Skocz do zawartości
Kejti

Jak trafiliście na batonowy server

Rekomendowane odpowiedzi

W CSa grałem wcześniej na innym serwerze ale został on nie dawno zamknięty więc tułałem sie po różnych, pytając wujka Google i wybierając losowe serwery z listy. :)

Na serwer batona wszedłem gdy zobaczyłem jego ip w opisie gadu znajomego z innej gry.

Ale kilka dni później dowiedziałem się, że adminem na serwerze z BF2 jest inny znajomy (również z innej gry) więc pomyślałem, że wpadnę zobaczyć. No i mi sie spodobało, najbardziej to, że odznaki działały/działają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w cs'a kilka dni i mój kumpel dodon podał mi ip (jakiś rok temu xD) i gram do dziś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi baton kiedys tam jak z nim gadałem zapytał się mnie czy gram w CS ja mu na to ,że "tak" i zaproponował mi abym grał na jego serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

opowiem kolejny raz a co mi tam

gralem na serwie u pershinga zostalem nieslusznie i bardzo niesprawiedliwie osoadzony i skazany... Baton (do ktorego zwrocilem sie przez przypadek na forum z prosba o pomoc piszac w dziale jego niedzialajacego wtenczas juz serwera) chcial mi pomoc z marnym rezultatem i zaproponowal bym gral u niego na serwerze kmotry na dniach zamierza otworzyc, powstal Baton POLAND Server po tygodniu poprosilem Batona o admina bo 2 ktorzy byli plus Baton niewiele bywali a natlok cziterow byl straszny od samego poczatku, szybko tez wkrecilem paru ludzi ( choc czytajac niektore nicki z tych co podawaliscie usmieszechalem sie do wspomnien :) ) tak wielu z Tych najlepszych jest z nami do dzisiaj, a CI co odeszli tez czasem wracaja.

Mam nadzieje ze kiedys wykupimy Google inaczej bym sobie glowy nie zawracal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałem tu jeszcze na Dark-cs bo była niesamowita atmosfera, która mi się bardzo spodobała. Z tamtych czasów już wiele osób nie gra a szkoda ;x Potem jak się zmieniła nazwa to miałem problem ze znalezieniem serwera co spowodowało dłuższą przerwę... Związałem się z inna siecią serwerów i tutaj grywam już tylko okazyjnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na batona dokladnie kaski server wpadlem dzieki znajomemu i bardzo mu za to dziekuje a to byl DJ Rydzyk :D moj sasiad i zostalem tu bo byla atmosfera do gry i malo dzieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Kejti cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu dostałam w następujący sposób :D

Baton wszedł(chyba on) na mojego kompa i zainstalował cs i dał ip swojego serwera, po paru dniach nudziło mi się na kompie i weszłam zobaczyć na tego cs noi zaczęłam grać, na początku trochę słabo szło ale po 2 dniach dawałam radę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja po prostu wszedłem csa i szukałem serwa i patrze jest Baton serwer dużo ludzi więc wszedłem i zostałem i tak tu jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie ciupałem żadko w CSa bardziej tak rekreacyjnie jak bylo z kim :P

Ale pewnego czasu bedac u MagiCa na chacie ( mieszkalismy razem przez 2 tyg pod nieobecnosc rodzicow ) odalilem CSa i MagiC zapodał mi tym magicznym IP :D i tak zostalo do teraz ;D przenajmniej 1-2h dziennie zawsze sobie pykne pare hedzikow ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zacząłem grę jeszcze jak był Dark-Cs ale nie pamiętam już jak wbiłem ogólnie jestem z wami od Dark Cs z małymi przerwami ale teraz już gram tutaj codziennie po parę godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupelnie przypadkiem zainstalowalenm bo dlugiej przerwie csa i jakos przypadkiem wszedlem na batona no i zostalem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm ... Ja tu gram już gdzies 1,5 roku . Polo mi podał ip i powiedział że to fajna gierka ;d . To był moj pierwszy serwer Więc lamilem xd . Gram tu bo się uśmiać nieźle można . I oto moja historia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja historia jest taka:

Nie grałem w cs'a jakieś6-7 miesięcy, aż tu nagle na początku roku szkolnego na ognisku dobrze wam znany Klocek walnął tematem cs'a. Coś zaczęliśmy rozmawiać,i doszło do tego, że odnalazłem hasło do steama, który mi niestety teraz nie działa i wbiłem na Batona #2 ;]. I gram z wami do dzisiaj :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamiętam jak to było ale wiem że zacząłem jak był serwer 3# czyli bf2 u kasi i złotego

A serwer znam chyba stąd że BaToN kiedyś chodził ze mną do szkoły ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja po prostu wszedłem csa i szukałem serwa i patrze jest Baton serwer dużo ludzi więc wszedłem i zostałem i tak tu jestem :)

tak samo hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez znajomości :

-dmk

-Złoty

-KaCzY

Dowiedziałem się, że będzie CoD więc zostałem na dłużej, teraz gram i na FFA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś inny ma nam do przedstawienia jakąś ciekawą historię ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczylem na serwer dzieki nukeone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc ja też sie wypowiem:

Pewnego razu, a dokladnie jakos w kwietniu 2010 roku poszedlem wraz z klasa[1c) kibicować naszej szkole.

Ja usiadlem sobie sam, po czym przyszlo kilku kolegow z tamtejszej 3b wraz z Batonem i zaczelismy rozmawiac o cs. Spytal mnie czy gram, po czym powiedzial ze ma swoja serwerownie Baton poland.

Gdy przyszedlem do domu, odrazu wujek google i tak sie oto tu znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem serwer przypadkiem gdy grała na nim siostra , usiadłem po niej i zapadłem w gadke z kilkoma innymi graczami i po prostu zostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak , :

Dawno temu ... kolega powiedzialm mi o serwerze BaToN #2 FFA wiec zaczolem grac , po kilku miechach , gdy spostrzeglem , ze coraz mniej graczy gra , wiec przeniosłem sie na #1 FFA+BF2 , dobra atmosfera panujaca na serwerze , spowodowała ze zostałem , przyjaciele bardzo pomogli : )

Pozdrawiaaaam :

-Batonik'a

-Patryczka xd

-Kazanka

-Kugella

-Leniwca

-Klocka

-Andreasa

-Super ziolo

-Koksie'go

Mógłbym wymieniać naprawde duzo wspaniałych graczy ,

PzdR ! kEdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast trafiłem na server po prostu klikając wszystkie servery + odśwież hehe i jakoś tu zostałem już. Dodam że to mój 1 i jedyny na jakim gram :jupi: a było to jakieś 2 latka temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ogólnie już sam nie pamiętam jak trafiłem wiem że zaczołem grać na only dd2 jak serwer należał do Fifki i nagle dostałem nowe gg nowego głównego admina i tak jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że grałem na fifce a jak się stał że gram na botonie sam nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...