Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

[Rozpatrzone] SkiLL_^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: SkiLL_ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^ ^^^^
Serwer: #3
Data: 30.06.2016r
Adres ip (amx_ip): 
83.4.93.114

Demo/screeny: http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1606301207-de_dust2-1467281220-1467282480.zip
Opis sytuacji: prawdopodobnie wh

 

Witam. Zaniepokoiła mnie akcje u tego gracza. @KeczuP mówił że czysty. Demko z hltv ale może komuś uda się zobaczyć

 

06:03 - widział?

6:23   - kto w ten sposób patrzy?

6:34 - widział bądź słyszał że idę, 2x patrzył 

12:04 - dlaczego nie poszedł za nim, wiedział że będzie jeszcze 1 CT biegł? Na pewno nie słyszał dopiero później...

*16:02 - zwróćcie uwagę na flesh! Flesh poleciał od strony respa CT a nikogo nie było od strony TT. 16:05 - he również od respa CT, 16:14 - po chwili mamy pokazane kto był na respie CT (rzucał prawdopodobnie). Na fleshu robi sieczkę po prostu... spalona akcja 100%

18:33 - widzi na resp TT

18:38 - genialny flesh...

 

 

* @KeczuP mówiłeś że flesh od strony tt poszedł i my tego nie widzimy. Na demku jest pokazane że mam rację  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie demko czyste, akcja z flashem dziwna, ale kto nigdy na flashu nie zabił niech pierwszy rzuci kamieniem. Koleś zagrał mapę życia i tyle według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spalony , on nie gra mapy życia bo on tak cały czas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szwagier czyli jak gra dobrze to spalony i do pieca? hhahaha. Ja tez twierdze ze czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest gracz skilzone %5E%5E.png^ %5E%5E.png^ %5E%5E.png^ %5E%5E.png^ %5E%5E.png^ %5E%5E.png^ %5E%5E.png^ %5E%5E.png^^ gra na 3 nicku,jest dobrym graczem wiec watpie by chcial sie odpalic i zepsuc sobie reputacje na serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czysty w dodatku nie raz z nim grałem na 3 w dodatku gra też na nicku skill latajacy za fragami czy cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to może grać i na 10 nicku. Jeśli jest demko to trzeba sprawdzić, czysty? W porządku. Nie sugerujcie się nickami kto na jakim gra i ile u nas gra.

Jeżeli nikt już nie ma nic dodania to zamknijcie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty gracz wiele razy z nim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...