Skocz do zawartości
JaNcZo_wiN

Gdy nie mozemy znalesc ssy na dysku

Rekomendowane odpowiedzi

SSy zostały zrobione a nie masz ich na dysku ? Zobacz co zrobić !

1. Znajdujemy folder, gdzie jest zainstalowany Counter-Strike.

2. Klikamy prawym przyciskiem myszy na Właściwości.

3. Wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia".

4. Znajdujemy nazwę swojego użytkownika, bądź ją dodajemy, jeśli nie ma tworzymy

5. Dajemy uprawnienia Odczyt, Zapis, Wykonanie, lub pełna kontrola.

6. Zapisujemy, musimy chwilę poczekać, musi zastosować zmiany do folderu i plików.

1.png

2.png

3.png

4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Złoty napisał:

Możesz mi powiedzieć jak to ma pomóc?

Wiec ci tłumacze o co chodzi , wczoraj chciałem zagrać z znajomym 1vs 1 na jakims wieśniackim serwerze szkoda słow bo dno totalne, pograłem może 5 minut wszedł admin i zrobił mi ssy, wiec sie wkurzyłem bo przerwał nam zakład i wróciłem jak najszybciej na ich forum by wrzucić ssy , myśle szybko to załatwie i będzie po sprawie......ale wchodzac w katalogi cs w steam nie miałem ani jednego foki z ich serwera, przeszukałem wszystko co możliwe, narobiłem gównoburzy u nich na serwie gdzie wyłapałem 4 warny i dostałem odpowiedz, że być moze jestem ofiarą "buga " i poprostu te ssy mi sie nie zapisały na dysku. Ale myślać postanowiłem wejść na serwer nasz i zbanowałem się, zrobiłem sobie ssy i kolejna niespodzianka nie było nic znów w katalogach , wiec zaczołem szperac po internetach do 2 w nocy po róznych forach szukajac odpowiedzi czemu nie mam fotek. I trafiłem na jakieś forum gdzie administrator pokazywał co trzeba zrobić by fotki zapisywały sie u nas w katalogu, tak jak na górze napisałem w poscie , pozaznaczałem uprawnienia i wróciłem do nas na serwer i ponowiłem test czyli "banowanie" i fotki sie znalazły normalnie w katalogu csa w steamie. Napisałem ten post "pseudo poradnik" tylko dla tych co steam maja zainstalowany na partycji systemowej, że może być problem z zapisem ssów na ich dyskach dlatego, że nie maja dodanych uprawnień i z automatu windows blokuje zapis fotek w folderach stem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie spowoduje, że ss'y nagle się znajdą. Ja mam steam na partycji systemowej i nigdy nie musiałem czegoś takiego robić. SS'y zawsze były. Dla dobra nauki mogę dać sobie zrobić ss'y :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi