Skocz do zawartości
Złoty

Wszystkie filmy Ekipy H-E

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że jestem z Wami tyle lat :)

Tylu fajnych osób poznałem :)

Trochę się przeżyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc filmiki pewnie nawet nikt nie pomyślał że parę lat później będą one taką super pamiątką. Przewinęło się tutaj naprawdę wielu wspaniałych ludzi. Czasu spędzonego na serwerach oraz forum nigdy nie nazwę straconym, był to wspaniały czas. Oby jak najdłużej !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będę jeszcze na nie jednym takim filmiku bo zawsze jest z kim pogadać na forum jak i na serwerze, także zawsze miło spędzam z wami chwilę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero pierwszy udzial w filmiku mi sie trafil choc gram na sererach dluzej ale nie zamierzam zmieniac ani forum ani serwerow.super ludzie fajna atmosfera i mozna sie wyglupiac i blaznowac do woli a wkoncu o to chodzi bo to rozrywka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj już chwilę i troszkę przeżyłem ale był i jest to wspaniały czas mimo że było kilka momentów nie zbyt przyjemnych ale za to jak uczą ale zawsze bylo więcej na +. Nie zamieniłbym H-E na nic innego tutaj znalazłem miejsce dla siebie które mi odpowiada  poznałem wiele osób starszych i młodszych od których można było się czegoś nauczyć wielu z nich już niestety nie ma ale zawsze ich  będę pamietał a filmiki to bardzo dobra pamiątka aby zobaczyć jak H-E się zmieniało (lecz jeszcze kilkanaście os powinno się znaleść na nich ale to byl ich wybór) oby jeszcze ukazał się nie jeden! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste czasy i ludzie,Pozdrawiam uczestników pamiętnego  Zlotu Wawa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za to że dane mi było poznać, grać jak i robić dla was te pamiątki. Tak jak napisałem w pierwszym filmie moim w 2014, ludzie którzy sprawili nam ból odchodząc wywołują najcudowniejszy uśmiech kiedy wracają. Taki właśnie uśmiech nie raz gości u mnie gdy widzę ludzi z pierwszych ekip... Ludzi których nie widziałem 5 lat a czasami wbijają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2017 o 19:00, Zazi napisał:

Zajebiste czasy i ludzie,Pozdrawiam uczestników pamiętnego  Zlotu Wawa:D

Kurła..

Pozdro dla Wszystkich 😄

Jak ktoś ma foty ze zlotu w Wawie i Gdańsku (Pozdrawiam Mamę "Eldzie  Mhm 😆").. Kurcze to niech da znać 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tu jest jeszcze jeden ktorego nie znalazłeś 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może z 6 osob kojarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nai. Bo stary jesteś i dlatego tak mało ludzi kojarzysz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2020 o 23:01, Nightmare. napisał:

@Nai. Bo stary jesteś i dlatego tak mało ludzi kojarzysz 😁

ALCHAJMER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w 2014 nie było jeszcze na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...