Skocz do zawartości
Kejti

Jak trafiliście na batonowy server

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o Batonie wiem od czasów założenia, tylko problem w tym, że wtedy jeszcze w cs-a nie grałem :jupi: A tak, to jak jakiś rok temu pobrałem cs-a (pomyślałem sobie, że jak tyle osób gra to i ja spróbuję :konik: ) no i pierwsze co to wbijam na baton-a ... Wiadomo jakie były początki xd nick zmieniałem ze 100 razy, no ale w końcu był/jest ten ostateczny i pod tym nickiem gram od wakacji :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomniały się stare klimaty i jakimś cudem mój steam pamięta te serwery od 6 lat nieużywania CS 1.6 :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Otóż historia jest długa i zawiła.
Pewnej nocy, lecząc smutki po przejściu Bioshocka Infinity nie wiedziałem co mam zrobić ze swoim życiem. Próbowałem czytać jakieś książki, uczyć się jednak moje serce dalej krwawiło i tęskniło za Bioshockiem. Do tego dotarło do mnie że za parę tygodni będą ferię a po feriach egzamin zawodowy. Wiedziałem że muszę odszukać coś co pozwoli mi zapomnieć o Bioshocku i egzaminie. Po prostu coś co pozwoli mi się odstresować. Zainstalowałem parę gier jednak nudziły mi się po chwili. Przypomniałem sobie że kiedyś grałem w cs'a więc stwierdziłem że czemu miałbym nie spróbować wrócić do rozgrywki. Pobrałem pierwszego lepszego i akurat zdarzyło się tak że #4 była reklamowana na tej wersji cs'a więc wszedłem na nią bo była pierwsza z brzegu. Oczywiście gdy wszedłem były grupki znajomych i ja jako że byłem jestem śmieszkiem jakoś mnie polubili. Pamiętam jak pierwszy raz wbiłem @Mala_ja dała mi klucza bo nie miałem a skrzynke sprzedać chciałem i się zlitowałem. @niegrzecznylobuz też świetny gościu, i jeszcze pare osób z serwera (potem z forum tu największe propsy dla @Kapibara ) :D. I niedługo rok mi tu stuknie więc no fajnie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo to tak ja dostałem sie na server 2# dzieki @>SiWy< tak jakoś wyszło :D noooo i po prostu spodobało mi sie spoko atmosfera nooooo i dużo śmieszków gra :D tak wyszło że zostałem do teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tutaj trafiłam? 

Pamiętam to jak dziś. Natłok złych emocji zalanych alkoholem dreczyl mnie strasznie.... sama nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Przypomniało mi się jak wcześniej gralam po różnych serwerach. Wujek Google naprowadził mnie właśnie tutaj. Od razu gracze zaczęli dobrze mnie traktować i pytać "serio jesteś taka mała? ". Później często wtedy po prostu uciekałam wieczorami na #4. A teraz? Jestem adminka i choć gram mniej to zawsze wchodzę z uśmiechem. 

Najlepszy czas jaki chyba był to wakacje. Graliśmy codziennie do późnych godzin a czasami i do samego świtu. Wtedy najlepsi ludzie byli tam razem ze mną. Śmiech, radość łzy nie były mam obce.

Szkoda, że większość z tych osób odeszła gdzie indziej. I choć czasem ja mam ochotę tym wszystkim rzucić to i tak moje miejsce i serce należy do #4. Nie chodzi tu o flagi a o ludzi, którzy dziennie witają mnie z uśmiechem oraz zapytają czy wszystko jest ok. 

Są ludzie którzy dodali mi dużo otuchy w życiu oraz pomogli ułożyć sprawy prywatne grając ze mną w różnych moich stanach. 

