Skocz do zawartości
KeNsHi

Moja pasja FIRE SHOW <3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko moją pają jest jak w temacie fire show jest to coś według mnie pięknego :D zresztą nie znam osoby której ogień by nie hipnotyzował przede wszystkim, aby się dowiedzieć za czym jest szaleć trzeba tego spróbować, że tak powiem na własnej skórze :D parę razy się przypalić :P niby dziwne brzmi ale naprawdę daje moc i kształtuje charakter także polecam :D sam myślałem że to nie dla mnie, ale naprawdę po pierwszym występie czuć tą dumę :D co tu więcej napisać :D nie wiem reszta na filmiku oczywiście z początków mojej zabawy z ogniem :D :P więc są i wpadki :D także życzę miłego oglądania ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba podoba mi sie :) Powodzenia w dalszym uczeniu sie i jak naj mniej poparzen botku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba podoba mi sie :) Powodzenia w dalszym uczeniu sie i jak naj mniej poparzen botku :D

Dzięki Siwy :D postaram się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega :d raz byłem na takim pokazie i petardą było jak uderzali takim czyś o ziemie i od zawalenia iskier było  :D plus jeszcze kawał dobrej muzyki i już wgl pokaz był jeszcze bardziej powalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o takim hobby  to nie słyszałem ;D świetna sprawa !! ja nie przepadam za ogniem takze to nie dla mnie :) ale naprawde szacunek bo to Cię musialo sporo pracy i wysilku kosztowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpele mam ktora tym zajmuje sie odlot totalny

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiem tak popatrzeć na takie coś to odlot, lecz sam nigdy bym się na to nie zabrał.

Po pierwsze trud i czas jaki trzeba włożyć

Po drugie strach

Mi trudno jest przenieść garnek z ugotowanymi kartoflami w rękawiczkach kuchennych haha, ale życze powodzenia w tym co robisz i czekam na jakiś pokaz twojego autorstwa w mojej okolicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek zmień operatora ;D Ciekawe hobby ;) Spróbuj iść do mam talent, trzeba wszystkiego próbować :D

aj chłopie to nagrywane było trochę czasu temu :D a operator pierwszy raz kamerę do ręki wziął :D :P 

Powiem tak popatrzeć na takie coś to odlot, lecz sam nigdy bym się na to nie zabrał.

Po pierwsze trud i czas jaki trzeba włożyć

Po drugie strach

Mi trudno jest przenieść garnek z ugotowanymi kartoflami w rękawiczkach kuchennych haha, ale życze powodzenia w tym co robisz i czekam na jakiś pokaz twojego autorstwa w mojej okolicy :D

Powiem tak najtrudniejsze to się przełamać a potem samo leci nie wiesz kiedy i już plujesz :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej nooo nieźle ! :D Wrzuć coś aktualnego .. :)

Powodzenia :)

Postaram się coś dodać niedługo :D 

Dzięki wielkie :)

o człowieku propsy dla ciebie ! xD

Dziękóweczka,  ale wiesz to nic wielkiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ogień jest moc :D widziałem kiedyś że jest coś takiego np: cyrk ale nawet nie wiedziałem jak to sie nazywa ale lubiłem to oglądać dawaj filmiki :D Zawsze się zastanawiałem co wy do ust sobie wlewacie?! :P Ps: ja jedynie to mogę Ci zaplaniczke podkręcić cała moja zabawa z ogniem :D 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakieś filmiki jeszcze to wstawiaj, nie często widzimy takiego gracza z takim hobby ;)

 

Postaram się coś wrzucić nie długo :D


Jest ogień jest moc :D widziałem kiedyś że jest coś takiego np: cyrk ale nawet nie wiedziałem jak to sie nazywa ale lubiłem to oglądać dawaj filmiki :D Zawsze się zastanawiałem co wy do ust sobie wlewacie?! :P Ps: ja jedynie to mogę Ci zaplaniczke podkręcić cała moja zabawa z ogniem :D

Parafina :D nie smaczne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...