Skocz do zawartości
Gość

Dragon Ball Z/GT /Super

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemanczeko jako że jestem fanem wyżej wymienionych serii (nie licząc super) DB w Was jakieś wspomnienia przywołuje? Co myślicie o tej serii? Wasze ulubione postacie :) 

Ja Dragon Ball Z nie oglądałem ale mam zamiar za to oglądałem Dragon Ball Kai (Zetka ale bez fillerow) GT i teraz super. Strasznie to anime daje kopa i przekazuje wartości. Lubię serio DB a najbardziej lubiane przeze mnie postacie to Vegeta i Piccolo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzieciaka ogladalem wszystko a zwlaszcza teraz jak wyszedl db super:D

zawsze bylo tak ze wybijala godzina 17 i wszyscy siedzieli przy telewizorach i wpatrzeni bylismy w kolejne odcinki:D

a pozniej spotykalismy sie i kazdy opowiadal sobie mimo ze i tak wszyscy ogladalismy:D

ale popieram db przekazuje wartosci i tak naprawde uczy troche :D 

a moje ulubione postaci to Gohan, Trunks z przyszlosci i Goku:D

6bnvxpc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli chodzi o Future Trunksa to tylko ten z Android Sagi. W Super wyglądał jak pipa dostał transformację z dupy i stworzył genki damę której nigdy nie ie widział i w miecz ją wpakował xD ogólnie te boskie poziomu w Super są głupie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie nowa saga ale jak by dalej bylo to co bylo z Z to byloby nudne wiec m,usial cos nowego wymyslic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, TatoNieBij napisał:

no ogolnie nowa saga ale jak by dalej bylo to co bylo z Z to byloby nudne wiec m,usial cos nowego wymyslic:D

Ale mogli iść w inną stronę niż kolorowane poziomy, oglupienie Goku i głupoty typu fuzja potarami trwa godzinę bo tylko kaioshini na zawsze mogą ale kolczyki dają tytuł kaioshina użytkownikowi 

4 minuty temu, TatoNieBij napisał:

no ogolnie nowa saga ale jak by dalej bylo to co bylo z Z to byloby nudne wiec m,usial cos nowego wymyslic:D

Ale mogli iść w inną stronę niż kolorowane poziomy, oglupienie Goku i głupoty typu fuzja potarami trwa godzinę bo tylko kaioshini na zawsze mogą ale kolczyki dają tytuł kaioshina użytkownikowi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podejrzewam ze to bylo troche ingerencji fanow w japonii dlatego jest tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wątpię żeby fani mieli coś wspólnego. Teraz jest moda na odświeżanie starych filmów itp więc toei naparlo na Akira bo hajs mógłbyc większy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale super podąża trochę scieżką w jakim kierunku idzie świat . Ocenzurowano krew, wszystko jest cukierkowe prawdopodobnie na potrzeby młodszych odbiorców albo raczej ludzi, którzy nawet z Teletubisiów zrobili pedałów. Taka Bulma, już nigdy nie pokazałaby swoich wdzięków Żółwiowi bo jakby to wyglądało, przecież oglądają to dzieci ? Goku nigdy nie grzeszył inteligencją, ale tutaj zrobili z niego kompletnego debila. Chcieli być śmieszni ( np. super silny Monaka ), ale według mnie tu jest to na okrągło a to powinno się zawierać bardziej w filerach typu ( db Z jak uczyli się żeby zdać prawko). Poziomy mocy są kompletnie do bani.  Inne postaci zeszły na bok . Jakim cudem Goku ćwiczy całą noc Mafubę, a Trunks w 5 min z telefonu... Wrogowie ? Znów Frezer, Black Goku i Fioletowy Vegeta.. Żadnego przeciwnika który naprawdę miał jakąś fajną fabułę (skąd się wziął, jak poznawał techniki itp. ) . Ten bóg Zeno to jakaś parodia.. Ogólnie mało momentów które coś takiego w sobie miały, że jak się ogładało to czuło się to "coś" . Ale jednak jest sentyment i się ogląda. Miejmy nadzieję, że chociaż turniej pokaże klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
39 minut temu, Grzyb napisał:

Niestety, ale super podąża trochę scieżką w jakim kierunku idzie świat . Ocenzurowano krew, wszystko jest cukierkowe prawdopodobnie na potrzeby młodszych odbiorców albo raczej ludzi, którzy nawet z Teletubisiów zrobili pedałów. Taka Bulma, już nigdy nie pokazałaby swoich wdzięków Żółwiowi bo jakby to wyglądało, przecież oglądają to dzieci ? Goku nigdy nie grzeszył inteligencją, ale tutaj zrobili z niego kompletnego debila. Chcieli być śmieszni ( np. super silny Monaka ), ale według mnie tu jest to na okrągło a to powinno się zawierać bardziej w filerach typu ( db Z jak uczyli się żeby zdać prawko). Poziomy mocy są kompletnie do bani.  Inne postaci zeszły na bok . Jakim cudem Goku ćwiczy całą noc Mafubę, a Trunks w 5 min z telefonu... Wrogowie ? Znów Frezer, Black Goku i Fioletowy Vegeta.. Żadnego przeciwnika który naprawdę miał jakąś fajną fabułę (skąd się wziął, jak poznawał techniki itp. ) . Ten bóg Zeno to jakaś parodia.. Ogólnie mało momentów które coś takiego w sobie miały, że jak się ogładało to czuło się to "coś" . Ale jednak jest sentyment i się ogląda. Miejmy nadzieję, że chociaż turniej pokaże klasę.

Napisałeś wszystko. W Super naiwność i głupotę Goku wyolbrzymili + nie przejmuje się tym że przegrany wszechświat zostaje wymazany. W DBZ I GT Goku walczył żeby nikt nie zginął a tu poświęca wszechświaty żeby walczyć. Więc turniej już na minus. Cieszę się że zmienili filtr i kreskę i nie jest już tak plastikowa jak wcześniej. Animacja też polepszyla się ale to nie to samo. 

Co do Blacka to ciekawym antagonista był i można było to wykorzystać ale gdy okazało się że jest Zamasu i potem ta fuzja Zamasu to już porażka była, saga straciła klimat i te podróże w czasie w te i we wte, okraszone durnymi gagami. Co do nowego poziomu F. Trunksa to porażka jakas dali mu moc na którą Goku I Vegeta trenowali dluugo i to z Whisem a Trunks się wkurzyl i już poziom mocy p odobny do tego co NA SSJ BLUE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejjjj ! Pamiętam jak w dzieciństwie oglądałam Dragon Ball Z ! <3 Siadałam przed TV 30 min szybciej, żeby tylko nie przegapić ! :D Każdy, ale to każdy odcinek serii oglądałam ! <3 Jedna z najlepszych bajek w dzieciństwie ! :) A najlepsze postacie dla mnie - Trunks, Piccolo i oczywiście Son Goku ! :D

 

Btw. @Te-Tris Oglądnij serie DragonBall Z ! ;) Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Olka91^Kai to jest odświeżona  Zetka tylko że bez fillerow tylko wydarzenia z mangi :) ale Zetke obejrzę też :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapomniałem się zapytać  czy ktoś oprócz odcinków DB skusil się na filmy kinowe których jest łącznie z 15? 13 z nich niekanoniczne nie licząc 2 ostatnich czyli Battle of Gods oraz Revival of F których treść znajduje się w najnowszej serii Dragon Ball Super która dzieje się po pokonaniu Majin Buu ale przed ostatnim odcinkiem DBZ :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...