 

 

DZIĘKUJĘ, ŻE MOGE BYC Z WAMI!

ps. @Te-Tris choć jesteś irytujący to dla Ciebie klucz zawsze będę mieć. DZIĘKUJĘ za oznaczenie Kurczaczku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z gra na batonie zaczela sie w 2013 roku kiedy to wprowadzil mnie kumpel @Paweu. Tylko wtedy gralem na innych nickach. W koncu po jakims czasie jak strzelanie zaczelo w miare wychodzic (w miare znaczy staty na plus) uznalem, ze warto zmienic nick na ScreaN, jednak jak na zlosc ludzie mowili ScreeN, wiec uznalem ze po co z tym walczyc, jak mozna do tego przywyknac :D Pamieta, ze ogladalem filmiki na yt ekipa homedition i tez chcialem do niej nalezec dlatego po jakims czasie w 2014 zawitalem na forum, a ze ScreeN bylo zajete to wzialem sobie orginalny nick (d!vide xD). Pamietam rowniez tych z ktorymi, spedzilem 3000 h z nawiazka na #1: @KRZYCHU83, @Sevral wtedy Boen, @Honor, @KeczuP, @Pulsarowy^^, @MrFaceroll, @^^littl3m@n, @koszki, @Honor, @Retro, @Cry (ktory byl w szoku jak pierwszy raz odezwalem sie przez mikro :D) @redha, @SIICK, kornik @Marcin :), @VariattO, @Pełnoprawny Obywatel, @Grzyb, @nook, @Olka91^, @Grzesiek, @Adi-Fantasti, @StoProcent, @jasiu e30 aka Trybson, @MrKush319, @Wyindywidualizowany, @disv. @Daruniaaa @LEader i wielu wielu wiecej(przepraszam jesli kogos pominalem :) . Nastepnie #1 miala kryzys, malo ludzi tam gralo, wiec pozwiedzalem troche reszte naszych serwerow #3 i #4 i tak oto jestem, a spotkac mnie mozna na wszystkich czterech serwerach jako, ze ostatnio zaczalem grac na pb :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moja historia nie jest zbyt oszałamiająca i ciekawa. Tak na prawdę trafiłem tutaj przypadkiem, jak kiedyś szukałem serwerów do gry (wtedy coś tam już strzelałem, ale szału nie było), większość moich kolegów już dobrze pykała i zachęcała do mocniejszego grania.

No i tak z najczęściej na początku przygody grałem na ruskich serwerach (no ale za bardzo się z nimi nie dogadywałem i byli irytujący jak się darli cyka blyat etc.). Postanowiłem poszukać coś bardziej ludzkiego i wszedłem na ten batonowy (mój pierwszy Polski). To było mega dawno, bo to był bodajże ponad 7 lat temu, zaczynałem na #4. Z osób, które pamiętam z tamtych czasów to był na pewno Kazanek (bo mnie karał :D) więcej osób nie pamiętam, ze te i wszystkie zapomniane, bardzo żałuję, proszę o rozgrzeszenie.. :D to były czasy kiedy jeszcze nie było PB na batonie, i właśnie niedługo po pojawieniu się PB wszedłem z ciekawości, no i wsiąkłem tam na dłuuuuuugooooo, poznało się wielu fajnych ludzi (nie będę wymieniał, bo to byłaby dosłownie litania...). Później, postanowiłem wrócić na serwery bardziej z normalnymi modelami broni na których poznało się jeszcze więcej pozytywnych człowieków. :D

