Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JakJaKozakJestem
Staż w cs'a: 5 lat 
Wiek: 19
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2h
Gdzie miałeś/aś admina: kiedyś na mandarynce jak jeszcze był serwer ale upadł
Gdzie masz admina: nie mam aktualnie nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Gram jutro trochę czasu na tym serwerze i przydał by się kolejny admin bo trochę tych haksiorów jest , jestem zawsze wstanie płacić składkę za admina bo zarabiam na siebie więc te 30zł czy tam ile jak wydam na admina to nic się nie stanie . Gram dużo na tym  serwerze razem z kolegą nick: BabyBenz , czekam za odpowiedzią mam nadzieję  że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie . Pozdrawiam :)
Kontakt: kamilwie1b@o2.pl gg też mogę założyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spełniasz wymagań, nikt cie nie zna , pokaz sie na forum, zgłaszaj odpałów i nagrywaj demka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz wymagań, daj się poznać pozgłaszaj odpałów, bądź bardziej aktywny na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej napisał. 

Nie znamy Cię. Dopiero co zarejestrowałeś się na forum. Daj się poznać, poudzielaj się, zglaszaj cziterów na forum.

Nie spełniasz wymagań. Zamykam temat.

Otworze ponownie jak wymagania będą spełnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Hard
      Nick: Pan Leśniczy
      Staż w cs'a: ponad 10 lat
      Wiek: 28
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Czasami na granie przeznaczał pół dnia, czasami kilka godzin, a gdy nie mam czasu to w ogóle. Staram się być w miarę regularnie  https://www.gametracker.com/player/Pan Leśniczy/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: kilku już upadłych serwerowniach
      Gdzie masz admina: w sytuacji bieżącej nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Adminów w ilości na graczy nie jest zbyt wielu. Potrafię merytorycznie ocenić gracza, nie prowokuję.
      Kontakt: steam/forum pw
    • Przez Drwalzlasu
      Nick: DRWAL z LASU
      Staż w cs'a: 16 LAT 
      Wiek:26 
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/DRWAL z LASU/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: z 8 9 lat temu prowadziłem że znajomymi pewna sieć
      Gdzie masz admina: aktualnie nie mam, wróciłem do gry po przerwie.
      Dlaczego właśnie ja: Dlaczego ja hm.., tak jak wspomniałem wyżej prowadziłem dawniej sieć  serwerów,z powodu konfliktu zrezygnowałem. Po latach gry nabytego doświadczenia myślę że sprostalbym w eliminowaniu osób oszukujacych, na pewno zadbalbym o kulture na serwerze , ktorej czasem nie mam ;D, I oczywiście służę pomocą:) 
       
      Kontakt: steam_0:150347, id DRWALZLASU , email: drwallp@gmail.com
×
×
  • Dodaj nową pozycję...