Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was :)

Jestem Marcin . Mieszkam w Kuźnicy . Lubie grac w piłkę nożna i biegać . W wolnym czasie majsterkuje i jeżdżę rowerem na wypady do lasu , interesuję się tematyka survivalem i bushcraftem  . Lubie spędzać czas w lesie , zrobić jakieś żarcie na ognisku , różne szałasy ,  robić coś w drewnie , strugać coś  , rzeźbić itp. 


Chcę pójść do szkoły zawodowej w sokółce  na stolarza  , bo strasznie lubię robić coś w drewnie i mam to tego talent  . Dużo z tata pracowałem na  maszynach i sprawia mi to przyjemność robić różne meble , rzeźbić , coś tworzyć z drewna . Osiągnięć za bardzo nie mam grałem kilka miesięcy w drużynie  piłki nożnej , ale później rozpadła się drużyna  , a dalej nie miałem jak dojeżdżać . W szkole jeżdżę na zawody w biegach i piłce mam puchar i medale  , ale to już bardzo zaniedbuje i przestaje się tym interesować . Pewnego dnia nudziłem się z kolegą z klasy a on mówi dawaj pogramy w cs , i wysłał mi ip servera i tak zaczęło się  granie na #2 . Z muzyki to słucham discopolo , metali  i rapu  .  Od kilku miesięcy zacząłem chodzić na siłownię i dobrze mi to idzie i dużo czasu poświęcam na nią bo sprawi mi to przyjemność  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej. Witaj Marcinku. Musisz mieć faje widoki w kuźnicy. Kiedyś się wybiorę na ten cypelek :D.

Aby cię ludzie lepiej poznali odpowiedz mi na kilka pytań:

 

1. Za rok kończysz gimnazjum jak się domyślam - Jaki kierunek chcesz obrać dalej?

2. Lubisz grać - Jakieś osiągnięcia w Piłce lub Bieganiu ?

3. Jak się o nas dowiedziałeś (serwerach Batona).. Kto ci polecił ?

4. Ulubiona muzyka ? jakiś gatunek?

5. Na jakich serwerach grywasz ?

 

Dajesz :P 

 

A ode Mnie Pozdro i do zobaczenia na serwerach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę pójść do szkoły zawodowej w sokółce  na stolarza  , bo strasznie lubię robić coś w drewnie i mam to tego talent  . Dużo z tata pracowałem na  maszynach i sprawia mi to przyjemność robić różne meble , rzeźbić , coś tworzyć z drewna . Osiągnięć za bardzo nie mam grałem kilka miesięcy w drużynie  piłki nożnej , ale później rozpadła się drużyna  , a dalej nie miałem jak dojeżdżać . W szkole jeżdżę na zawody w biegach i piłce mam puchar i medale  , ale to już bardzo zaniedbuje i przestaje się tym interesować . Pewnego dnia nudziłem się z kolegą z klasy a on mówi dawaj pogramy w cs , i wysłał mi ip servera i tak zaczęło się  granie na #2 . Z muzyki to słucham discopolo , metali  i rapu  .  Od kilku miesięcy zacząłem chodzić na siłownię i dobrze mi to idzie i dużo czasu poświęcam na nią bo sprawi mi to przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mamy piłkarza też kiedyś coś tam grałem wiem jaka to jest przyjemność. Ja ci życzę najlepszych efektów w szkole jak skończysz gimnazjum :) i najlepszych efektów na siłce oby były przychody tkanki mięśniowej!! Siemneczko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D 

 

Rada na przyszłość: Jak będziesz szukał praktyk na stolarza, szukaj zakładu który specjalizuje się w drewnie :D Ponieważ większość teraźniejszych stolarzy produkuję meble z płyt laminowanych, a to bardzo odbiega od prawdziwej stolarki :P

 

Bardzo fajny zawód, tak więc polecam hehe :) 

 

Do zobaczenia na 2# :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki  za miłe słowa   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...