Aktualnie, można mnie spotkać na każdym serwerze po trochę. Dużo fajnych osób tu siedzi, co dodatkowo daje motywacji do przesiadywania tutaj więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jestem tutaj odkąd pamiętam, będzie kope czasu, nawet czasy DarkCS, pamiętam z kim grałem na początku : @Dragmor@Mhm:> @Natalia@KuLe .@Katarzynka;)@JaNeK:5870c5c7c2ac5_D: grało się też z takim Panem jak @LEader sasek obcasek. Przybyłem tutaj dzięki kuzynom, oni uczyli mnie grać, zostałem, poznałem mega osoby które przychodziły i odchodziły, @d!videa nauczyłem tak grać a potem się stał moim Nemezis :D Wiele się pozmieniało, dlatego też robiłem filmiki dla was, by upamiętnić że kiedyś się grało z takimi wspaniałymi ludźmi, kiedyś sobie wejdziecie na YT i powspominacie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm odpaliłem po przerwie 1.6, pobrana na jakimś chomiku od razu lista serwerów się pokazała klik i poszło; na początku faza na #2 PB;) a później zaczęło się katowanie na #3 raz lepiej raz gorzej i znowu gorzej. Przerwy z różnych przyczyn ale wracam i nie zamienię, pierwszymi osobami które zapamiętałem hmm @Zołza nie gra cholera jedna;) podała mi nazwę forum i tak jestem tutaj. 

Pozdrawiam

MaciE3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako , że chciałem pograć sobie coś przez internet , wszedłem pamietam na chomikuj a tam magiczne 32gb danych :P , wiec mówię ciągam csa , pierwsza wersja była jakoś zle przerobiona z innej sieci bo nie szło grac inaczej niz na 16 bitach , wiec wróciłem i sciagłem wersje batonowa , działała normalnie wiec odpaliłem #Only D2 i juz tam zostałem , jak by nie patrzac prawie 3 lata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie kolega namówił gram poznałem w tedy @MordoJump i @JaNcZo_wiN i tak jakos zaczołęm jednemu zawracać gitare i jakos mi sie to spodobało i jestem tutaj oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To serwer trafił na mnie :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde :D Dobre pytanie - pewnie tak samo jak na ten świat - przypadkiem ^^ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moja historia. 

W pewien jesienny, burzowy dzień kiedy to litościwi dziadkowie przygarnęli moje dziecięcia, a mąż zachlewal się Bóg wie gdzie z milion lat niewidzianym kolega, postanowiłam sobie postrzelać i tak z drżącymi rękami odpaliłam komputer, następnie wspaniałego wujka Google i wpisałam magiczne słowa niczym zaklęcie : CS 1.6 non steam chomikuj... Wtem moim spragnionym oczom ukazały się wyniki, wybrałam jeden z pierwszych i trafiłam na profil gościa, który oferował ta ambrozję z 4 gwiazdkami, nie namyślając się dłużej kliknęłam Pobierz, a memu oczekiwaniu towarzyszyły grzmoty i błyskawice za oknem... Natychmiast po zakończeniu pobierania zainstalowałam i... Odpaliłam, a tam jak byk nad menu BaToN server bla bla bla IP bla bla connect etc... I oto jestem :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając jeszcze na non steam szukałem serwera na którym można sobie luźnie postrzelać. Mój kolega grał tu kiedyś cały czas na #3 i #4. Postanowiłem, że dołączę do gry i tak jak każdy pierwszy gracz jarałem się skinami :D Postanowiłem zostać tu trochę dłużej i tak mi się to spodobało, że znów się zainteresowałem CS 1.6 :P Dlatego jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na batona trafiłem przez Profe bo powiedział że jest kozak i trzeba mu było pokazać ze nie jest 

Pamiętam że mnie serendepity aka grzywka @redha mocno karal. Kazanek trzymał wszystkich krótko. Były rekonekty i spadochrony za $500 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bump tematu bo fajny 😉

A nowi gracze jak do nas trafili ? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem serwa bo w luj nudno było  , wchodzę na 3 patrzę a tam jakieś botki k/d sobie nabiłem i przez to zostałem .

A tak na serio to kolega mi podał ten serw  , a potem dostał prema za haxy , których nie miał good job .  

Druga część po przecinku prawdziwa ale 1 nie 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem przyjaznego serwera onlyDD2, na którym by ciągle nie leciały wyzwiska i przekleństwa.

Po pewnym czasie koleżanka poleciła mi Batonowe serwery i tak zacząłem tutaj grać.

