Skocz do zawartości
David

Zaśmiecający Offtopic.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Piszę tutaj aby otrzymać wasze zdanie w sprawie zaśmiecania tabeli "Najnowsze Posty" tematami z Offtopic'a, typu: Znasz Ten Utwór ;> ?, Zwierzaki, i tego typu tematy. Jak wiadomo dział "Offtopic" jest to jeden z najczęściej "ruchomych" tzn. Co kilka minut nowe posty, w skutek czego zasłaniają one tematy bądź posty, z tematów: Skarg, Screenów, Zgłoszeń, Ogłoszeń i tak dalej. Oczywiście możecie powiedzieć - "Przecież jest tabela "Najnowsze Tematy". Tak, lecz jak sami zauważyliście, pojawiają się tam tematy sprzed kilku lat.

Wiedziałem, że zapomniałem poruszyć jakiegoś wątku: W temacie który właśnie czytacie, chodzi o zlikwidowanie wyświetlania się postów z działu "Offtopic" w tabeli "Najnowsze Posty"

Proszę o wypowiadanie się. Każdy bezsensowny post będzie nagradzany +1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym to nie wiem całkowicie zlikwidował offtopic z najnowszych postów i wyświetlania tego, czasem nawet nie wiem ze jakieś demko jest do obejrzania bo pełno tego syfu nawalone, nie można dodać całkowicie odzielnej ramki na offtopic, żeby sie to wyświetlało na dole pod ważniejszymi postami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zlikwidować to wszystko , po cholerę to? , jestem za ale, aby usunąć to wywalic do kosza ,zakopac, zalac betonem, przysypac gruzem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu oddzielić offtopic od ważnych tematów np. skargi na graczy/adminów, propozycje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Człowiek chce zobaczyć jakiś nowy temat, a tu tylko "kto pod kimś coś napisze" itp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że w pionowej sekcji jest jeszcze sporo miejsca więc można dodać coś w rodzaju "Najważniejsze tematy" i tam uwzględnić jedynie "Strefa Banów" i "Nasze Serwery"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre , neich @batonik to zobaczy bo trzeba coś z tym zrobić, na poprzednim forum opcja była dobra i nie spamowąło jednym tematem całej tabeli i pasowało by aby i na tym to zrobić. 

David//: Pisałem do batonika. Strona Techniczna nie sprawia problemu. Napisałem ten temat bo, mi pisał, żeby ludzie się wypowiedzieli na co ten temat myślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam bo, temat ucichł a sprawa ważna. Czekamy na dalsze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2017 o 19:37, Pełnoprawny Obywatel napisał:

Po prostu oddzielić offtopic od ważnych tematów np. skargi na graczy/adminów, propozycje i tyle.

Dobrze gada właśnie tak i tyle a nie jakieś nie wyświetlanie bez przesady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...