie 100%, gdzie puściła ich obrona. Tak sobie czasem oglądam i liczę, ile kółek bym musiał biegać dookoła boiska, za robienie takich baboli... 

 

Czekam na Niemcy, bo to nie będzie mecz na zasadzie " a może się uda", tylko trzeba będzie zagrać piłkę. I tak już dużo osiągnęli, wygrali mecz : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...