Skocz do zawartości
Kapibar

16# Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ja i znowu pytanie ode mnie :D 

Gdybyś mógł/mogła, to jakim pokemonem byś chciał/a być lub z jakim się utożsamiasz? :5870c5c7c2ac5_D:

giphy.gif

Ja bym się decydował między dwoma pokemonami, z czego jeden, to oczywisty wybór: CHARIZARD :5870c5c733b2c_)): 

Ma w nosie wszystko i wszystkich, robi sobie jaja z Asha spopielając go przy każdej okazji, taki cyniczny sk.. :D

Ale! jeśli go ktoś wkurzy, jak Dragonite, to marny jego los, dostanie solidnego łupnia :5870c5c86e13e_p:

Drugi pokemon, to oczywiście... PSYDUCK :D Pasuje do mnie, lekko niezdarny, czasem nie ogarnia, ale w sumie równy z niego gość :D (i wszyscy go lubią :D)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki @Kapibar, zabrałeś mi Psyduck'a :< No to może wybiore Gyardosa, bo jego się każdy boi, jest mega mocny i może być niebieski lub czerwony :D

BTW. Ostatnio powróciłem do oglądania wszystkich odc od 1 sezonu, już byłem na 6 sezonie ale telefon mi się popsuł i teraz nie pamiętam gdzie skończyłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione obrazy dla zapytania pokemon onix                  nie wiem czemu ale to moj był ulubiony pokemon hahahah 

By SSS,

Podobny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie on utożsamia się ze mną,osoba nie do ogarnięcia,ma własne zasady których się trzyma i jest nie do okiełznania :) 

006Charizard_AG_anime.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciał bym zostać Snorlax'em ciągle śpi i nic nie robi xD

images?q=tbn:ANd9GcQNIvaB4Jnd87vrMHIhy1qnfjeQjOINDkphJAd9WdFR8_95atfQieXD1w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...