Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Liga Mistrzów 1/4 finału 16/2017

Rekomendowane odpowiedzi

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów (w pierwszej kolejności wymieniony gospodarz pierwszego meczu):

Atlético - Leicester

Borussia - Monaco

Bayern - Real Madryt

Juventus - Barcelona

Co o tym myślicie? Czego można się spodziewać? Dobre, złe losowanie ale dla kogo? Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Bayern ! Licza że znowu dla Hiszpańskich drużyn Bayern będzie mordęgą (bo jak widzieliśmy za Guardioli tak nie było) i "Czarna bestia" wróci ;]

La Bestia Negra ! Pack Ma's !

 

original.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pełnoprawny Obywatel napisał:

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów (w pierwszej kolejności wymieniony gospodarz pierwszego meczu):

Atlético - Leicester

Borussia - Monaco

Bayern - Real Madryt

Juventus - Barcelona

Co o tym myślicie? Czego można się spodziewać? Dobre, złe losowanie ale dla kogo? Zapraszam do dyskusji :)

Atlético chyba bedzie miało najłatwiejsze zadanie bo mistrzostwie z Anglii  Leicester sie sypie, ale wiadomo puchary, szanse daje tak 80 na hiszpanów, wszystko też bedzie zależec jaką zaliczkę sobie wypracują nad rewanżem, bo wiadomo w domu  bedą gryść trawe by osiagnać jak najlepszy wynik przed własną publicznością.

Borussia- Monaco cieżki mecz bedzie dla Kamila Glika ofensywa z Dortmundu może narobić szkód ........przekonała sie o tym Legia xd zart @nook nie obraz sie :P , tutaj też dla mnie faworyt nr to Borussia , awans As Monaco do półfinału to juz wielka niespodzianka.

Bayern - Real Madryt na to czekałem ale nie w 1/4 szkoda ze te dwie drużyny wpadły na siebie , Bayern strzelił w dwumeczu Arsenalowi 10 goli wiec atak i pomoc maja chyba najlepsza teraz na świecie, ale też Bale i Ronaldo jak będą w gazie mogą w pojedynke narobić szkód w obronie bawarczyków tutaj nie stawiałbym nic w zakładach , ale myśle ze w pierwszym meczu bedzie 1 bramkowa przewaga Mistrzów Niemiec , typuje na skrone 2-1 w pierwszym meczu

Juventus - Barca możecie nie wierzyć ale ja wierze w Juve, chociaż Barca pokazała pazur w meczu z PSG, ale to na juve postawie zakładzik w pierwszym meczu , bo wiadomo w rewanżu bedzie bardzo cieżko. Wszyscy widza Barce jako faworyta.....mam nadzieje, że sie pomylą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atletico myślę, że spokojnie sobie poradzi. Wątpię żeby było dużo bramek . Daję jakieś 10% szans Leicester.

9 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

 

Borussia- Monaco cieżki mecz bedzie dla Kamila Glika ofensywa z Dortmundu może narobić szkód ........przekonała sie o tym Legia xd zart @nook nie obraz sie :P , tutaj też dla mnie faworyt nr to Borussia , awans As Monaco do półfinału to juz wielka niespodzianka.

Dla mnie wcale to nie musi być wielka niespodzianka. Monaco gra dobry futbol, a Borussia przeplata magiczne mecze z dużo słabszymi. 

12 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

 

Bayern - Real Madryt na to czekałem ale nie w 1/4 szkoda ze te dwie drużyny wpadły na siebie , Bayern strzelił w dwumeczu Arsenalowi 10 goli wiec atak i pomoc maja chyba najlepsza teraz na świecie, ale też Bale i Ronaldo jak będą w gazie mogą w pojedynke narobić szkód w obronie bawarczyków tutaj nie stawiałbym nic w zakładach , ale myśle ze w pierwszym meczu bedzie 1 bramkowa przewaga Mistrzów Niemiec , typuje na skrone 2-1 w pierwszym meczu

Ronaldo w pojedynkę ? Jego bardzo dobry mecz to pamiętam chyba rewanż z Wolsburgiem . Jedyne co go broni to nadal dobrze potrafi się dobrze ustawić żeby strzelać bramki. Myślę, że zobaczymy tu dużo bramek i ofensywnej gry. Szanse 50-50.

 

Juve zapewne nie będzie dominował i skupią się na defensywie. U siebie może remisik ale na wyjezdzie skromnie przegrają. Szanse Juve oceniam na jakieś 35%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN

 

Leicester sie sypie ? Hmm nie powiedzioł bych. Po odejściu Ranierego  "Lisy" właśnie tak jakby odżyły a przeciwko "Atleti" zagrają z kontry czyli to co lubią a gracze z Madrytu będą zmuszeni grać w ataku pozycyjnym, a Oni raczej wolą się cofnąć i z kontry pograć. Tutaj licza na niespodzianka :)

BVB - Monaco, wyrównana para i różnie może być. Dortmund gro nie równo w lidze i cięzko powiedzieć jak teroz zagrają w LM przeciwko Monaco kaj ci sobie tyż dobrze radzą. Chciołbych BVB by awansowało ale jak bydzie zoboczymy

Bayern - Real tutaj wiadomo, Całym sercem z Bayernem !!

