Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj będę dodawał to co wgrałem na serwer
Zacznę od tego co ostatnio wgrałem to jak sami widzicie 
*Śnieg
*Choinka 
*Mapy zimowe 
Te trzy rzeczy zostaną tylko na okres zimowy potem zostaną wyłączone 

Udało się w końcu ogarnąć co czeba z pluginami i Dzisiaj wgrałem 
*Losowy vip - co mapę odbywa się losowanie i wylosowana osoba dostaje darmowego VIP-a od 3 rundy aż do końca mapy i tak co każdą mapę jest losowana kolejna osoba.

*Kolejny plugin który wgrałem również tyczy się VIP-a
Otóż on polega na tym że przystępuje każdemu graczowi darmowy VIP od godziny 22:00 aż do 11:00 

Ps
No i również  bibera i jackson-a ale to za kare bo nie dawaliście rs-ów xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Honor kiedyś #1 były czapki Mikołaja wgrane, pamiętasz? Może wrócimy do tego, później będą spamować że ciężko trafić w głowę jak to kiedyś płakali trollface hihi a jak nie to jakieś maski świąteczne, fajnie by było :D 

Nie wiem czy ogólnie taki plugin (świąteczny) jest że zamiast skrzynek to można dodać prezenty a zamiast kluczy to cukierek świąteczny, czyli taka laska świąteczna xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne kwestia - Wymiany. Ob badaj plugin czy idzie zmienić aby akceptacja /odmowa wymiany była pod innymi przyciskami - Bo już któryś raz gracze płaczą że ktoś zaproponował wymianę a on nie chcąc  przypadkowo chcąc zmienić broń ją zaakceptował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@MIRAS aby wymienić się czeba dwa razy potwierdzić czyli w przy wymianie wcisnąć "1" i "2" także to nie  jest na swój sposób zabezpieczone że nie klikniemy tylko "1" i się przypadkowo wymienimy , tym bardziej istnieje opcja blokady , każdy gracz może blokować wymianę więc nei widzę problemu jej zablokowania i mieć to z głowy. Po drugie w tym pluginie nie da się edytować/zmienić aby była wymiana pod innymi przyciskami macie funkcje "zablokuj" więc z tego korzystajcie.

Jak teraz wygląda sytuacja z latarką ? spamują dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT 16.11

Zmieniłem plugin ASYSTY  teraz nie pokazuje asyst na czacie jak było do tej pory, i spamowało cały czat pokazując wszystkich graczy asysty.
Ten plugin wyświetla na środku ekranu krótki napis o asyście (tylko i wyłącznie waszej asyście) działa również po śmieci. Jak było do tej pory po zbiciu 50hp dostajemy asyste

EDIT 18.11.18

Jako że mamy już śnieg za oknami to włączyłem plugin ŚNIEG!!! XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi