Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wariaty! Będzie to skromny temat więc...Pragnę poinformować że jako pierwszy przekroczyłem 500 pkt reputacji na forum :) Zaczynałem jako zwykły użytkownik i zaangażowałem się jako modek i admin w CS:GO (dawne serwery). Widać że niektóre moje posty są dobre, odpowiednie i zgodnie z tematem, ale nie o to chodzi to nie jest najważniejsze. Apel do użytkowników aby jak najwięcej forumowicze czuli się wyróżnieni za angaż na forum :)

Początki... przyznawanie i otrzymane pkt aż 51stron :D

http://www119.zippyshare.com/v/HqFsHTbd/file.html

 

Dziękuje raz jeszcze! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować że jako pierwszy przekroczyłem 500 pkt 

 

Ja tam widzę równe pińcet...

Ale i tak gratulacje. ☺ Zachowaj swój poziom wypowiedzi, a niedługo zobaczymy 1000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ! Taka prawda, że twoje posty zawsze miały sens i były bogate w polskie słownictwo czego teraz u ludzi brakuje. Do tysiąca ! :smile1:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Obywatel ! Co jak co ale zasłużyłeś jak nikt! Zawsze aktywny, pomocny i cierpliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty :) Prawda jest taka ze punkciki reputacji zawsze cieszą na ich widok lecz nie zawsze moim zdaniem są rozdawane faktycznie w postach które na nie zasługują. Jednak liczba ich u Ciebie jest odpowiednia - zasłużyłeś :D Oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D Coś w tym jest że tyle masz ! No i toje posty również Gracza pomagał wiedz dziekujemy !: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty :) Dokładnie jak MIRAS napisał. U Ciebie było to rozdawano z głową i adekwatnie do tego co pisałeś :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusik leci będziesz miał 503 gratulacje , bez zwątpienia legendarny wynik jeszcze jak tu jestem nie widziałem tak znakomitego wyniku, wiec trzymam kciuki oby jak najpredzej dobij do 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja tam cię nie lubię :D , tak na poważnie twoje posty nie były takie tępe jak innych.

Gratulacje bocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Marcin +500 już możesz brac teraz to pomnóż :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...