Skocz do zawartości
MrKush319

Skarga na David

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: @David
Data zdarzenia: 03.02.2017
Opis sytuacji: Napisałem posta w temacie kto pod Tobą napiszę wezwałem Straconego i jak wiemy lubi węże więc napisałem kawałek piosenki ocenzurowałem. No okej nie można nawet cenzurować i nagle czytam na SB jak David się chwali, że mi dał warna bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Wnoszę o -1 albo wyciągnę asa z rękawa i liczę na takie same potraktowanie Davidka PANA SUPER MODERATORA WZORU jak to ja zostałem potraktowany :)
Link do postu/tematu: http://home-edition.eu/topic/13717-kto-pod-tobą-napisze/?page=25

Buźka :)

Zapraszam Panowie :) @batonik @Złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj tego asa i już nie spamuję, ciekawi mnie to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Ostrzeżony zostałeś o tym jak napisałeś "@David gratki i żeby ci nie od yeb^!@#%" i już wtedy Ci napisałem, że już kusi warnem, ale się powstrzymałem. 

Po 2. Gdzie ja się chwaliłem? Zapytałeś "@David Dałeś mi warna?". Odpisałem - "Yep" - z tłumaczenia z J.Angielskiego "Tak". Więc nie wiem gdzie ty tutaj masz chwalenie. 

Po 3. Zostaliśmy potraktowani tak samo - Przeklnąłeś, dostałeś warna na podstawie Pkt 7, Postanowień Ogólnych Regulaminu Forum. Ja przeklnąłem - przyjąłem go z pokorą i się nie spinam oto, poza tym zamierzam tego warna odpracować w Marcu. 

Bez żadnego spamu tutaj - czekamy na górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi warnem :) Nie wiem co Cię kusiło może do kogoś innego to napisałeś nie pamiętam aby coś było do mnie skierowane typu  "MrKush upominam Cię ogarnij się następnym razem będzie warn ;)" 
Ja mogę nie znać angielskiego nie ma tu takiego wymogu i mogę to potraktować jako nie "Yep" Tylko zamiast Y wymówić J i będzie :) Tak samo jak tłumaczysz moje a ja może nie chciałem przekląć tylko napisać coś innego ? Słabo się tłumaczysz a ten as to nie jest "Yeb" 


;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem wiedziałeś co kusiło, bo po tym co napisałem - "Już kusi warnem", odpisałeś "HAHAHAHAHAHAHAH OMG" więc, proszę Cię.

Twoja sprawa jak to przeczytasz. W dodatku po tym co mi odpisałeś - "Widzę, że Ci już do końca w dupie się poprzewracało" tylko pogorszyłeś swoją sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zostało do mnie skierowane jako ostrzeżenie, więc żadnego ostrzeżenia nie było i tyle. :) Za bardzo się podniecasz tym modkowaniem a ledwo parę dni nim jesteś. Nie odebrałem żadnego ostrzeżenia do mnie skierowanego tyle w temacie czekamy na górę jak warn zostanie u mnie to ja strzelam asem i też go dostaniesz :) To nie groźba tylko informacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć to jest kolejna szopka. Znów konwersacje w postach zamiast na PW. Zamykam temat, żeby nie było spamu. 

Czerwoni - @batonik i @Złoty otworzą, gdy będą chcieli się wypowiedzieć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiorę głos. Ostrzegam przed postem odbiegającym od tematu przed+. Spamu nie można robić ale jak najbardziej mogą komentować na ten temat.

@MrKush319 odnośnie "Yeb". Masz rację to forum polskojęzyczne nie musisz znać tego słowa ale obstawiam, że wiesz co oznacza. Po 2 po wczorajszej skardze na mnie już wiedzieliście o tym, że nie wolno tak pisać. Regulamin 24/h jest dostępny. Plus dzięki skardze na nowo zobaczyliście ten paragraf.

@David widzę, że ostre zasady nie pasują tutaj. Więc moje zdanie takie. Ja chcę żeby tu panował klimat normalny. 

Ale mam nadzieję, że nie tylko ja. Znacie regulamin. Niektórzy z Was to osoby pełniące funkcję "admin". Pilnujecie serwerów. Gdy ktoś przeszkadza to rozliczacie na podstawie jak to mówię "taryfikatora karnego". Tak samo my mamy. pilnujemy tego co jest tutaj. Wy co jest tam. Jak każdy chcę tu mieć spokój bez żadnych skarg itd. itd. to też pomyślcie co piszecie. Po co tak pisać?  Żeby modek dał wam + a Wy żebyście pisali skargi? To błędne Koło. My możemy na moje napisać do osoby,  która coś zmajstrowała by zmieniła to co napisała. W przeciwnym razie +. Jest to moja wizja na to by trochę tu ogarnąć to co się dzieję przez 2 dni.

PS.

Wy przestrzegacie regulamin.

My z niego rozliczamy. 

Na takiej samej zasadzie jak admin i gracz w grze. 

Do nikogo nic nie mam.Po prostu się szanujmy wszyscy i będzie git.

Pozdrawiam dobrej nocki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...