Skocz do zawartości
David

Admin - David

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [supreme Killers Masters] David
Staż w cs'a: 7 lat z przerwami 
Wiek: Rocznikowo 17
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Teraz będzie nadrabianie bo gracze wracają, to będzie można grać :P http://www.gametracker.com/player/%5BSupreme%20Killers%20Masters%5D%20David/31.186.83.63:27015/
Gdzie miałeś/aś admina: Grajkownia.com, posiadałem ze znajomym własną serwerownie, on zajmował się stroną techniczną, ja serwerami może ktoś znał cs-lecimzkoksem.pl. Posiadałem również na Cs-Skillowcy, sieć która upadła. Miałem tam Multi-Admina oraz Moderatora forum
Gdzie masz admina: Obecnie nie posiadam nigdzie.
Dlaczego właśnie ja: Ostatnio zacząłem tam dużo grywać, bo widzę, że mała aktywność adminów i grasuję sporo cziterów. Sam mam nie małe doświadczenie w grze więc myślę że moja parą rąk się nada na to stanowisko :D
Kontakt: Steam/Pw/GG 

 

Pozwolę Sobie zacytować jedną rzecz, co do niektórych: 

 

Witam, aby wasz komentarz był przydatny to rozpatrzenia podania danego gracza,

proszę swoje poparcie uzasadniać oraz jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj, ponieważ składa on podanie na serwerze na którym Ty nie grasz.

Nie przestrzeganie tych zasad będzie karane ostrzeżeniem.

Pozdrawiam
 

 

(Takie tam z regulaminu wypowiadania się w podaniach.) Do widzenia.

 

@Edit2

 

@Sevral, może i gram na wszystkich serwerach ale jest wyraźnie napisane że ten regulamin dotyczy osób wypowiadających się w podaniu. I z tego co widzę/wiem 4/7 osób nie gra na 1# FFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odnośnie twojego adminowania......pisałem ci na steam , rozmawiałem z tobą, że bede obiektywny tak jak byli obiektywni w stosunku do mnie jak pisałem podanie, bez kolesiostwa, szczera normalna prawda.

 

+zgłaszasz cziterów

+wstawiasz demka

+widać cię na forum

 

-przklinasz miałeś wiele banów za tz kulture (ja czy ktoś inny nie jest święty ale przesadzasz bodajże 10 masz wygasłych) 

-zgłasz na serwie każdego kto cie zabije, że zaraz ma wh i odpał pół biedy jak byś pisał to na u@ ale nie na y ( mam wrażenie, że nie raz byś pół serwera pobanował bo    masz słabszy dzień)

-chamsko sie odzywasz do graczy i obrażasz ich (historia banów się kłania) 

-wtrącasz się adminom do ich obowiązków "uczysz adminowania to jest naprawdę wkurzające" nie mówie o sobie tylko o innych adminach i co widziałem.

-nie potrzebnie jak właziłem na fejku piszesz zaraz siema janczo "wtedy mi zwiał Grzesiek odpalony" udało sie go dopiero wczoraj trafić drugi raz.

 

Mówiłem ci na steam daj sobie czas , zeby każdy zobaczył ze ci zalezy itd, i sie zmień na lepsze ale teraz  sorki jestem na NIE, tak jak @Sevral napisał potrzebujemy adminów, więc zmien swoje postępowanie wtedy się zobaczy.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN wyjaśnił to co chciałem powiedzieć. Moim zdaniem powinieneś zgłaszać więcej niż dotychczas odpałów i myślę że twoja reputacja się poprawi. Jeżeli będzie postęp to wtedy będę na tak, jak na razie neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie

kolega ma strasznie wybujale ego co przeslania mu wszystko,czesto jest chamski i chcialbym byc najwazniejszy,wtraca sie tam gdzie nie powinien mowi jak adminowac kiedy kogos banowac itp

nikt nie jest idealny czy swiety (procz mnie :P ) ale ta osoba jak narazie admina miec nie powinna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie kojarzę cię z #3 i wiem jak się zachowujesz JaNcZo_wiN wszystko powiedział, przeklinasz bank dostajesz za to nie wiem jak się zachowujesz ja innych serwerach ale na #3 to tragedia z resztą widzę że nie tylko ja jestem na nie, daj sobie czas wyrób opinie bądź milszy dla graczy i zglaszaj prawdziwych cziterow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że ten dzień nadejdzie :D

 

Jestem na NIE

 

A już wyjaśniam czemu. Przede wszystkim dla Ciebie każdy kto wchodzi na serwer i ma dobre staty jest odpałem. Zgłaszasz graczy na forum ok, super, ale nie odróżniasz kto gra na słuch a kto ma wspomagacze.

