Skocz do zawartości
KeNsHi

Odejście ZooMika :(

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomek wiem ,że to przeczytasz słuchaj nie odchodz nigdzie tylko zostawaj tutaj sam zobaczysz ile ludzi jest za Toba a wszystkim ktorzy beda teraz to negowac to bym cos osobiscie powiedział, słuchaj jesteś naprawde pocieszną mordeczką więc naprawde nie daj się jakimś 2 osobnikom kim Ty się przejmujesz ludzmi bez mózgu co oni mogą wiedzieć takie osoby to sie zlewa więc naprawde a jak te osoby czują sie bez winy to gratuluje gdzie macie mózgi? Zoom zostań z nami jest naprawde dobrze nie dawaj sie lesczom :D 

 

A teraz kilka słow do innych co będą czytać ten post jeżeli znacie choć trochę Zoomika pokażcie że za nim stoicie może niewiele ale zawsze cos pomoze moze akurat zobaczy że jesteśmy za nim 

Wszystkim którzy staną ze mną szczerze Dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam


 


Powiem tak znam cie chłopie juz dość długi okres i wiem, że jesteś związany z tymi serwerami tak samo jak ja i


z forum, jesteś jednym z najlepszych adminów jakich miałem szczeście poznać, co do zachowania


graczy które w jakimś sposób wzbudzają w  tobie czy mnie agesje bo wiadomo to się nie dzieje i musimy wszyscy z tym zyć, 


tak było zawsze i tak bedzie, to jest nie sprawiedliwe zebyś sam na swoje barki brał odpowiedzialność za wine kogoś innego, ale


wiadomo też , że nikt nie jest bez winy, wiec cie proszę bo naprawdę cię szanuje wyluzuj i daj sobie czas i nie odwalaj numerów.


Pamietaj, że jestem z tobą tak jak reszta ziomków.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zoom, Sam widzisz ile ludzi Cię tutaj potrzebuje.. Nie opuszczaj nas teraz, nie przejmuj się ludźmi którzy są fałszywi, zdradliwi.. itd. Zrób tak jak mi mówiłeś, olej ich. Graj dalej, zostań na H-E. Sam wiesz ile zrobiłeś dla forum i serwerów w przeciwieństwie do innych. Tak jak napisał wyżej @JaNcZo_wiN zawsze masz nas, swoich ziomków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Zoooom zostań bocie :) 

Gdzie będziesz odchodził ? Gdzie będzie ci lepiej ? Zooooomek zostań z nami bez ciebie będzie nudno, kto będzie mnie banował na fakeNickach  :) 

Kto będzie bronił Janczo :)  

Wiem że to twoja decyzja :) ale jeśli mamy jakikolwiek wpływa na nią to zostań :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa, jesteście  w porządku.Cieszę się że mam u boku takich cwaniaczków jak wy :p  To naprawdę miłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa, jesteście  w porządku.Cieszę się że mam u boku takich cwaniaczków jak wy :P  To naprawdę miłe.

Słuchaj Warzywko :D są ludzie dla których ruszy się niebo i ziemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kenshi, tym ludkiem jesteś teraz ty ^^ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoom botku nie od godz nigdzie :D oddam Ci już tą farbę na Pb żebyś mógł z nami pograć ziomuś haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...