A potem zacząłem grać na #3

W 2018 zajrzałem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na batona zaciągnął kolega zapoznany w Cs. Na początku gralismy na jakimś serwie gdzie same boty grały więc chcieliśmy sobie podnieść poprzeczkę i tak znalazł właśnie batona, podał mi adres i wbiłem Sb jak się okazało w końcu miałem jakiś porządnych przeciwników😁. Po pewnym czasie zapoznałem paru graczy i tak już zostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Wbiłem na stronkę do pobrania i klikłem jakiś serwer 😄 . Na szczęście okazało się ze to Baton 😄 

 Na początku nie miałem do kogo się odzywać więc zaprosiłem kuzyna do wspólnej gry lecz jemu cs 1.6 się znudził i znów zostałem sam. Miałem wtedy 15 lat ( a mikro było +16 ) więc z każdym na czacie pisałem. Gdy już wybił 2016 Pierwszy raz się odezwałem i TE-TRIS ( teraz Tayquil) się do mnie odezwał i od tamtego czasu nawijam jak szalony hihi. I możliwe, że gdyby nie Tetris to długo bym na serwie nie pograł 😄 

Edytowane przez popus czy to ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a więc to było tak......

Dawno dawno temu, jak w Pl istniały jeszcze kafejki internetowe (tak tak młodzież powyżej rocznika 95 - 97 pewnie nie pamięta ale wtedy internet w domu to był mega rarytasik)

zrywaliśmy się z kolegami ze szkoły i lataliśmy do tychże kafejek naparzać w cs-a pierw 1.5 później w ta naszą 1.6-ke. tak zacząłem przygodę z cs-em. później wojsko, ganianie za dziewczynami i na jakieś 11 lat przerwałem grę. No i stało się, pewnego zimowego ciemnego i zimnego wieczoru, jak żona leżała z pierwszą córką w szpitalu z nudów wpisałem w google frazę cs 1.6 download, przejrzałem parę instalek, jedną pobrałem no i trafiłem na taką z wgranym menu serwerów właśnie batonowych patrze pb no i wbiłem, spodobał mi się ten mod. Pewnego dnia był z nim jakiś problem i wszedłem na "chwilę" na #3 i tak już tu zostałem. Przy okazji poznało się kilka pozytywnych osób dzięki którym czas spędzony na serwerze mija w mgnieniu oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie  to bylo tak.

Na komputerze na ktorym grałem wczesniej przeżył ponad 30 lat aż w końcu  nie wytrzymał swego  wieku i poszedł jakiś bezpiecznik. Bezpiecznik został wymieniony ale z dania na dzień bylo coraz gorzej i  pewnego dnia PC zakończył swój żywot i niech spoczywa w pokoju. Cześć rzeczy które były na nim  zostaly zgrane oprócz Cs. Aż w końcu zostal zakupiony nowy PC i od razu po podłączeniu PC i zainstalowani potrzebnych programów zacząłem szukać odpowiednie serwera. Przegrałem na wielu serwerach ale żaden z nich mi sie nie spodobał aż w końcu znalazłem serwer ktory mnie zatrzymał  byl to właśnie BATON. Spodobała mi się atmosfera na nim jaka panowała i ludzie którzy grali na nim. I tak właśnie trafiłem na BaToN POLAND.

PS. Jesli chodzi o moj stary PC to stoi do dziś jako zabytek obok nowwgo PC, ale też jako wspomnienie starych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem po  ok 1.5 loku  z admina na innym serwie, powiedziałem to dla kolegi on powiedział mi o dawnej #3 wpadłem a potem na $1 ładne k/d nabiłem ludzie byli mili i chyba najbardziej do gry na tym serwie przekonały mnie

  @Sylwunia :D @Adi-Fantasti@MisiePatysie @Olka91^ @MaciE3k @InFlex @bobslej @Cry @Reikon @smutneoczy @popus czy to ty

na oko to wszyscy ale jak o kimś zapomniałem to przepraszam

a potem dochodziliście wy i inni których nie wymieniłem i bardzo polubiłem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...