Skocz do zawartości
xola

Pożegnanie ☺

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno mnie tu nie było, myślę że kilka słów jakiegoś wyjaśnienia dla ludzi którzy o mnie pytają, a słyszałam że kilka takich się znalazło co mnie niezwykle cieszy. Mianowicie odchodzę na pewien czas z batona, ludzie którzy ze mną grali wiedzą, że ostatnio wcale mnie nie ma, nie pojawiam się nawet na godzinkę dziennie gdzie wczesniej cały dzien na dwójce przesiedziałam. Wpływ na moją decyzje miało wiele czynników, głownym jest moje zdrowie, które od ostatniego pół roku nie bardzo pozwala na jakieś umiejętne rozplanowanie czasu. Ciągle w szpitalach, przygotowuje się do kolejnej operacji. Jestem tez przed waznym egzaminem, w tym calym zamieszaniu opuszczam duzo szkoly co musze nadrabiac majac chwilke. Planuje tez zrobic teraz prawo jazdy wiec trzymajcie kciuki ☺Mysle ze rowniez do tego wszystkiego przyczynily sie pustki na dwojce, osoby ktore buduja bardzo nieciekawa atmosfere i dosc duzy najazd na moja osobe. Jest to przykre, nie mowie ze nie tym bardziej ze staralam sie zawsze dla kazdego byc w porzadku. Nie martwcie się wrócę, moze za pare miesiecy, moze za rok, dwa ale wroce, jestem bardzo zwiazana z batonem i z ludzmi z batona. Dajcie mi poukladac kilka spraw i kupic w koncu jakis fajny sprzecik do grania :D Na forum pewnie jeszcze sie pojawie nie raz, ale jesli ktos chcialby sie ze mna skontaktowac to moj numer gg jest na moim profilu, facebooka tez wam moge podeslac jak bedziecie chcieli. Dziekuje za super spedzony czas i za osoby z ktorymi zawsze moglam pogadac, posmiac sie no i zycze wam wesolych swiat, smacznego jaja BAWCIE SIĘ! ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojoj :5870c5c6e9aa3_(: Olu dużo zdrówka życzę na pewno będzie dobrze :) Zdania egzaminu oraz prawka. No i wracaj do Nas :)

Powodzenia i do zobaczenia na #2 :)

:kiss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle śmiechu co ja dzięki Tobie miałem na serwerze czy TSie wspominać będę zawsze pozytywnie :P Zbytnio żegnać się nie będę bo i tak mamy stały kontakt haha :D 

Powodzenia z nóżkami i maturą :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MIRAS specjalnie dla Ciebie będe tu często wpadać! :D dziękuje ci bardzo  :kiss:
@Stracony przecież ja matury teraz nie pisze hahah :gk:
@gramnawhtylkoniebanujcie  Dzięki wielkie, postaram sie poukładać wszystko i podkurować się i wracam do was! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i wracaj do nas szybko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj się i zdrowiej tam "dziku" :5870c5c7c2ac5_D::trollface::5870c5c7c2ac5_D: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xolaPrzede wszystkim zdrowia ! Zdanego egzaminu i powodzenia z prawkiem no i wracaj do Nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia a ci ktorzy na ciebie najezdzali daj liste a zostana straceni w Mordorze i pamietaj Comeback'i wychodza najlepiej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj się i zdrówka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i zdrowia! No i do zobaczenia na #2 bo chyba jeszcze razem nie graliśmy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrowia Olus i czekam na twój powrót :) Trzymaj się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olu wracaj do zdrowia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka Oluu i wracaj szybko do nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xola chyba nigdy nie gadaliśmy ale masz ładne profilowe to wracaj żebym częściej je widywał  :trollface: :trollface: :trollface: :trollface: :trollface: Jak to ja muszę dowalić :5870c5c7c2ac5_D: 3maj się ciepło powodzonka życzę w tej trudnej układance i zdrówka bo to w tej układance jest numerem 1 ! :5870c5c733b2c_)): Pooozdrówki i całuski od Kusziego :37sex: <--- ups to nie buziaczek pomyliło mi się :actress: :5870c5c86e13e_p: Czekamy na powrót może wtedy pogadamy :5870c5c86e13e_p:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka życzę, a pajacami się nie przejmuj :5870c5c921c03_: No i powodzenia w nauce.
Do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej imienniczko ! :) Trzymam kciuki za zdanie egzaminu i za kurs prawa jazdy ! :)

Wracaj, jak wszystko się u Ciebie ułoży ! Powodzenia i do zobaczenia, bo z Home Edition nikt nie odchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego wracaj jak najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...