Skocz do zawartości
Oskar_Gs

Moje hobby Street workout

Rekomendowane odpowiedzi

Witam trenuje Street workout  1,5 roku wcześniej trenowałem od 15 roku życia  przez 5 lat parkour i 3 run inspiracja był dla mnie Film 13 dzielnica, w wieku 21 lat  wybrałem siłownie ale szybko mi się znudziła i tak wybrałem drogę SW przez kolegę który mnie na to namówił tego  lata  wypuszczam pierwszy filmik na youtube czego się nauczyłem przez ten czas Zachęcam wszystkich do treningu tego sportu SW ma taka przewagę nad siłownią,ze dodatkowo oprócz mięśni wzmacnia stawy wszystko czego sie nauczyłem zawdzięczam filmiką kury który robi kawał dobrej roboty na polskiej scenie jak ktoś nie wiem czym jest Street workout to zapraszam do oglądania :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa gdyby nie boks tez bym się za to zabrał lecz u mnie w mieście brak "placu zabaw"

Powodzenie.

masz jakies zdj przed jak zaczoles trenowac sw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki progresów, życzę powodzenia, cieprliwości, motywacji i samozaparcia w dalszych treningach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rzeszz ! MIAZGA !

Oby tak dalej :)

Powodzenia ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc oby tak dalej! :D Powodzenia! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskar_Gs masz jakieś osiągnięcia, bierzesz udział  w jakiś imprezach i czy coś dalej w tym kierunku idziesz? :D

nie brałem jeszcze udziału w żadnych konkursach itp robie to dopiero 1,5 roku jest to za mało aby gdzieś startować ale mam taki zamiar tego lata jade na zawody które odbędą  się w lodzi dla średnio zaawansowanych   póki co trenuje tylko 2 razy w tygodniu  na sali bo jest już za zimno żeby cokolwiek robić na dworze niestety moje miasto nie ma dużo do zaoferowania mogę trenować na sali max 4 godziny 2 razy w tygodniu tylko w  weekendy  szukam jakiegoś miejsca na treningi gdzie moge wpadać też w tygodniu potrenować.  jak zrobię pierwszy filmik to na pewno wrzucę na forum to sobie zobaczycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...