Skocz do zawartości
Sobotek

Problem z włączeniem CS'a

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy włączam Counter Strike Global Offensive po jakis 2 sekundach wywala mnie i pokazuje się to:

igvo80.jpg

Mógłby ktoś pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz ściągnietego już więc sprawd spójność plików oraz wszelkie aktualizacje.Jak nie pomoże ściągnij na nowo czyli zrób reinstall tzw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wujka google się zapytać :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak było na yt i nie zadziałało, odinstalowałem i zainstalowałem również nie pomogło, ctrl+alt+delete usunełem wszystko zwiazane z cs'em tez nie pomogło...

Jakies inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reinstalacja systemu xD czyt zainstalowanie win7/8.1 /10 xD jezeli go Ci chodzi to bedzie mial lepsze osiagi na 7 niz na xp ;p

 

steam faq https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9626-UOAC-4950moze pomoze wymagany angielski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reinstalacja systemu xD czyt zainstalowanie win7/8.1 /10 xD jezeli go Ci chodzi to bedzie mial lepsze osiagi na 7 niz na xp ;p

 

steam faq https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9626-UOAC-4950moze pomoze wymagany angielski :)

przecież dla cs go nie będę reinstalował całego systemu, to co po dzisiejszej akutalizacji nie bedzie mi działał cs go na xp? , wczoraj jeszcze super grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież dla cs go nie będę reinstalował całego systemu, to co po dzisiejszej akutalizacji nie bedzie mi działał cs go na xp? , wczoraj jeszcze super grałem

spróbuj ten link z faq, inaczej trzeba czekać aż valve wyda kolejną aktualizacje z łatkami :) jak przeglądałem internet z tym problemem to dużo graczy na win xp ma ten problem, a tak nawiasem mówiąc, win xp to przeżytek, czas na zmiany - zastanów się ;p przede wszystkim powinno Cię przekonać że microsoft przestał wydawać

1. łatki na win xp zabezpieczające system  

2. coraz wiecej programów typu Chrome, mozilla itp przestało wydawać oprogramowania na win xp

3 brak aktualizacji sterowników na win xp

 

te 3 rzeczy powinny Cię najbardziej zmotywować do zmiany :) a cs go to przy okazji :)

 

tak nawiasem mówiąć, instalacja win7/8.1/10 trwa (w zalezności od sprzętu) do godziny czasu, + sciągniecie sterowników za pomocą programu driver booster z szybkim łączem - 20 min i gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ten link z faq, inaczej trzeba czekać aż valve wyda kolejną aktualizacje z łatkami :) jak przeglądałem internet z tym problemem to dużo graczy na win xp ma ten problem, a tak nawiasem mówiąc, win xp to przeżytek, czas na zmiany - zastanów się ;p przede wszystkim powinno Cię przekonać że microsoft przestał wydawać

1. łatki na win xp zabezpieczające system  

2. coraz wiecej programów typu Chrome, mozilla itp przestało wydawać oprogramowania na win xp

3 brak aktualizacji sterowników na win xp

 

te 3 rzeczy powinny Cię najbardziej zmotywować do zmiany :) a cs go to przy okazji :)

 

tak nawiasem mówiąć, instalacja win7/8.1/10 trwa (w zalezności od sprzętu) do godziny czasu, + sciągniecie sterowników za pomocą programu driver booster z szybkim łączem - 20 min i gotowe :)

Ta ale system 7 kosztuje od 150 do 400 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto w tych czasach płaci za win? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągasz z torrentów windowsa 7 wraz z kluczem a następnie bootujesz go i przy formacie uzywasz go oczywiście zgrywasz na płyte lub pendrive ( jakby co służę pomocą jak zrobić bootowalnego windowsa 7) i wuallaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat wyczerpany.. zameczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...