 

Kolejna sprawa to Twoja kultura, admin ma być przykładem dla graczy, a nie świrować jak go ktoś zabije. Na Twoim koncie uzbierało się kilka banów więc to mówi samo przez siebie.

 

Mam nadzieje, że nauczy Cię ta sytuacja trochę pokory i przestaniesz nam pokazywać jaki z Ciebie mądrala. Nie pozjadałeś wszystkich rozumów, a nadgorliwość nie jest zaletą a wadą.

 

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem bo też coś grałem na #3 jak miałem tam admina jeszcze i nie raz spamowales na U@ że ten czy tamten odpalony a ludzie dobrze grali i na słuch co do kultury to popracuj trochę nad nią bo to tylko gra i trzeba grać dla przyjemności i wyluzowania anie klnac i oskarżać tych co dobrze grają o czity. Jednym twoim plusem jest to że zgłaszasz i nagrywasz odpalow. Ale niestety jestem na nie jak popracujesz nad swoją kultura i będzie ona lepsza wtedy będzie dobrze dla CB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie

kolega ma strasznie wybujale ego co przeslania mu wszystko,czesto jest chamski i chcialbym byc najwazniejszy,wtraca sie tam gdzie nie powinien mowi jak adminowac kiedy kogos banowac itp

nikt nie jest idealny czy swiety (procz mnie :P ) ale ta osoba jak narazie admina miec nie powinna

zedytuje swoj wlasny post

"posiadałem ze znajomym własną serwerownie, on zajmował się stroną techniczną, ja serwerami"

skoro tam cos padlo czemu chcesz tu "rzadzic? " ja widze w tobie dyktatora ktory kazdemu narzuca swoje zasady ktore nijak maja sie do regulaminu.zglaszasz dobrze ( kazdemu czasem zdarza sie wpadki) ale banowalbys za duzo ludzi przezco bylo by ogromnie duzo skarg na ciebie

nadal ogromne NIE odemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem rowniez na nie poniewaz z tego co wiem to na ffa jest tyle adminow juz ze to szok co wchodze grac to widze z 3 wiec raczej ffa odpada jako admin 
jego zachowanie jest aroganckie. ale mogl by dostac Miesiac probny zobaczy co znim bedzie i jak wypowiedz beda mieli admini i gracze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

   Nie wiem od czego mam zacząć, i co mam powiedzieć ponieważ to co chciałbym wam przekazać to zostało już wypowiedziane.

 

Ok zgłaszasz odpalonych graczy                    +

Jesteś często na serwerze  #1                        +

Jesteś wulgarny                                               -

Jesteś nadgorliwy na U@ spamujesz              -

Zachowujesz się jakbyś był panem i władcą    -

 

Jak dla mnie na ten moment "NIE" 

Ale nie przekreślamy cię na stałe, pograj  z nami, hamuj się ze słownictwem, trochę pokory na serwerze, naprawdę jest dużo dobrych graczy... 

Jestem pewny ze jak Admini zauważą poprawę twojego zachowania, to wrócą do tego tematu i będą bardziej przychylni tobie.

 

Tak więc reasumując zdanie reszty Adminów,  za i przeciw, jesteśmy na nie...

także proponuję na tą chwilę zamknąć ten temat...

 

                                                                                                                                                     Do zobaczenia na Serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIe

 

Dlaczego?

 

- Często spamujesz na u@, zgłaszając dobrych graczy  którzy grają czysto

- czasami wręcz żądasz lub karzesz coś robić adminowi

- poza tym mimo iż jesteś aktywny na forum, to czasami chcesz być wszędzie, np  wypisując forumowiczom  regulamin, oraz mówić co mogą a co nie..... Od tego są moderatorzy 

- i tutaj nie jestem pewny, bo nie znam Cie osobiście ale po zachowaniu na serwerze   mogę przepuszczać że jesteś  strasznie impulsywny i zawsze uparty przy swoim, admin potrzebuje spokoju ale także i pokory :)

 

 

Edit:

 jak się nie mylę to już  twoje nie pierwsze podanie, i nadal  mimo iż kilka osób pisało co masz zmienić nic z tym nie zrobiłeś  wiec sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam zbytnio gracza, ale po dzisiejszej grze  stwierdzam że za bardzo go emocje ponoszą. Chłodna głowa jest ważna w ocenie sytuacji, nie można oceniać gracza z perspektywy "bo mnie zabił, to pewno czit".

 

"+" że zgłasza cziterów? Chyba "-" że zgłasza każdego (a można to wywnioskować po niektórych postach) co wie do czego służą słuchawki.

 

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...