Skocz do zawartości
Lord Amigos

Czas na przywitanie się.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników i cała administrację. :)

Coś o mnie:

Chciałbym się przywitać, jako jestem kulturalny człowiek i nie wyobrażam sobie grać z kimś nie witając się z nim. Mam na imię Przemek, Kim jestem? Jestem bardzo ambitnym uczącym się programistą, który jest ciekawy świata. Jestem także bardzo pracowity chłopakiem, który stara się pomóc każdemu użytkownikowi na forum. Mam 24 lata, więc jestem młody człowiek który gra w Counter - Strike'a dla zabawy, dla radości i odstresowania się po ciężkim dniu pracy lub innych stresujących rzeczach. W Counter Strike'a gram , licząc odkąd pierwszy nabój wystrzelił do dziś.. będzie 10 lat, ale mam dość spore przerwy, po 1-2 miesięcy. Powodem jest to, że gram jak mam czas a nie wyznaję zasadę "cs ponad wszystko'. Od 9 lat gram. Lubię rozmawiać przez mikro z graczami o czymś i o niczym. Często sobie żartuję, jednak starając się nikogo nie urazić. Jednak nie jestem osobą spokojną, jestem wybuchowy więc nie umiem siedzieć cicho gdy ktoś mnie atakuje, życie.. Lubię grę z AWP i M4A1 najbardziej i z tej strony postaram się "zwojować" Wasze serwery. Uwielbiam skanować, co często kończy się wstawianiem ss'ów na forum. Jednak skany idą tylko w miejscach "formalnych", ale cóż troszkę zdjęć mam już w folderze cs'a. Myślę, że nie będę miał zgrzytów z żadnymi graczami, bo jestem tu dla przyjemności a nie dla użerania się z ludźmi, co musimy robić w świecie rzeczywistym. Zamierzam grać na serwerze głownie only dust2,. Atmosfera tam jest dość specyficzna. Żarty graczy, ich kłótnie, sposób grania doprowadza mnie do śmiechu o co mi chodzi grając w te pistolety.

Zainteresowania:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moją passą jeszcze jest, tworzenie serwerów 1.6 jak i również CS:GO, z serwerami 1.6 zajmuje się jakieś 6/7 lat a CS:GO jakieś 2 lata niecałe, myślę ze wam pomogę w rozbudowaniu serwerów jak i również Forum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

MetaMod, AMX Mod X, MetaMot: Source, SourceMod

XML, (x)HTML, CSS, JavaScript, jQuery, JSON, PHP, Smarty, CakePHP, Symfony,

Zend Framework, C, C++, C#, Java, Python, Perl, (My)SQL, [dot]NET,

Assembler, YAML etc.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znaleźć mnie możecie pod nickiem : Lord Amigos

Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was tym, ale starałem się coś od siebie wnieść tutaj, i to samo mam zamiar robić na serwerach/Forum.

Lubię bić botów, bo nikt ich tak nie bije jak :P

Pozdrawiam, Lord Amigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, podziwiam twoje przywitanie. Dawno takiego nie widziałem.

 

Tak się składa, że również zajmuję się programistyką jak i również gram na serwerze Only DD2.

 

Także, witam Cię ja i do zobaczonka na serwerze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) - miło się czytało tak rozwiniętą wypowiedź. Do zobaczenia na serwie, bo jeszcze się nie poznaliśmy - Chyba  .zawstydzony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no to się nazywa wejście z przytupem :D witamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i pełen szacun za tak obszerne powitanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D Dla odmiany, odwiedź PB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na jakich sieciach wcześniej gościłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ostry wjazd kolego ;D Powitać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko !!: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w rodzinie, zapraszam na kuleczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...