Skocz do zawartości
Roti

Propozycja ligi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko! Ostatnio zacząłem myśleć nad stworzeniem Polskiej ligi Counter Strike 1.6. Ranking, pojedynki 1 vs 1, za każda wygraną gromadzi się punkty które pozwalają na awanse w rankingu. Chciałem zapytać co o tym myślicie? Wziąłby ktoś z was udział w takiej lidze? Oczywiście, jeśli pomysł by się spodobał pod szyldem "Home-Edition" mogę taką ligę zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł masz fajny, tylko wiesz 1.6 już stara gierka, koszty na nowy serwer pod ligę, graczy można by zaprosić z innych serwerowni to tego. Leci plusik za chęci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł masz fajny, tylko wiesz 1.6 już stara gierka, koszty na nowy serwer pod ligę, graczy można by zaprosić z innych serwerowni to tego. Leci plusik za chęci

Bez przesady, iż pojedynki by były 1 vs 1 to serwer na 4 sloty prywatne, jeśli założymy serwer na pukawce jest to koszt 3,60 co miesiac.

2 Sloty dla graczy

1 Na hltv

1 Dla sędziego. 

+ Pewnie Batonik ma jakieś zniżki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam stara... Ale nadal dużo ludzi gra i chce sprawdzić jak wypadną na tle innych :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ci powiem kiedyś jak nie upadł moja dawna serwerownia było coś takiego, administratorzy (własciciele serwerów) zgadywali sie składali na serwer i tam grali.

 

Zeby ten plan wypalił i z tego co pamiętam było 12 drużyn ok miesiaca sie dogadywali,skłądali sie na serwer, jedni odchodzili, itd inne serwy przychodziły, mecze zawsze 

 

były w niedziele.

 

5vs5 i sedzia oczywiscie hltv, to było i miało bardzo fajny sens, nie wiem jak ty wyobrażasz samemu to ogarnąć tą "lige" sam, ale wierze ,że masz chęci.

 

Co do ligi 1vs1 to jak juz robić to stworzyć team Home-edition. 5 graczy najlepszych + jeden rezerwowy, i dogadać sie z innymi serwerami czy była by możliwość i czy byli 

 

by zainteresowani udziałem w takiej lidze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...