Juve - Barca, to co miało się stać w 1/8 stanie się w 1/4 czyli Barca odpadnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Manchesteru United i niestety muszę oglądać LE ćwierćfinał z Anderlechtem Łukasza Teodorczyka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

Atlético chyba bedzie miało najłatwiejsze zadanie bo mistrzostwie z Anglii  Leicester sie sypie, ale wiadomo puchary, szanse daje tak 80 na hiszpanów, wszystko też bedzie zależec jaką zaliczkę sobie wypracują nad rewanżem, bo wiadomo w domu  bedą gryść trawe by osiagnać jak najlepszy wynik przed własną publicznością.

Borussia- Monaco cieżki mecz bedzie dla Kamila Glika ofensywa z Dortmundu może narobić szkód ........przekonała sie o tym Legia xd zart @nook nie obraz sie :P , tutaj też dla mnie faworyt nr to Borussia , awans As Monaco do półfinału to juz wielka niespodzianka.

Bayern - Real Madryt na to czekałem ale nie w 1/4 szkoda ze te dwie drużyny wpadły na siebie , Bayern strzelił w dwumeczu Arsenalowi 10 goli wiec atak i pomoc maja chyba najlepsza teraz na świecie, ale też Bale i Ronaldo jak będą w gazie mogą w pojedynke narobić szkód w obronie bawarczyków tutaj nie stawiałbym nic w zakładach , ale myśle ze w pierwszym meczu bedzie 1 bramkowa przewaga Mistrzów Niemiec , typuje na skrone 2-1 w pierwszym meczu

Juventus - Barca możecie nie wierzyć ale ja wierze w Juve, chociaż Barca pokazała pazur w meczu z PSG, ale to na juve postawie zakładzik w pierwszym meczu , bo wiadomo w rewanżu bedzie bardzo cieżko. Wszyscy widza Barce jako faworyta.....mam nadzieje, że sie pomylą.

Leicester odkąd mają nowego trenera ich gra jest lepsza niż każdy mecz przegrywali. Liga jest liga puchar jest pucharem ale to jest LM, wszystko może się zdarzyć, co więcej stać ich na to. W pierwszym meczu "lisy" powinni strzelić coś na wyjeździe. Jeśli chodzi o Atletico cóż mogę powiedzieć silny, zgrany lecz troszkę nieskuteczny zespół i zdarzają im się luki w obronie w tym sezonie przez co tracą bramki. Oczywiście w lidze stracili 22. Na wyjeździe czy coś strzelą? Trzeba zobaczyć pierwszy mecz. Jeśli chodzi o awans to 60-40% na Atletico.

Dla mnie jeden z najlepszych meczy. Wiadomo co się dzieje w Dortmundzie przed własną publicznością, pogrom i tyle. Jedna i druga drużyna ofensywna i jak umiejąca zgrać się w defensywie. Od początku stawiam na Monaco bo ten sezon należy do nich. Zauważcie że Monaco gra na wyjeździe, bramkę na pewno strzelą, najważniejsze by nie stracili aż za dużo jak w meczu z Man City bo tylko ich napędza. 70-30 dla Monaco, awans.

Bayern, bez wątpienia stawiam na awans a Lewandowski niech strzeli hattrick'a i tylko tego życzę :)

Jako fan Barcelony powiem tylko tyle że Juve nie będzie miało nic do powiedzenia na Camp Nou. Jedynie co mnie martwi to będą grać cały czas w defensywie. Juve u siebie zremisuje lub wygra 2:2, 3:2 lub 2:1. 70-30 awans Barcelony stawiam

Dalsze typy napiszę po 1 meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Leicester - Atletico Ten kto gada, że Leicester gra slabo jest w wielkim błedzie. Leicester GRAŁO slabo. To co pokazuja w ostatnich spotkaniach to zupelne przeciwienstwo od tego co bylo od poczatku sezonu w PL. Widac, ze byla jakas spina miedzy trenerem,a pilkarzami (nic do Ranieriego nie mam, jednak uwazam, ze do zdobycia mistrzostwa Anglii przyczynili sie glownie pilkarze na czele z Huthem, Vardym Mahrezem i Schmicchelem). Moga sprawic nie lada niespodzianke.

2.Borussia- Monaco  Monaco gralo swietnie, ale czy utrzymaja podobny poziom ? Czy trema zwiazana z uczestnictwem w najbardziej prestizowych rozgrywkach ich nie przytlocze? Mysle ze badz co badz Borussia zarazem doswiadczeniem jak i mlodoscia trafi do polfinalow.

3. Bayern- Real Na taki mecz czekalem! Ciezko wskazac faworyta, ale jesli musze wybierac to wybiore Krolewskich. Po prostu mam przeczucie, ze zaskocza. Swoja droga nigdy fanem Bayernu nie bylem.

4. Barcelona - Juventus Wiekszosc bedzie mowic, ze jak Barca odrobila takie straty w meczu z PSG to wygrana z Juve bedzie banalne. Nic bardziej mylnego. Stara Dama gra madrze, rozwaznie wyprowadza ataki, slynna wloska defensywa funkcjonuje jak sprawna maszyna i chociaz nie wygywaja meczy po 6-1, 8-0 to graja nie zeby pokazac ze umia grac tylko ze umia wygywac. PSG bylo chaotyczne, Juve takie nie jest. Mysle, ze dobrze poukladana gra Juve oraz (mam nadzieje) dobre oko sedziujacych to spotkanie zatrzyma Messiego i nurkujacych Suareza i Neymara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...