Skocz do zawartości
Zoom

KONKURS NA #4

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS


Wpadłem na pomysł aby organizować co tydzień konkurs w którym do wygrania będą klucze w zależności

ile ich uda się uzbierać przez ten czas.Konkurs byłby organizowany co tydzień (7 dni) w niedziele w 
godzinach (od) 18-19 (do) (zauważyłem że w tych godzinach jest największa aktywność na serwerze)


Co zrobić aby wygrać klucze?Przypuśćmy że uda się uzbierać 90 kluczy konkurs będzie trwał
na 3 mapkach po (20 minut każda) 90 kluczy na 3 mapki to po 30 na każdą.
Gracz który jako pierwszy wbije 10 kili na danej mapce:wygrywa 10 kluczy
Gracz który będzie miał najwięcej zabójstw na koniec mapy:wygrywa 10 kluczy
(w przypadku remisu: Jeżeli zdarzy się taka sytuacja że obaj gracze będą mieli tyle samo zabójstw
będą decydowały zgony.Jeżeli i w tym przypadku będą one takie same np:(28-12 i 28-12) wtedy nagrodę 
otrzymują oboje.


@Postanowiliśmy wprowadzić 2 jak i 3 miejsce w konkursie.Podsumowując:

1. Miejsce-10 kluczy
2. Miejsce-5 kluczy
3. Miejsce-3 klucze


ZASADY

1.Admini nie mogę brać udziału w konkursie

2.Rozbrojenie paki,wybuch paki wlicza się normalnie do punktacji

3.Aby wygrać "1 etap" gracz musi zdobyć 10 "punktów" tzw "kili"

4.Aby wygrać "2 etap" gracz musi posiadać największą ilość "punktów" tzw "kili"



Admini którzy będą mi w tym czasie pomagać,a którym bardzo dziękuje za pomoc jak i rady:
 

@MatseyW

  @JaNcZo_wiN

sponsorami konkursu są:

 

@MatseyW

  @JaNcZo_wiN

@Zoom

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, chciałby coś dodać doradzić lub chciał pomóc w jakiś inny sposób to pisać na PW.
 Zapraszam do dyskusji. :)

Proponujcie,dyskutujcie,krytykujcie. :P

 

Edytowane przez Zoom
Poprawiłem, oznaczyłem osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo jest to dobry pomysł, i oczywiście dorzucę od siebie kluczę, choć zmieniłbym z 5kluczy na 10 kluczy, bo 5 to mało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo jest to dobry pomysł, i oczywiście dorzucę od siebie kluczę, choć zmieniłbym z 5kluczy na 10 kluczy, bo 5 to mało..

Jeżeli konkurs się przyjmie i wszystko będzie w porządku Zwiększymy nagrody i może zrobimy 2 razy w ciągu tygodnia :p.Jeszcze o tym porozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey , czyli klucze wy @@JaNcZo_wiN@@Zoom@@MatseyW organizujecie czyli od was idzie tak?
Ale musicie się z tym pogodzić że któryś z was będzie wtedy na serwerze, i jak długo miało by to trwać?
Na próbę można spróbować zobaczymy jak wyjdzie, jak chcecie to mogę wam napisać jakąś notke żeby się wyświetlało na czacie ,tylko napiszcie jaka aby gracze wiedzieli że coś takiego jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey , czyli klucze wy @@JaNcZo_wiN@@Zoom@@MatseyW organizujecie czyli od was idzie tak?

Ale musicie się z tym pogodzić że któryś z was będzie wtedy na serwerze, i jak długo miało by to trwać?

Na próbę można spróbować zobaczymy jak wyjdzie, jak chcecie to mogę wam napisać jakąś notke żeby się wyświetlało na czacie ,tylko napiszcie jaka aby gracze wiedzieli że coś takiego jest 

na od nas idzie chyba ze zasponsorujesz hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey , czyli klucze wy @@JaNcZo_wiN@@Zoom@@MatseyW organizujecie czyli od was idzie tak?

Ale musicie się z tym pogodzić że któryś z was będzie wtedy na serwerze, i jak długo miało by to trwać?

Na próbę można spróbować zobaczymy jak wyjdzie, jak chcecie to mogę wam napisać jakąś notke żeby się wyświetlało na czacie ,tylko napiszcie jaka aby gracze wiedzieli że coś takiego jest

No od nas od nas idą kluczyki, to napisz tam że w każdą niedziele w 

godzinach (od) 18-19 (do) na serwerze będzie konkurs w którym będą do wygrania skiny, aby wziąć udział trzeba być na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny pomysl macie chlopaki :) moze kiedys sie zalapie na ten konkurs tylko musze troche potrenowac na DD2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Siwy musisz musisz; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to jak bede miec klucze to tez moge przeznaczyć je na zbożny cel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wgrałem mały plugin z informacją o konkursie  wpisując /konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gracze którzy grają dobrze (mają skilla) a są gracze którzy "grają", a jeżeli gracz będzie ja haxach? Jeżeli adminów akurat nie będzie? Ja bym proponował by zorganizować mecz taki i wtedy nagrody za skille, za najlepszy hs, za najlepszy skill np ak/m4 albo awp, wtedy jest rozszerzone to wszystko i rywalizacja :D Cały pomysł fajny i za to leci plus, ale co do nagród to czy ja wiem...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gracze którzy grają dobrze (mają skilla) a są gracze którzy "grają", a jeżeli gracz będzie ja haxach? Jeżeli adminów akurat nie będzie? Ja bym proponował by zorganizować mecz taki i wtedy nagrody za skille, za najlepszy hs, za najlepszy skill np ak/m4 albo awp, wtedy jest rozszerzone to wszystko i rywalizacja :D Cały pomysł fajny i za to leci plus, ale co do nagród to czy ja wiem...? 

Admini będą na specie ze mną więc nie ma szans by jakiś "haxior" wygrał nagrodę przeznaczoną dla "czystych" graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini będą na specie ze mną więc nie ma szans by jakiś "haxior" wygrał nagrodę przeznaczoną dla "czystych" graczy

Tak jak napisał, ja będziemy na spect, klucze będę dawał ja, więc niema opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak poszedł dzisiejszy konkurs? 
I widzę ze edytowałeś post i dałeś 5 kluczy za wygraną, informuj mnie o tym abym zmienił info w pluginie na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak poszedł dzisiejszy konkurs? 

I widzę ze edytowałeś post i dałeś 5 kluczy za wygraną, informuj mnie o tym abym zmienił info w pluginie na serwerze.

DALIŚMY NORMALNIE PO 10 ZA PIERWSZE 10 FRAGÓW i PO 10 DLA TEGO CO MIAŁ NA KONIEC MAPY NAJWIĘCEJ, KONKURS POSZEDŁ W MIARĘ DOBRZE CAŁY SERWER LUDZI I RACZEJ JAK SIE ZGODZICIE BEDZIEMY CHCIELI NAST ZROBIC W NIEDZIELE, JEDEN ADMIN PILNOWAŁ CZY NIE MA ODPALONYCH A DRUGI WRĘCZAŁ NAGRODY WIEC JEZELI CHODZI O CZITERÓW ZNALAZŁ SIE TYLKO JEDEN I ZOSTAŁ ZBANOWANY ZA WH 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest realizowany tak jak to jest ustalony wyżej w niedzieli (od) 18 (do) 19. Po każdym konkursie (w tym samym dziale) @Zoom umieszcza listę graczy którzy zdobyli kluczyki, więc ten temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...